Acısız Epilasyon & Emla Krem

o krem zaten çabuk emiliyor yedirmene bile gerek kalmaz

bende aldım denedim ama tam bir fiyasko hiç etkili olmadı 2 tüp kullandım hiç uyuşmadı. 2 arkadaş denedik onda da aynı şekilde etkisi olmamış tavsiye etmiyorum kesinlikle.

dün bıyıklarımı aldırdım kuaförde, gitmeden 1 saat önce de kremi sürdüm çok güzel uyuştu hatta dudaklarım bile ama yine de acıyı az da olsa hissettim. zaten alır almaz da uyuşukluğu geçti. yarın da lazere gidicem bakalım onda ne kadar hissedicem acıyı bu kremle.

bende aldım denedim ama tam bir fiyasko hiç etkili olmadı 2 tüp kullandım hiç uyuşmadı. 2 arkadaş denedik onda da aynı şekilde etkisi olmamış tavsiye etmiyorum kesinlikle.

acı eşiği yüzünden kişiden kişiye farklılık gösteriyor, ben garanti olsun diye bir seferde 4 tüp kullandım

kişiden kişiye değişir ben ve arkdaşım gayet memnunuz

bence de değişir bende çok memnun kaldım kimse denemeden anlayamaz bunu

slm kızlar bende emlayı aldım uygulamayı cuma yapcamda bısey sorcam.. surdukten sonra uyusması ıcın nekadar beklıcez.. bırde uyusukluk nekadara suruyo ? benımkı normalde uzun suruyo agdam pek beceremıyprum da :çok üzgünüm:

canım 2 saat sonra gitmiştim ben ağdaya ama anlarsın uyuşup uyuşmadığını arada kontrol et elinle kılını çek yada derine dokun anlarsın uyuşukluğu benim çabuk geçti walla ağdadan sonra yok olmuştu hemen

arkadaşlar emla krem yazdırmaya gittim çok iyi bir doktor du deidki hanım efendi kesinlikle tavsiye etmiyorum bu kremi epilasyon yapan yerler öneriyrki onlara ihtiyacınız olsun diye dedi çok zararlı dedi cildi param parça çatlaklar haline düzelmesi imkansız hale getiriyor dedi biz bu kremi imkansız yanıklar için vs son çare olrak öneriyoruz dedi asla ben yazmam dedi yazanlarada lütfen itmaat etmeyin dedi

kızlar herşey iyi hoş da bu streç filmler habire kayıyo çok huzursuz oldum. özellikle koltukaltı uygulamasında. ne yapsam ki?

bence omzunla birlikte ıyıce sar ve haraket etmemeye calıs 1 saat eger duzgun bır sonuc elde etmek ıstersen

arkadaşlar emla krem yazdırmaya gittim çok iyi bir doktor du deidki hanım efendi kesinlikle tavsiye etmiyorum bu kremi epilasyon yapan yerler öneriyrki onlara ihtiyacınız olsun diye dedi çok zararlı dedi cildi param parça çatlaklar haline düzelmesi imkansız hale getiriyor dedi biz bu kremi imkansız yanıklar için vs son çare olrak öneriyoruz dedi asla ben yazmam dedi yazanlarada lütfen itmaat etmeyin dedi

ben 1 yıldır bu kremı kullanıyorum ve daha uzun kullanan cevremde ınsanlar var ve hıc boyle bır sorunla karsılasılmadı , o dr fazla bırsey bılmıyor bence olsa bende yada cevremdekı ınsanların bırınde gorulurdu

kızlar ya dün lazere giderken sürdüm 1 saat durdu ama hiç uyuşmadı:KK43: kadının elinin altında kıvrandım resmen. oysa dudaküstünde uyuşma olmuştu daha önce. acaba streç film mi işe yaramasını engelledi? belki de yedirmeliydim. off yaa...

yaa belki komik bulabılırsınız ama hanı bu uyuşturan kremler yerine diş doktorlarının igne yerine sıktıkları bır ılaç var o sürülse ( tabı zararı yoksa ) uyusturmaz mı ?

ben 1 yıldır bu kremı kullanıyorum ve daha uzun kullanan cevremde ınsanlar var ve hıc boyle bır sorunla karsılasılmadı , o dr fazla bırsey bılmıyor bence olsa bende yada cevremdekı ınsanların bırınde gorulurdu

valla bilgisi olmasa hiç teraddüt etmeden yazardı adam..sonuçta cebinden para çıkmıyor ya sen doktordan iyimi bileceksin yazmamasının ne gibi bir çıkarı var üstelik tanıdğım samimi bir doktor ben diper insanlar zor durumda olmasın bilsin öyle kullansın diye yazdım sen doktordan daha iyi bilseydin sanırım sen hekim olurdun koskoca kaç yaşında tecrübeli adam sen mi fazla bileceksin o mu herkes bişeyler söylerken haddini bilsin öyle konuşsun...
belki bir yılda değil daha uzun vadade zararını göstercek parça parça çatlamış bir vajinayla estetikçilere gidersen ozamn anlarsın....
adam diyorki bıktım biz bu estetikçilerden kendilerine iş çıksın diye milleti zarara sürklüyorlar

yılda bir iki defa sürmekle birşey olmaz diye düşünüyorum hep parasını ödeyerek aldım ilk kez geçenlerde cilt doktoruna yazdırdım,uzman doktora yani
hemen yazdı ve bana göre iyi bir doktor kendisi
emlasız kesinlikle lazer epilasyon yaptıramam ama ağdada gerek yok bence

kızlar merhaba bugun aldım emlayı uygulayacagım . detaylı bir sekılde okudum herseyı ama bir sorum olacak. krem surulen bölgeye agda nasıl yapısır. sonucta nemlenmıyor mu?ve tüm genıtal bölgeye uygulandıgında , bekleme süresinde,icine kacma durumu söz konusu olabılır mı?sonucta uzun bir sure..

şimdi kullandım ve süper diyorum sıfır acı hihoyyyt görümcemle beraber denedik bügün hayatımda hiç bu kadar rahat ağda yapmamıştım görümcemdede işe yaradı ben 2 sefer daha kullanırım sonra gerek olmaz alışır zaten bu yüzden sağlık açısından bir problem olmaz dimi yerimseniben

kızlar merhaba bugun aldım emlayı uygulayacagım . detaylı bir sekılde okudum herseyı ama bir sorum olacak. krem surulen bölgeye agda nasıl yapısır. sonucta nemlenmıyor mu?ve tüm genıtal bölgeye uygulandıgında , bekleme süresinde,icine kacma durumu söz konusu olabılır mı?sonucta uzun bir sure..

ben ağda yapmadan önce kağıt havlu ile kremi temizledim

X