Acısız Epilasyon & Emla Krem

hımm o zaman iyi benim baktığım yerde 30 diyodu yanlış gördüm belkide
50ml imiş baya gider gibi sanki

bide vaji nedir fisfisfis
şimdi tam adını yazıp kahkahayı basmak isterdim -tatlicadiarzu-
vajina + rahim
bide o sipreyden ende var vejina için almıstım yine doktor tavsiye etmişti siprey sıkıyon ama bana sadece 15 gün kullan demişti baskada kullanma demişti bende 2 defa kullandım sevmedim tehlikeli olabilir
emla 5 kremide kullandım hatta doktora dedimki bu ilacı bana veriyosunuz ama beni kandırıyosunuz demi aslında bi işe yaramıyo demi dedim doktor bana güldü okadar iyi bi ilacki amaliyatlarda kullanılıyo dedi ama senin vejinanı uyusturamadık demişti :1closedeyes::)) uyus adam cok gülmüştük ben ikisinide kullandım etkisi olmadı neden acep CADIARZU

vajinayıda rahimi de en ince ayrıntısına kadar biliyorum biyolog olarak ancak vajiler derken ne demek istediğini anlamamıştım kaydirigubbakcemile3

bikini üstüne bi tup yedirdim. strec koymadım donumu direk çektim:ppPPpp ust taraf oldu epilayla aldım tıkr tıkır kopuş sesleri geldi sadece accık acı vardı. daha sıcak tutsaydım belki o bile olmayaacktı. ama vajina- bacak arası kısmı tutmadı. oraya yedirerek tekrar surecem. zatern tupleri bitirtdim. iki tup öylesine gitti zaten! birini de bacagımda deneyim sonra yukarı gecerim demiştim bacagı da öyle denek olarak kullandık biri de öyle gitti:)) şimdi bi tane kaldı :s artık olursaa olur olmazsa napım.

bi de bu sprey nasıl bişi deneyen oldu mu aranızda.

Peki bayanlar bu kremin yan etkisi var mı :S hassas bölgeye sürüldüğü için ileride bi zararı olmaz dimi :S ??
bende kullanmayı düşünüyorumda, ama önce iyice bi araştırmak lazım

ve ayrıca makineyle almışsınız, peki bu kremi sürdükten sonra o bölge uyuştuktan sonra illaki makineylemi alınacak ? ağda yapılmamalı mı ?

öyle bir şey yok canım istediğin epilasyon türünü seçebilirsin zaten geneli ağda yapıyor ben dahil. benim fikrim çok kullanılmadığı sürece zararı olmaz mesela ben çok nadir kullanmayı düşnüyorum

Kullanım şekli sanırım kutusunun içinde yazıyor?

ve bide, uyuşturduktan sonra etkisi ne kadar sürüyo

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bikere denemiştim emlayı bikini bölgemeee yedirmeden kalıp şeklinde sürdüm sera ile sardım ama sera kaydı falan acaip oldu uyuşmadı agda yapamadım malesef..yarın busefer yedirerek yapcamm burda işe yaradıgını okudum bayaa bide yedirerek deniycem bakalım işe yarar umarımmm bıktım heryerimi makinayla alıyorum ama oraya gelince jilettttttttttttt :KK43:

Kremi sürdükten sonra ağda ile almadan önce yıkıyor musunuz yoksa ağdayı direk üstüne mi sürüyorsunuz kremin?nasıl siliyorsunuz?

kızlar süpersiniz...yarın hemen kremi yazdırıyorum,,,boşuna çekmişim o kadar acı,,,,,süpersiniz süperrrrrrr :))))))))))))))

valla kıslar 4 tüpün hepsini sürdüm genital ile bikini bölgesineee...1.5 saat bekledim strec folyo ile öyle bi sardımki hayatta hava alması imkansız bi folyonun neredeyse hepsini kullandım hiç biyer açık kalmasın diyee kımıldayamadım o derece düşünün artık:)mumya gibiydim:)ama zerre etki etmedi kıslarr sadece dudakların iç kısmı var ya tüyün çıkmadıgı yerler uyuştu okdr oranın uyuşmasıdaa bi işe yaramıyo malesef..sızlana sızlanaaaa sadece bikini bölgemi alabildim okdr:KK43:dudakları ve aşagı kısmını hem yapamadımm hemde çok acıdı:KK43:

siz alt kısmı ve dudakları nsl alabiliyosunuz yaaaaaaaaa imkansız ya alamıyorummm sanki elimde kalcak gibi hissettim valla:)

ya bacağımda koltuk altımda acı çekmiyorum ama genetial bölgede ölüyorum resmen :a015: hemde makinayla alıyorum :dilcikar: ama temiz oluyo süprizzzzz
diyodum ki şu dişçilerden iğne sprey filan mı istesem napsam da bu azaptan kurtulsam meğer emla varmış.geçen okudum memnun kalanda var kalmayanda neyse ki karneye yazılıyomuş gittim sağlık ocağına bay bi doktor yazdı bende arsız bi şekilde 2 kutu yazar mısınız dedim zaten içinde var 5 tane tüp ben yine yazayımda vermeyebilirde dedi.utandım kız anlamıştır :roflol: ama verdiler doktorrr naberr ..
Daha denemedim şu regl dönemi bitsin bakalım yazarım o zaman:1rolleyes:

Son düzenleme:
valla kıslar 4 tüpün hepsini sürdüm genital ile bikini bölgesineee...1.5 saat bekledim strec folyo ile öyle bi sardımki hayatta hava alması imkansız bi folyonun neredeyse hepsini kullandım hiç biyer açık kalmasın diyee kımıldayamadım o derece düşünün artık:)mumya gibiydim:)ama zerre etki etmedi kıslarr sadece dudakların iç kısmı var ya tüyün çıkmadıgı yerler uyuştu okdr oranın uyuşmasıdaa bi işe yaramıyo malesef..sızlana sızlanaaaa sadece bikini bölgemi alabildim okdr:KK43:dudakları ve aşagı kısmını hem yapamadımm hemde çok acıdı:KK43:

canım ya üzüldüm şimdi. ama şu var ki kremin miktarından çok iyice yedirilmesi önemli bence. çünkü ben de 2 defa yaptım farklı zamanlarda işe yaramadı. en son baktım elimde kaldı tüpler bir de çok iyi yedireyim dedim. resmen masaj yapar gibi yedirdim bir tüpü. 1 saat sonra eldivenle aldım. hayatımdaki en rahat epilasyon maceram oldu. Üçüncü seferde oldu ama sonunda oldu yani. Bence tekrar dene, olur inşallah

biraz once surdum kızlar emlayı bırbucuk saat beklemem gerekıyo demı? sabırsızlanıyorum sonucu gormek ıcın...sonucu bıldırırım umarım ıyı olur:sm_confused:

yalnizligim cnm vallaaaa oki sürdüm yani hiç öyle yedirmedimm emlanın kagıdını okudum tabaka şeklinde sürün diyorduuu ama düşün 4 tüp sürdümm banamısın demedi..neyse bi tüp var elimde bidakine iyicene bi yedireyim inş işe yarar valla yoksaaa jilete dönerim ben bu gidişlee yine:KK43:

X