ACİLL KOMŞUUM

Kim haklı?

• Kesinlikle sen haklısın

• Komsun haklı

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Iyi de kadın resmen suç isliyor.Yaptigi gerçekten bir suç yani şikayet etseniz ispatlasanız para cezası var en basiti.
Ama siz nedense hep alttan almışsınız önemli değil vs.demissiniz yüz vermişsiniz kısacası o da böyle tepenize cıkmış.
Bence ciddi ciddi ne yaparım diye düşünün bunu çekmek zorunda değilsiniz.
Önce yöneticiyle konuşmak sonra polise haber vermek olabilir .

Kızlar şuan bir o kadar şaşkın bir o kadar da sinirliyim. Allah aşkına bana söyleyin kim haksız.
Şimdi ben 2 senedir bu evde oturuyorum. 2 senedir üst katımda oturan komşumdan bıktım. Mutfak balkonundan sofra bezini sirkeler bütün pislikler benim balkona gelir kıllar vs gelir bu konuda ona hiçbirşey demedim. Balkondan aşağı küller atılır yasak olmasına rağmen- (ramazanda oruçlu balkonda sofrayı kurmuşum ezanı bekliyorum başımdan aşağı kül atıldı seslendim söyledim kül geldi falan diye bizden değil dedi tamam dedim) Gece yarıları kavgalar gürültüler bağrış çağrış sesimi kesinlikle çıkartmadım bu durumda duyduğumu duyup çekinmesin aile meselesidir dedim. Ufak kızı var oyuncakları vurur kapıları çarpar, kadın gecenin bir yarısı bağıra bağıra ninni söyler kocası bağırır yine birşey demedim ama haberi var duyduğumdan konusu geçtiğinde söylemiştim dün gece senin ninninle uyudum diye ama gerçekten kötü bir niyetle söylemedim. Ve ona hep çocuk sonuçta olabilir sesler sorun değil dedim. Yatak odamın camı açıkken birşey silkeledi birşey demedim. Kızlar öyle böyle değil gerçekten bıktım yazın o kadar çok sesleri geliyordu ki sanki bizim evde konuşuyorlardı bir kaç kere söyledim sesiniz geliyor haberin olsun diye dikkat etsinler diye. Bugün olan da sabahın 8inde süpürge sesi ve yerlere sürülüp ses çıkar ya hani, vura vura süpürüyor ama o sese uyandım. 9a kadar yatakta oyana buyana dön kalktım artık, eşimde gece ise gidecek bu arada. Saat 11 buçuk oldu yine süpürge sesi. Bende mesaj attım kız 8den beri süpürge yapıyorsun yerler aşındı bırak artık diye güldüm şakasına. Oda ters cevaplar vermeye başladı bende kendimi bozmadım ona uymadım. En son şikayet et polis çağır attır apartmandan bi ton laf. Dedim bu kadar büyütmene şaştım kaldım doğrusu. Oda senin her sesin geldiğinde ben birşey demiyorsam sende mesaj atamazsin benim evim benim odam benim süpürgem bu da benim en dogal hakkim sana ayıracak vaktim yok hadi iyi gunlerrrr Gece ninni söylememe bile laf yapıyordun ugrasamicam o yüzden seninle bilmem ne yok seni hicbir şekilde kırmamaya çalışıyorum falan birazda acaba başka şeyler mi var diye düşün demekki biraz fazla olmuşsun dolmuşum sana karşı dedi. Kızlar yazıp yazıp sildim inanın bu kadar nankör bir insan olamaz. Neyse kalbini kırmak istemiyorum yazdım yolladim. Kızlar benim ona sesimin gitmesi imkansiz eşimle biz varız evde sadece eşimin isi dolaysıyla çoğu zaman işte zaten eve gelince uyuyor. Öyle kavga gürültü de etmeyiz. Ben haksız mıyım ya? Allah aşkına bana birşey söyleyin. Ben birsey oldugunda kalbini kırmamak için şaka yollu söyledim. Şimdi ondan korktuğumu falan düşünmemiştir dimi valla saçından tuttuğum gibi sürüklemesini de bilirim de işte. Hala inatla süpürüyor.
Yaptıkları yanlış. O manada haklısınız. Ama sizin şaka yollu söylemelerinizi laf sokma olarak algılamış muhtemelen ve bu çoğu insana itici gelir.. O da buna içerlemiş görünüyor

Vallah ben karar veremedim ikinizde haklisiniz bana gore benimde 2 cocugum var ve 7 24 supurge aciyorum sabah acarim oglen acarim aksam 5 6 kere daha acarim cunku cocuklu evi temiz tutmak cok zor ayrica bizim duvarlarda cok ince normal bi sekilde konussak dahi ust kat yan taraf sesimizi duyar bizde onlarinkini cok sukur simdiye kadar hic sikayet etmediler ama yapcak biseyde yok binayi yapanlarin sucu

X