acillll hamilemiyim

jansela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
92
1
43
arkadaşlar kasım 14 de adet oldum ve kasımın 28 de kahverengi lekelenmem oldu 3 gün az az bu ayın 8 de adet olmam gerekiyordu olmadım 9 gün geçti ve 15 gündür kasıklarım ağrıyor kramp şeklinde ağrılar başım arada bir dönüyor kısa kısa ve bazı şeylerden tiksindim öğürme oluyor bugün test yaptım ama yok negatif teste normak bakınca bir şey görünmüyor ama çok yakından bakınca çokk silik birşeyler var ama çokk silik sizce bu nedir

bence kan testi yaptır jansela.ben gecikmemin ilk gününde yaptırdım.pozitif çıkmıştı.inş.gönlünce olur:)

benim bildiğim silikte olsa sonuçta orda çizgi varsa pozitif demek cnm
ianşallah hamilesindir
kan testi öğrenmenin tek yolu

arkadaşlar kasım 14 de adet oldum ve kasımın 28 de kahverengi lekelenmem oldu 3 gün az az bu ayın 8 de adet olmam gerekiyordu olmadım 9 gün geçti ve 15 gündür kasıklarım ağrıyor kramp şeklinde ağrılar başım arada bir dönüyor kısa kısa ve bazı şeylerden tiksindim öğürme oluyor bugün test yaptım ama yok negatif teste normak bakınca bir şey görünmüyor ama çok yakından bakınca çokk silik birşeyler var ama çokk silik sizce bu nedir

canım inşallah hamişsindir bende bir ara umutlanmıştım çünkü adetim 3 gün kadar geçmişti gebelik testi yaptım evde silikte olsa 2. çizgiyi gördük eşimle ama görümceme sorunca o da dedi biraz daha belirgin olması lazım dedi hamile değilmişim zaten sonrasındada adet gördüm ama inşallah sen hamilsindir.

kan testi doktor muaynesi olmadanda yaptırılabiliyomu????
direk laborotuvara mı gidiyoruz?
doktora gitmek istemiyorum

genelde silikte olsa 2. çizgi hamilelikle sonuçlanıyor ama kan testi yaptırki kesin sonucu alasın.hakkında hayılısı olsun...

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar çizgiyi ben tam görmedim ama var yok gibi göz yanıltması gibi birşey 11 gün oldu adetim geçikeli ama hala yok karnım hastalanacakmış gibi ağrıyor ama olmuyorum biraz daha beklicem bu hafta da olmazsam bir kere daha test yapıcam kan testi yaptıramıyorum bende panik atak var ve cesaret edemiyorum ayy yani olsam sevinicem en azından heveslenmicem o kadar da istiyorum ki bebek anlatamam ama testtin negatif olması ve hastalanmamam bende çok büyük stres yarattı

Canım benimde senin gibi olmuştu diyebilirim. Hatta konu açmıştım. Adetime 9 gün kala benimde lekelenmem olmuştu ve sonuç şimdi hamileyim. Bir an önce kan testi yaptır... Kendine dikkat et... 11 gün gecikme normal mi senin için bilmiyorum ama bence bişiler var.... Bebiş yoksa bile bi muayene ol .... Benimde silik 2.çizgim vardı ve kan testi yaptırdım sonuç (+)..... Hakkında hayırlısı.... Ama ihmal etmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....................................:eek:klava:

arkadaşım bence de hamilesin burada o kadar çok silik çizgi ile hamile kaladığını öğrenen arkadaşlarımız varki bence bir an önce kan testi yaptır kesin sonucu öğren ve bizlerlede paylaş bu mutlu haberi

X