Adam kokuyor ya:(

Bence dişi veya diş erelerinde sorun var. Yada mideden geliyor koku.. Kesinlikle kökünün kaynağını bulup ona göre bir tedavi yaptırın. Karanfil ve diş fırçalama geçici çözümler. Şarküteri ürünlerinden uzak tutun eşinizi. Özellikle çemen sucuk pastırmadan.. Allah yardımcınız olsun..

Cekılcek dert değil konu sahıbı,nasılekıuorsun anlamadım,neden terk etmıyorsun,aklmıa takıldı,bende diş eti rahatszılığından vir dönem koku çektiğimi,ve sana öZelden bir töntem tavsıye etmıştım,ıyı nıyetle salak gıbı,bana direk ilişkin oldumu,onlar senı bu yuZden yerk etmıştır,yada başka bahane bulup bırakmıştır dıye pek kınayeli mesaj yazdında,acep sen neden boşamıyorsun,merak ettım
Endulus su yazdigina şoktayim ozelden arkadasca konustumugumuzu zannetmistim buraya gelipde sanki sana saygisiz seyler yazmisim gibi burda beni ifsa ettigini zannediyorsun...bunu sormam da nasil bir art niyey olabilirki sadece merak ettim ...yoksa banane kim kimi niye terketmis..ne kinaye yapicam laf sokucam..te allam ya

Cekılcek dert değil konu sahıbı,nasılekıuorsun anlamadım,neden terk etmıyorsun,aklmıa takıldı,bende diş eti rahatszılığından vir dönem koku çektiğimi,ve sana öZelden bir töntem tavsıye etmıştım,ıyı nıyetle salak gıbı,bana direk ilişkin oldumu,onlar senı bu yuZden yerk etmıştır,yada başka bahane bulup bırakmıştır dıye pek kınayeli mesaj yazdında,acep sen neden boşamıyorsun,merak ettım
Birde bekara kari bosamak kolay derler
Sence ben neden hemen bosanamiyorum ? Cocukda var...ilerde bana sordugunda babamla neden bosandiniz diye ^ agzi kokuyodu kizim mi dicem ? Yoksa senin bekar ayriliklarin gibi silinip kolayca gidebilecekmi hayatimdan sir gibi...

Endulus su yazdigina şoktayim ozelden arkadasca konustumugumuzu zannetmistim buraya gelipde sanki sana saygisiz seyler yazmisim gibi burda beni ifsa ettigini zannediyorsun...bunu sormam da nasil bir art niyey olabilirki sadece merak ettim ...yoksa banane kim kimi niye terketmis..ne kinaye yapicam laf sokucam..te allam ya
Bende öle sanıp,size özelden ilk yazan bendim zaten,ve siZe iyi nıyetle fikir vrmek için,kaldıkı sizin özel bir şeyınızı ifşa etmwdim,ben size saf saf yazarken siz ban dıye,yakın ilişkin oldumu,bundan dolayı yerk edilmişsindir,yada başka bahane bulup dıye yaZdın,bence bunu bır düşün,işte bazen iyi nıyet böle mara doğuruyor

Bende öle sanıp,size özelden ilk yazan bendim zaten,ve siZe iyi nıyetle fikir vrmek için,kaldıkı sizin özel bir şeyınızı ifşa etmwdim,ben size saf saf yazarken siz ban dıye,yakın ilişkin oldumu,bundan dolayı yerk edilmişsindir,yada başka bahane bulup dıye yaZdın,bence bunu bır düşün,işte bazen iyi nıyet böle mara doğuruyor
Iyi niyetine sonsuz tesekkur ederim
Benim suanki herseyim agiz kokusu pldugi icin ona odaklandim senin iloskolerini de oyle sandim cok sacma olabilir evet neyse ozur dilerim kirdiysam

Malesef bahsettigim kisi esim..bu sabah yine kavga ettik bu konu yuzunden...esimin agzi inanilmaz pis kokuyor..tamam kokabilir belki disinden midesinden gelen bisey olabilir bu tamam ama onlem almiyor..disini pek fircalamiyor..ve en en onemlisi benim icin parfum kullanmiyor adam ya...parfumu bolca sıkca ustune basina belki agiz kokusundan da bukadar rahatsiz olmucam...onemsemiyor beni rahatsiz oldugumu biliyor ama saldi iyice kendini ya inanailmaz rahatsiz oluyorum midem bulaniyor artik iyice sogudum bakimsizligi yuzunden...parfum aliyorum unutuyorum sıkmayi diyor ven ellerimle sıkiyorum dusunebiliyormusunuz..koltuk alti rolonu ben suruyorum adama ya onu da unutuyorum diyor..ve onu kullanmadigi gun hem ter kokusu hem agiz kokusu e ben nasil sevgimi duygularimi taze tutabileyimki artik...benim icin sirf kotu kokudan ibaret bazi gunler...ayaklari falan kokmaz temizdir dus alir sık sık ama parfumdu koltuk altiydi agiz bakim urunleriydi bunlari yapmaz..senelerdir benim zorlamamla...ben istiyorumki atsin agizna bir iki karanfil ohh dislere de faydali koltuk altini rolonlasin mis gibi parfumunu sıksin gelsin yanima cok mutlu oluyorum ozaman...ama yok ite kaka olmuyor iste..icinde yok adamin..insnlari rahasiz ettigini dusunemiyor galiba...bu sabah patladim ama konu acildi.bej bu yasda senin agiz kokunu cekmek zorunda degilim git care ara paran yoksa en basitinden hergun karanfil cigne yut(cok faydali) parfum sıkmak 2 sn lik is buz gibi oldum yeter ya diye bagardim..hersey parfummu yaa diyo tabi hayat parfden ibaret degil ama guzel koku insanlari her konuda ceker kendine ama pis koku:KK43: yanina bile gitmek istemiyorum suanda yatiyorum odamda sanki onun yanina gidince yine o koku gelicek gibi oluyor..benim icin sadece pis koku adam ya..ben hergun koltuk alti bakimimi agiz bakimimi yaparim evde durup durerken bile parfum sıktigim olur..parfum dayanmaz hatta...evime guzel kokular kullanirim kendimde guzel kokarim cok sukur..ama esim...of napicam ben suan cok sogudum yasamak bile istemiyorum aglamak istiyorum ya..daha once konu acmistim esime asik olmak istiyorum diye....iste ben nasil asik olayimki daha..adam cabalamiyor..gerci 2 gun once yildonumumuzdu eve cicek gondermis sasirmis sevinmistim...sirf sevindim sarildim optum diye adam saliyo kendini bakim sifir yine...iyi bir insan tamam herseyime kosar bana deger verir ama surekli yanyana ayni yastiga bas koydugum.insanin da boyle acı acı kokmasi:KK43: cok cok berbat bisey...icim yaniyor resmen o kokudan..midesinde sıkinnti yok galiba hic mideside agrimaz ama kesin cozum olucaksa gitse mi ki mide icin...ama agiz dolgu dolu..onlarda koku yapiyo galiba..tamam yapabilirde tedbir alicaksin bakimli olucaksin ..bakinli karin var utan be adamm:KK43:(

