Acun Ilıcalı iki ev birden aldı!..

Dün metresiydi bugün sevgilisi oldu vay canına zaman ne çabuk geçiyor.

Magazini takip etmeyen bana alkış neler biliyormuş meğer neler :KK48:
"imam nikahlı eş" hatta... imamlar, resmi nikah cüzdanı göstermeyene nikah kıymıyor diye biliyorum. Ne güzel kılıfına da uydurmuş acun efendi. hem İsa'ya hem Musa'ya yaranıyor

"imam nikahlı eş" hatta... imamlar, resmi nikah cüzdanı göstermeyene nikah kıymıyor diye biliyorum. Ne güzel kılıfına da uydurmuş acun efendi. hem İsa'ya hem Musa'ya yaranıyor

Birinci eşin rızası yoksa o imam nikahı değildir diyor hocalar. .Show tv de Mustafa Hocayı dinlemiştim.

Amann adamlar biraz para gördümü uçkur sevdasına ortaya attırıyorlar sözde bir imam nikahı ,rezilliklerini örtbas edecekler .İkiyüzlü olmasalar , dini alet etmeseler.En çok ona kızıyorum.Birde parası çok olunca onu kendinde hak görüyorlar.

Son düzenleme:
Adamda para bol.
İki ev ne ki rezidans bile alır...
TV 8 i almadan önce Zeynep Ilıcalı mahkemeye eşinin yaklaşık 50 milyon TL’ye yakın serveti olduğunu ve yasal hakkı olarak yarısını istediğini beyan etti. Ilıcalı’nın eşi ünlü televizyoncunun Show TV’den alacağı 26 milyon TL’nin yanı sıra Levent, Beykoz, Yalıkavak, Çamlıca, Bahamalar ve 2 tane Miami’de olmak üzere toplam 7 ev, 3 otomobil, 2 teknesinin olduğunu belirtti.

TV 8 i almadan önce Zeynep Ilıcalı mahkemeye eşinin yaklaşık 50 milyon TL’ye yakın serveti olduğunu ve yasal hakkı olarak yarısını istediğini beyan etti. Ilıcalı’nın eşi ünlü televizyoncunun Show TV’den alacağı 26 milyon TL’nin yanı sıra Levent, Beykoz, Yalıkavak, Çamlıca, Bahamalar ve 2 tane Miami’de olmak üzere toplam 7 ev, 3 otomobil, 2 teknesinin olduğunu belirtti.

Eh demek ki suan bunun en az 10 kati kadar mal varligi vardir :)

X