Acun Ilıcalı iki ev birden aldı!..

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001

Televizyoncu Acun Ilıcalı'nın iki ev birden satın aldığı iddia edildi.
acun_2_ev.jpg

Söz cü'de yer alan habere göre
Acun Ilıcalı iki ev birden satın aldı...

1 – BERABER YAŞADIĞI ŞEYMA İÇİN MIAMI'DE 6 MİLYON DOLARA VİLLA ALDI

Acun Ilıcalı, ‘Survivor' programının Dominik'teki çekimleri nedeniyle sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'dan ayrı kalmamak için Miami'de 6.2 milyon dolara bir malikane satın aldı. Ilıcalı malikaneyi Subaşı'ya hediye etti.

BEŞ YATAK ODASI VAR

Malikane Miami Beach'teki Palm Island'da bulunuyor. 650 metrekarelik malikanenin beş yatak odası, profesyonel mutfağı, ev sineması ve şarap mahzeni bulunuyor. Lüks malikane denize sadece birkaç adım uzaklıkta…

acun_Zeynep_evi.jpg

2- AYRILDIĞI EŞi ZEYNEP İÇİN ZORLU CENTER'DA 6 MİLYON DOLARA DAİRE ALDI

Ünlü televizyoncu eski eşi Zeynep Ilıcalı'yı da unutmadı. Yazın Bodrum Mandarin Oriental'da bulunan villasını eski eşine tahsis eden Ilıcalı, İstanbul Zorlu Center'da altı milyon dolar ödeyerek bir daire de ona satın aldı.

ESKİ EŞE BÜYÜK JEST

Zeynep Ilıcalı'nın Thanx Co isimli şirketi Beşiktaş'ta. Zeynep Hanım ve kızları daha önce Beykoz Konakları'ndaki evlerinde kalıyordu. Acun Ilıcalı Zincirlikuyu'daki lüks daireyi alarak eski eşini şehrin merkezine taşımış oldu.

acun_Ev_2016.jpg

Hala resmi olarak evli sanırım

Karısından ayrıldı ,eski karısı hanım efendi,sabırlı birisi.Takdir ettim ,kabul etti mi acaba evi

Karısı ile hala boşanmadı diye biliyorum.
Genç sevgilisi ile gezip dolaşıyor Acun.
Hepsi halinden memnun sanırım.
Zeynep Hanım'dan olan kızları geçen yıllarda Survivor çekimlerini izlemek için adaya giderlerdi, bu sene sevgilisi hep orada olduğu için gitmediler sanırım.

Tek kelimeyle mide bulandırıcı.Param var istediğimi yaparım diyen türlerden birisi. İkinci Ağaoğlu vakası.Param var karımada metresimede adaletliyim ,ikisinede ev aldım ikiside sussun beni idare etsinler tarzında olmuş.

Adamı acun firardadan beri görüyorum.O zamanda evliydi ama o zamanda aklı uçkurundaydı.Evli olduğunu unutup yada arzsızlaşmış deyim ya kızlara sırnaşırdı ya orasını burasını çekerdi.Hala aynı güzel kadın görünce sulanıp çirkinleşmeye başlıyor

Karısıyla birlikte bir röportajı vardı kadının tişörtünün yakası yanlışlıkla omzunun bir tarafına sarkmış oda yukarı çekiştirip duruyordu.Sözüm ona kıskanç .Oysa maşallah metresinin açılmadık yerini görmeyen yok neredeyse.Metresiyle tencere kapak birbirlerini bulmuşlar.İkiyüzlüler
Masum görünümlü şeytan.20 yaşında kızlar hani evli olduğunu bilmiyordum falan fişman derde sen bilmiyormuydun. Herkesin tanıdığı 2 çocuklu adama oltayı at ,sinek gibi yapış, o nereye sen oraya git, istemediği halde çocuk peydahla, sonra da karısı niye boşamıyor diye kız .Millet bana metres diyor de.Suratına tükürdüğüm. Burada yalnızca Zeynep hanıma ve kızlarına üzülüyorum bunları haketmiyordu.Onca yıllık emek.Keşke acun firarda zamanında poposuna tekmeyi vursaymış .Eli ayrı gözü ayrı oynuyordu.Kadın boşanacaktı ama metresin şirretliklerinden boşanmıyor bende olsan bende boşanmazdım .Acunun da işine geliyor bu olanlar oh ne ala iki kadında yanında hala.

Eskiden gizli olurdu milletin utanması olurdu meydan onlara kalmış iyice arsızlaşmışlar

Son düzenleme:
Nereye kadar böyle gider ama Zeynep hanımın o sürtüğün acuna telli duvaklı eş olmasını istemez diye düşünüyorum artı malının üstüne oturmasını .Metres boş durmaz amacı belli zaten koparabildiğini koparacak acundan.Utanması yok hamileyken bile Miamide Zeynebin evinde kalmıştı onun eşyalarını kullanmıştı.

Dün metresiydi bugün sevgilisi oldu vay canına zaman ne çabuk geçiyor.

Magazini takip etmeyen bana alkış neler biliyormuş meğer neler :KK48:

tayyip acaba hiç şeyma subaşının götü başı açık pozlarına bişi demiyor mu?
en yakın kankisi nasıl olsa.
her şeyi dert adam, adamların metreslerine ses çıkarmıyor çok garip

X