Acısız Epilasyon & Emla Krem

geçen ay fayda etmişti 10dk da yapmıştım
şimdi az önce denedim hiç bi faydasını göremedim bu sefer az bi uyuşma oldu % 10 Çok üzgünüm çoook

yahu şu kremin hangi şekilde işe yaradığı tam bir muamma. kimi iyice sür diyor kimi sadece tabaka halinde sür bırak diyor. ne yapacağımızı şaşırdık ama bence iyice yedirmekte fayda var. sonuçta olay deriyi uyuşturmak tabaka halinde sürüp bırakınca deri bütün kremi alamıyo olduğu gibi kalıyo. ben iki türlüsünü de denedim ama yedirince daha çok işe yaradı, tabi belki herkeste farklı etkisi vardır. deneme yanılma yapıp öğrencez artık:) herkese acısız epilasyonlar diliyorum...

arkadaşlar bende haftasonu emla kremi denedim. işe yaradığını gördüm. yalnız ben yıllardır bikini bölgemi jiletle alırım bu kremi burda gördüğümden beri alıp denemek vardı aklımda. ilk tüp kremi sürdüm yedirerek 1 saat bkledim ancak tam bir uyuşma sağlayamadım. ardından bir tüp daha sürdüm ve 2 saat bekledim. o kdar uyuşmuştkı hiçbirşey hissetmedim süperdi :lepi:

yahu şu kremin hangi şekilde işe yaradığı tam bir muamma. kimi iyice sür diyor kimi sadece tabaka halinde sür bırak diyor. ne yapacağımızı şaşırdık ama bence iyice yedirmekte fayda var. sonuçta olay deriyi uyuşturmak tabaka halinde sürüp bırakınca deri bütün kremi alamıyo olduğu gibi kalıyo. ben iki türlüsünü de denedim ama yedirince daha çok işe yaradı, tabi belki herkeste farklı etkisi vardır. deneme yanılma yapıp öğrencez artık:) herkese acısız epilasyonlar diliyorum...

ben alınca yarısını yediricem yarısını da tabaka halinde bırakıcam:)

ya arkadaşlar şimdi bu kremi sürüp tüylerimiz aldık. sonra tala karınca yumurtası yağı yani tüyleri tamamen yok eden ürün varya onu sürsek bi zararı olurmu acaba

kızlar gerçekten böle bişey olmamaz allah çıkarandan razı olsun hem kuaföre verdiğim paradan kurtuldum hemde acıdanhihoyyyt dün akşam denedim ve etkisini hemen gördüm hiç bişey hissetmedim sadece epilasyon aletinin dolaştığını hissettim.şiddetle tavsiye ediyorum çözüm budurr !!!süprizzzzzsüprizzzzz

normalde şanssız bir insanımdır. herkeste işe yarar ama bende yaramaz diye düşünüyordum!

muhteşem bir şey bu krem. hiçbir şey hissetmedim. sanki tüy dökücü kremin spatulası ile tüyleri topluyor gibiydim. tek bir tüp yetti. önemli olan hava almaması. uyuşukluk çok uzun süre devam ediyor. işleminizi acele etmeden rahatça yapabilirsiniz. 1,5 saat uyuşturmak için yeterli.

allah bu kremi icat edenden ve bizi bundan haberdar edenlerden razı olsun. sayesinde jileti çöpe atacağım.

yaa bana bi tüp bile fazla geldi sanki..
ben çok mu cimriyim ne kaydirigubbakcemile3

peki ben bişey sorucam sadece bikini bölgesi için mi kullanıyosunuz yoksa genital bölgeye kullanıyomusunuz ve genital bölgede herhangi bi zararı var mıdır?

şuan ben aldım fakat kafamdaki soruların yanıtını bulmadan kullanmak istemiyorum
fisfisfis

kızlar emla bende hiç işe yaramadı lazerde kıvranıyorum resmen. nolur bildiğiniz başka bi yöntem varsa söyleyin. eczacı tanıdığı olan varsa sorsun. acaba şu dişçilerin kullandığı spreyler işe yarar mı? deneyen varsa lütfen söylesin artık acı çekmek istemiyorum:KK43:

Ben yedirmeden tabaka halinde toplam 3 tüp sürdüm hava almıcak şekilde kapattım ama banamısın demedi. Can çekiştim resmen ama bitirdim şükür :KK70: 2 tüpüm daha var. Bi daha ki sefere onları yedirerek sürücem. ınş. bendede etki eder.

kızlar bu emla kremi kim tavsiye ettiyse allah razı olsun, ben bu yaşıma kadar ne ağda, ne epilasyon hiç birini yapamadım, geçen hafta burdan okuyup bir kutu aldım, ilk bir tüpü yedirerek süedüm denemek için ama bişey olmadı, ertesi gün, iki tüpü sürdüm tabaka halinde üzerini mutfak poşetiyle kapattım:) 2 saat sonra öylr bir uyuşmuştuki, epilasyon aletiyle çatır çatır aldım valla, ne büyük rahatlıkmış, herkese tavsiye ederim deneyin kızlar:)

Valla surdum hıcbır ıse yaramadıııııııııııı aynı acıları hısetta ım yıneee hatta emla ıkı saat bekledım uyusturmayınca xycaine OLAN ANESTEZIK SPREY surdum oda bır ıse yaramadıııııı BURDAKI TAVSIYELERE GORE ALMISTIM BU IKI ANSTEZIK ILACLARII AMAM BENDE FIYASKOYA CIKTI

Son düzenleme:
bende iki tüp sürüp 1.5 saat falan bekliyorum uyusma oluyor ama benim canım o kadar tatlıki yinede ürperiyorum bu defa 1 tüpü yedirip sonra iki tüp sürücem bakalım nasıl olacak

bende 45 dakika önce sürdüm bekliyorum su an ve resmen etkisini hissetmeye basladim bile, hiss kaybini hissedebiliyorum, birsey sorcam tr doktor yazdigi zaman kaca mal oluyor bu krem ben yine 30 euro verdim yaaaa

bende 45 dakika önce sürdüm bekliyorum su an ve resmen etkisini hissetmeye basladim bile, hiss kaybini hissedebiliyorum, birsey sorcam tr doktor yazdigi zaman kaca mal oluyor bu krem ben yine 30 euro verdim yaaaa

tatlım dr yazdıgı zaman sadece 3 4 ytl oduyosunnn

kızlar bende düşünüorum ama bi taraftanda hamiş kaşmaya çalişiyorum ..acaba gebelikte falan bebişe bi zararı olurmu..bilen varmı lütfen cvp yazsın.reçetesinde yazmıyor

X