ACİLL KOMŞUUM

Kim haklı?

• Kesinlikle sen haklısın

• Komsun haklı

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Anlattiklarinin fazlaaaasi olup eksigi olmayan bir durumu bende yaşıyorum kardeşim yalniz degilsinnn. Senin gibi hep alttan aldim hep alttan aldim.Esim cok sakin yapilidir benim iki cocugum war biri daha 5 aylik kuwezde kaldi 1 ay yeni dogdugunda balkona elbise asarim elbiseler kül sari su lekesi bilmem balkon sofra bezinden dokulenler saç falan yazin cam pencere acamaz oldum arkadan önden eline ne gecerse atmalar falan bebegim dogdu son yaptigindan sonra ben dellendim bir ciglik bastim. Seni tepeden tutar asagi sallarim yeminle bak bin kere uyardim tatli dille anlamiyosan cok pis elime alcam seni dedjm 4 cocugu war hepsi pes pese hep dedim cocuklu kadin hangisiyle ugrassin napsin falan diye bide utanmadan bana gece bebegin mi agladi cok aglama sesi geldi ewde pat sesi duydum ne kirildi bende dedim bak canim senden gelen sesin pisliqin haddi hesabi yok alttan üste degil üstten alta gelyo ne gelirse bi kez daha duyarsam bisey seni belediyeye sikayet etcem bu ew çöp ew diye dedim :KK70: veee sonuc ugraslarim sonucu artik oh dedim allahim darisi basina

Bizde ses ve birkaç şey yüzünden üst komşu ile kavga ettik mesajda görüşmüyorduk. Dün kapıma geldi zile bastı açmadım kapımı tekmeledi çok korkunçtu . Sonra aradı açmadım açmadım en sonunda eşimle annem ara ne istiyor dedi aradım kavga ettik telefonda sesim kısıldı resmen

Anlattiklarinin fazlaaaasi olup eksigi olmayan bir durumu bende yaşıyorum kardeşim yalniz degilsinnn. Senin gibi hep alttan aldim hep alttan aldim.Esim cok sakin yapilidir benim iki cocugum war biri daha 5 aylik kuwezde kaldi 1 ay yeni dogdugunda balkona elbise asarim elbiseler kül sari su lekesi bilmem balkon sofra bezinden dokulenler saç falan yazin cam pencere acamaz oldum arkadan önden eline ne gecerse atmalar falan bebegim dogdu son yaptigindan sonra ben dellendim bir ciglik bastim. Seni tepeden tutar asagi sallarim yeminle bak bin kere uyardim tatli dille anlamiyosan cok pis elime alcam seni dedjm 4 cocugu war hepsi pes pese hep dedim cocuklu kadin hangisiyle ugrassin napsin falan diye bide utanmadan bana gece bebegin mi agladi cok aglama sesi geldi ewde pat sesi duydum ne kirildi bende dedim bak canim senden gelen sesin pisliqin haddi hesabi yok alttan üste degil üstten alta gelyo ne gelirse bi kez daha duyarsam bisey seni belediyeye sikayet etcem bu ew çöp ew diye dedim :KK70: veee sonuc ugraslarim sonucu artik oh dedim allahim darisi basina
Neden w?

bizim üst katımızdakiler de müstakil evde yaşadıklarını sanıp azıtıyorlardı geceyarıları vs .birkaç defa kapılarına polis gelince toparlandılar.

Sizinle çok benzer şeyleri yaşadım ama ben bir sustum iki sustum 3. de eşim balkondan atılan pisliklerle evlerine gitti. Biz balkonda yemek yerken de halı silkmeye kalktı cevabını aldı bi daha da olmadı. Bence fazla susmuşsunuz ama susmuş olmanız üste çıkabileceği anlamına gelmiyor tabi. Yöneticiyle görüşün apartmanda yaşıyor müstakil evinde değil.

Senin yazdığın mesajı biri bana atacak bırak cevap vermeyi yerin dibine girerim... insanda biraz vicdan olur apartmanda 8 de süpürge açılmaz. Kaynanam bizdeyken saat 9 da süpürge yapacaktı izin vermedim saat 1 den önce açmam evime yardımcı bayan çağırdığımda bile öğleden sonra alırım insan biraz düşünceli davranır ya... :işsiz:

canim ole istiyor kaç senededir de ole yazyorum o yuzden w canim warmi bir problem hayir :KK70: tisikirler :*
Türkçeniz gözlerimi kanatıyor, çevre kirliliği oldu o yüzden. Durumunuz da komik olmuş 15 yaşına yeni girdiniz herhalde :KK70: Sizi göz ardı ettim, bye.

