Acmazdayim.anneme istanbula geliyorum dedim

Annem,babam yüzünden kocamla kötü olup, boşandım demesi yakındır. Manolya kocasını silip atamaz öyle hemen.
Söz konusu kendi olunca kocayı da atar. İç hesaplaşmaya girdi Manolya, dün kocayı harcadı yarın kendi çocuğuna da suç bulur. Ama kendisi tabi ki melek, o tartışmaya kapalı.

ben el kaldıdır mı dedim.babam hep böyleydi.ben bekarken de
ya biseylere kılıf aramasan mı acaba?
babam öyleydi babam böyleydi, kocan sana bu cocuk benden degil dedi diye yakasina yapismisti baban hani hatirlatayim, sen yinede o miyminti kocanin pesindem koşa koşa gitmistin.
kocamda kocam diye geberiyordun, sımdi beni eve almiyorlar ühuhuhu çok iyi ediyolar sana valla.
baban bence gayette iyi bir baba adam cocuguna bakiyormus, kocanin bir lafiyla senin icin sokak ortasinda adamin yakasina yapistida o yasta adam dayak yedi senin sacmaliklarin yuzunden.
şerefsizler hep sana denk geliyorsa hatayi birazda kendinde ara

Mükremin'in hamileliğinden beri sinirlerime horon teptirip bu neyin kafası dediğim ikinci konu oldu.:KK57:
İkinizde uzun süre aklımdan çıkmayacaksınız:confused:
Ahh acil bu okuduklarımı unutmam lazım:kızgın:

önceki konularınızı bilmiyorum ama siz babanızı döven adamla hala evli misiniz ? yok yani eğer öyleyse ananız babanız haklı. ben de yeri gelir anneme babama kızarım herkes gibi ama onlara bırakın el kaldıracak her ne sebeple olursa olsun dil uzatacak adamın alnını karışlarım. beni büyütüp bir yaşa getircekler bin bir emek verecekler elin herifi gelip el kaldıracak kırarım o eli bırakın evli kalmayı

Soyle bi konularina baktim icim sisti, ailenle arkadaslarinla is arkadaslarinla esinle komsunla kimseyle gecinememissin.en sahane sensin herkes kotu tavrindasin. En itici insan tipi.
Bi laf varya evlat olsan sevilmez diye tam etiyle kemigiyle o lafsin gercekten.

Manolya annende,babanda bir hata varsa sen de beş hata var. Onca şeye rağmen seni bırakmadılar ,sırtlarını dönmediler. Çocuğuna baktılar ki hala bakıyorlar. Bizene demediler. Sen de zorlama onları. Zamana bırak . Annen baban orda olacak gitme demiş,tartışma çıkmasın istemistir

Nasıl hatırlıyorsunuz bu kadar eski konuyu, valla helal olsun der susarım.
Valla bu konu sahibi buranın gediklisi. Birde unutulacak gibi değil kendisi ve konuları. Burda konu açar ama asla herkes aynı şeyi söylüyor acaba öyle mi diye de düşünmez

X