Hemen bir dıs dr una gitsin tartar temizliği yaptirsin ve çekilecek dis. dolgu olcak ne varsa yapılsın kardesiminde çok kokardi geçti Dr dan sonra
Birde bol su icsin

Hay allahim ne bu kadinlarin erkeklerden çektiği yav ??? Ya aldatirlar ya şiddet ya pislik olurlar ya anne kuzusu bilemiyorum gercekten evlenmekten korkar oldum. Tavsiye olarak size ne verelimki zaten sizlik bir durum yok adam kendine bakmadiktan sonra. Sadece rencide etmeden soyleyin bence birbirinizi yipratmadan :olamaz:

Üçü bir arada olanları da var Nescafe gibi!
Reziller nefret ediyorum erkeklerden

Dis eti rahatsizligidir buyuk ihtimal,benim de bir donem disetlerim rahatsizdi koku yapiyordu.tantum verde ydi sanirim bir gargara var ya,onunla gunde 3 kere calkaladiginizda geciyor tamamen.denesin bence Eşiniz.cok haklisiniz cok zordur eminim ama madem esinizden yana bir sikintiniz yok cok da kirici laflar etmemeye calisin.bu onerdigimi bir deneyin o olmazsa zaten midesindendir ona gore dr a gider

Hamileligimin 3. Ayinda koku hassasiyetim o kadar tavan yapmistiki esimden igreniyordum resmen opmeye bile yanastirmiyordum o derece ki mis gibi kokar gunde 2 kez dus alir adamcagiz. Gercekten eve geldiginde kacmaya yer ariyordum birisi anlatsa bir yerlerimle gulerdim oyle sacmalikmi olur diye :) Bunun surekli oldugunu dusunemiyorum bile gercekten cok kotu bir durum isiniz cok zor ama seviyorsaniz kirmayin yol gösterin.

Dis eti rahatsizligidir buyuk ihtimal,benim de bir donem disetlerim rahatsizdi koku yapiyordu.tantum verde ydi sanirim bir gargara var ya,onunla gunde 3 kere calkaladiginizda geciyor tamamen.denesin bence Eşiniz.cok haklisiniz cok zordur eminim ama madem esinizden yana bir sikintiniz yok cok da kirici laflar etmemeye calisin.bu onerdigimi bir deneyin o olmazsa zaten midesindendir ona gore dr a gider
Adi sadece tantum mu canim
Gercejten etkisi oluyorsa en kisa zamanda alicam insallah
Pahallimi devlet karsiliyormus

Adi tantum verde.devlet karsiliyir mu bilmiyorum ama esim ucretiyle gidip almisti pahali olsa pahaliymis derdi sordum hatirlamiyorum dedi ama bence ucuzdur

sevgili D Depiedra ,

Bir diş hekimi olarak, bende ufak bir öneride bulunayım. Bahsettiğin tarzda bir kokuysa onun dişlerle alakası olamaz. Mide olabilir ama mide kokusu daha asit gibidir, kötü ama iğrendirici değil.

Eczanelerde dil temizleyici var. (hepsinde yok ama bulabilirsin) Üstü tırtıklı hatta 2,3 lü oluyor. 3 tırtıklı olanından al canm, dilini boğazdan başlayarak öne doğru sıyıracak 3,4 kere üst üste yapacak, zaten çıkan sonuca şaşırırsınız. her gün yaparsa çok faydasını görür. Senin bahsettiğin koku şekli dilde oluşan mantar ve bakteri sebebiyle genelde oluşuyor. Bunu yapan hastalarımda şikayet yüksek oranda azaldı. Bir deneyin derim.

Sanki kokuyu burnumda hissettim,o kadar gerçekçi anlatmışsınız....
ıyy gerçekten çok kötü ya benim babam da her gün yıkanır ama bakımsız olduğu için hep annem "daha banyodan çıkarken kokuyor" der ve dişlerini sadece bayramda,düğüne giderken,biri gelicekken fırçalar anlatmaktan utanmıyorum kendi ayıbı,kendisiyle de inşallah çok yakında yolları ayırıcaz.. Neyse,dediğinin ne demek olduğunu çok iyi anlıyorum,çamaşır suyuna yatırmak kesin çözüm heralde,bir insan neden bakmaz kendisine ya sen söylediğinde ne tepki veriyor ne diyor?

X