Türkçeniz gözlerimi kanatıyor, çevre kirliliği oldu o yüzden. Durumunuz da komik olmuş 15 yaşına yeni girdiniz herhalde :KK70: Sizi göz ardı ettim, bye.
ne göz kanatacak şeyler war ben sölüyor muyum hayir maydanozu sewiyosunuz anlasilan :KK70: akranmişiz sen 14 ben 15 :KK70: hadiii bb sekerim :* öpyorumm seni

Bu tipler güler yüzden anlamazlar
Onlar gibi basitleşip kavga etmek gerekiyor

Eski oturdugum evde üst katimdaki balkonun kenarlarını foşur foşur su dökerek yıkıyordu
İki kere uyardım devam etti hatta cazgirlik yaptı sana mı sorcam balkonumu yıkarken dedi
En son ben de aşağıdan yukarı bağırdım yeter be diye kavga ettim son oldu bir daha yapamadı

Kızlar şuan bir o kadar şaşkın bir o kadar da sinirliyim. Allah aşkına bana söyleyin kim haksız.
Şimdi ben 2 senedir bu evde oturuyorum. 2 senedir üst katımda oturan komşumdan bıktım. Mutfak balkonundan sofra bezini sirkeler bütün pislikler benim balkona gelir kıllar vs gelir bu konuda ona hiçbirşey demedim. Balkondan aşağı küller atılır yasak olmasına rağmen- (ramazanda oruçlu balkonda sofrayı kurmuşum ezanı bekliyorum başımdan aşağı kül atıldı seslendim söyledim kül geldi falan diye bizden değil dedi tamam dedim) Gece yarıları kavgalar gürültüler bağrış çağrış sesimi kesinlikle çıkartmadım bu durumda duyduğumu duyup çekinmesin aile meselesidir dedim. Ufak kızı var oyuncakları vurur kapıları çarpar, kadın gecenin bir yarısı bağıra bağıra ninni söyler kocası bağırır yine birşey demedim ama haberi var duyduğumdan konusu geçtiğinde söylemiştim dün gece senin ninninle uyudum diye ama gerçekten kötü bir niyetle söylemedim. Ve ona hep çocuk sonuçta olabilir sesler sorun değil dedim. Yatak odamın camı açıkken birşey silkeledi birşey demedim. Kızlar öyle böyle değil gerçekten bıktım yazın o kadar çok sesleri geliyordu ki sanki bizim evde konuşuyorlardı bir kaç kere söyledim sesiniz geliyor haberin olsun diye dikkat etsinler diye. Bugün olan da sabahın 8inde süpürge sesi ve yerlere sürülüp ses çıkar ya hani, vura vura süpürüyor ama o sese uyandım. 9a kadar yatakta oyana buyana dön kalktım artık, eşimde gece ise gidecek bu arada. Saat 11 buçuk oldu yine süpürge sesi. Bende mesaj attım kız 8den beri süpürge yapıyorsun yerler aşındı bırak artık diye güldüm şakasına. Oda ters cevaplar vermeye başladı bende kendimi bozmadım ona uymadım. En son şikayet et polis çağır attır apartmandan bi ton laf. Dedim bu kadar büyütmene şaştım kaldım doğrusu. Oda senin her sesin geldiğinde ben birşey demiyorsam sende mesaj atamazsin benim evim benim odam benim süpürgem bu da benim en dogal hakkim sana ayıracak vaktim yok hadi iyi gunlerrrr Gece ninni söylememe bile laf yapıyordun ugrasamicam o yüzden seninle bilmem ne yok seni hicbir şekilde kırmamaya çalışıyorum falan birazda acaba başka şeyler mi var diye düşün demekki biraz fazla olmuşsun dolmuşum sana karşı dedi. Kızlar yazıp yazıp sildim inanın bu kadar nankör bir insan olamaz. Neyse kalbini kırmak istemiyorum yazdım yolladim. Kızlar benim ona sesimin gitmesi imkansiz eşimle biz varız evde sadece eşimin isi dolaysıyla çoğu zaman işte zaten eve gelince uyuyor. Öyle kavga gürültü de etmeyiz. Ben haksız mıyım ya? Allah aşkına bana birşey söyleyin. Ben birsey oldugunda kalbini kırmamak için şaka yollu söyledim. Şimdi ondan korktuğumu falan düşünmemiştir dimi valla saçından tuttuğum gibi sürüklemesini de bilirim de işte. Hala inatla süpürüyor.
Valla aynısını ben karşı komşum ve alt komşumla yaşadım iyilikten anlamıyorlar kesinlikle.En sonunda kavga ettim..Ve hiç ılımlı konuşmadim.ben sizden beter olur huzur koymam dedim. Düzeldiler.

X