Adam kokuyor ya:(

Benim eşim duş, diş temizliğinde hassastır
Hatta şöyle diyeyim sıcaklardan dolayı günde 3 kez bile dus aldığı olur
Dişleri saymıyorum bile 4, 5 kez fırçalar
Ama ilk evlendigimiz zaman aman Allahım eşimin ağzı bir kokuyor anlatamam
Kendisi hissetmiyor ama ben ölüyorum resmen
En sonunda utana çekile söyledim hemen gitti
Gastrit varmış o koku yapıyormuş
Çok şükür ilaçlarını kullandi iyi
Aaa ciddimisin canim gectimi tamamen suan...ne kullandi hap mi...ya nolur ikna olllll da git su hastaneye yaaaa lutfennnn (esim)

Karnı aç oldugu zaman insanın,agzı kokar mesela benım hafıf kokuyor hıssedıyorum ama dıslerımı fırcaladıgım halde bende agız spreyı aldım.watsonstan.
Sırf ağız kokusu yüzunden bosananlar bıle varmış
Senın de imtihanın bu güzelim sen güzelsın bakımlısın o düz adam
Hersey parfüm mü diyormuş
Hic anlamıyor seni
Evet acken felaket kokuyor zaten tokken pek yok demekki midedn gelen bisey bununki..parfum herseymi diyo yaa benim.gibi parfum koku takintili biri icin evet hersey de olabilir...kullandigim parfum asiri kalici ve o kalici parfumu bile oyle bi bosaltiyorumki ustime ohhh baska bisey istemem

Evet acken felaket kokuyor zaten tokken pek yok demekki midedn gelen bisey bununki..parfum herseymi diyo yaa benim.gibi parfum koku takintili biri icin evet hersey de olabilir...kullandigim parfum asiri kalici ve o kalici parfumu bile oyle bi bosaltiyorumki ustime ohhh baska bisey istemem
Bende cok severım parfüm ve kokuları ama güzel olması kaydıyla
Gerçı benım arkadasımın olsun yengemın olsun kaynanamın olsun ınsanların ağızları kokar.
Eşinın ayakları nasıl kokmuyor buna şaşırdım burnuna dayasın bak nasıl kokuyor :)

Rencide edeceksiniz herkesin içinde hemde utansın yüzü kızarsın

Hiç tahammül edemiyorum ya böyle insanlara

Koltukta otururken üzerine kalıp sabun,diş macunu,diş fırçası,ağız gargarası filan atın

Tek başına yaşamıyor efendim temiz olmak güzel kokmak zorunda

Pis herif :sinirli:
Sesli güldüm :KK70:

midem alt üst oldu.
öyle bir yazmışsınız ki yaşadım resmen.
Uzak davranın, yaklaşmayın yaklaşmak istediğindede söyleyin açıkca o sizi önemsemiyorsa kalbi kırılır mı demeyin. ıyyy

Ya bana birisi dese ağzın kokuyor diye asırı takarım. Utanırım onla konusurken. Niye önem vermiyor eşiniz anlamıyorum.

Bende cok severım parfüm ve kokuları ama güzel olması kaydıyla
Gerçı benım arkadasımın olsun yengemın olsun kaynanamın olsun ınsanların ağızları kokar.
Eşinın ayakları nasıl kokmuyor buna şaşırdım burnuna dayasın bak nasıl kokuyor :)
Ayaklari kokmuyor bende anlamadim les gibi terde kokmaz cunku hergun ayaklari yikar hergun farkli corap giyer atlet don degistirir..ama agiz bakim yetersiz ekstra seyler kullanmaso doktora gitmesi lazim

bir akşam soğan sarmısak yiyip gidin dibine hohlaya hohlaya konuşun bakalım tepkisi ne olacak :KK53:
Valla denedim bunu kendimden utandim sarimsagi cig cig yedim gittim yanina yattim yuzyuze konusuoz cok yakiniz burun buruna ..bebegim sarimsagin dibine vurmussun galiba deyip baya bi gulmustu aha dedim anlar beni dikkat eder dedim dudagimdan optu gogsume yatip uyudu:KK43: onun agizinin kokusunun yaninda sarimsak parfum gerci

Ya bana birisi dese ağzın kokuyor diye asırı takarım. Utanırım onla konusurken. Niye önem vermiyor eşiniz anlamıyorum.
Anlil utaniyor sonra devam ...
Gecen sac trasi olmus cok yakistiririm uzanmis yata kanim kaydi gittim yattim.yanina konusuyoz ben baya bi yakinim.yuzune o tavana bakiyo adam konusurken oyle bi esnedi nefes verdiki agizni kocaman acip aninda geri kalktim nefrwt ediyorum ya diye soylene soylene gittim ..ben utanirim insanin yuzune esnemeye falan..bu anlik yapiyo bu hatalari sonra uzuluyo ama yine yapcani yapoyo

Dış kapının kulpuna bir poşet içerisinde ağız bakım spreyi,rollon,deodorant asın.Böylece "unuttum" bahanesi de ortadan kalkmış olur :KK45:

Dış kapının kulpuna bir poşet içerisinde ağız bakım spreyi,rollon,deodorant asın.Böylece "unuttum" bahanesi de ortadan kalkmış olur :KK45:
Agiz bakim urunleri alinca ilk isim banyoya koymak olucak onlari en cok kulla digi alanlara birde..bence ise yarar zorlada olsa fisfislicam onu gorur

Ter ve agiz kokusu kesinlikle soguma sebebidir benim icin!!! Temizlikte icten gelen biseydir,zorla yaptiramazssiniz..sizin ne kadar dikkat ettiginizi goruyordur ya hicmi dusunmuyor bari bende biraz ozen gostereyim kendime diye?

Cekılcek dert değil konu sahıbı,nasılekıuorsun anlamadım,neden terk etmıyorsun,aklmıa takıldı,bende diş eti rahatszılığından vir dönem koku çektiğimi,ve sana öZelden bir töntem tavsıye etmıştım,ıyı nıyetle salak gıbı,bana direk ilişkin oldumu,onlar senı bu yuZden yerk etmıştır,yada başka bahane bulup bırakmıştır dıye pek kınayeli mesaj yazdında,acep sen neden boşamıyorsun,merak ettım

Parfüm kokusunu srvmediğim gibi ter ve ağız kokusunada tahammülüm yok.

Dişçiye gidin birlikte midede yoksa problem dişte vardır. Çürük iltihap varsa çözüm bulur dişçi.

Koltukaltı için yıllardır kokusuz rolon kullanırım ha ter ha parfüm ikiside mide bulantısı sebebi.

Sabah akşam birlikte girip fırçalayın koltukaltınıda temiz tutsun kıl varsa istediği kadar rolon da sürse yıkansada koku olur.

X