Saç Rengi ve Saç Boyama adana da tavsiye edebileceğiniz kuaför?

kesinlikle katılıyorum Real kuaför hem temiz hemde güzel tanıdığımız zaten herkese tavsiye ederim

bende yenı bı kuaför arıyorum tamamen imajımı değiştirsin , beni baştan yaratsın :) resımlı koyarsanız çok daha guzel olur kızlar

Abdullah Yağmur 'u Tavsiye Ediyomusunuz Kızlar ?? Bende Saçımı Bir Kaç güne Kadar Boyatıcam.Oraya Gitmeyi Düşünüyorum,Zaten Saç Rengim Uzun Ve Sarı Onun İçin Her Kuaföre Güvenmiyorum.Yardımcı Olursanız Sevinirim :)

konuyu guncel tutmak ıstıyorum

maka sa gıden varmı

ben gitti.Öyle söylenildiği gibi güzel olmadı saçlarım. daha doğrusu saçlarımın rengi saçma sapan bişey oldu. saçlarıma rengi tutturamadı bide pişkinlik yapıp aslında güzel oldu diye başından savmaya kalktı. saçıma açıcıyı sürdükten sonra aşağı indi bakmadığı için saçım çok değişik renklerde açıldı .hangi rengi istediğimi anlattım ama umursamadı bile gösterdiğim dergideki rengi istiyorum diye önüne koydum bakmadı. neyse kısacası ortaya çıkan şey iğrenççççççççç üç dört farklı tonda bir saç oldu. ağlamak istiyorum . bide pahalı bi yer zaten parayamı yanayım saçım kurudu yıprandı onamı yanayım bilmiyorum

Bende Adanada özellikle sırf bayan eleman çalışan bi kuaföre arıyorum
Yakınımda bildiğim sadece Türkan var Ama onu beğenmedim
Yani kapalı bayanlara hıtap eden bi yer arıyorum İşide ii olmalı tabi
İstanbuldaki kuaförüm çok iidi Beni ve saçımıdı biliyorlardı tabi

Arkadaşlar merhaba mayısda Adanada düğünüm var.Düğümün yapılacağı yerin tavsiye ettiği bir yer varmış kaynanam gidip görmüş beğenmiş ama ben gideniniz var mı,iyi kötü tecrubelere sahipmisiniz onu merak ediyorum? Adı Lazena Turgut Özal Bulvarındaymış sanırım.Teşekkürler şimdiden...

konu güncel mi bilmiyorum ama arkADAŞLAR SON 2 AYDIR BEYTULLAH ADA KUAFÖRE GİDEYİM DEDM PARAYA KIYDIM KALİTELİDİR DİYE GİTTİM AMA HİÇ İSTEDİĞİM RENGİ TUTMADI ZATEN SON BOYA BİLDİĞİNİZ MAT Bİ KAHVE OLDU Bİ DE ÇOK KOYU OLDU BİRDAHA ASLAAAA GİTMEM ERDEM YAZDAĞI DUYMUŞTUM ONADA GİDMEM ÖZEL NEDENLERDEN DOLAYI.. KUAFÖRSÜZ KALDIM ( YARDIM EDİN (((43:

arkadaşlar adanada en iyi kuaför çakmak cad. Jasmin kusför ismaildir.. ayrıca en iyi kalıcı makyajda gazipaşa bulvarında lazena estetik merkezidir...

Kenan evren bulvarında semt pazarının yanı, parkın karşısı vicco ayakkabının üstünde wella soner var, adam süper yapıyor. 15 yıldır falan gidiyorum bu aralar kendim boyuyorum bu site sayesinde ama soner abi çok iyidir ve çok uygun

.sıla kuaför ne yaa iğrenç bende, yıllar önce merak edip uğramıştım,allahım hep küük küçük çocuklar vardı,bir sıra bir sıra anlatamam,ucuz die.
erdem yazdağa gidecekmiş kuzenim.400 demişler gelin başına , ben eski nişanımda gazipaşa madonun üstündeki kenana gitmiştim. saçım berbattı, makyöz yüzümü kahve rengi yapmıştı resmen. sadece çalışan kızların sohbeti iyi idi okadar. saç bakımı yaptırdım kaç defa 50 tl almıştı bir bakıma. ama ben beğenmedim açıkcası. şimdi 2. nişanım olacak. bu çok güzel olsun istiyorum ama nereye gitsem bilmiyorum .

Erdem yazdaga gönül rahatligiyla gidebilirsin. Benim gelin basimi Erdem bey yapti harikaydi. Boyada da en uzman kisi odur.

arkadaşlar hamileyim ve artık saç boyama konusunda izin çıktı doktorumdan :) önceden saçlarım jenifer lopez ın balyajlı haliydi, mersinde yaptırmıştım 2 yıla yakın kullandım o şekılde şimdi aynı tarzı uygulayabilecek iyi bir kuaför önerirseniz sevinirim.

Uğur mumcu bulvarındaki Seyit Yağmurdan ben de memnun kalmadım
Karamel bakır istedim resmen kızıl yaptı beni
Çok pişman oldum

canm merhaba bende saçımı yıpratmadan boyatabılecgm bı kuafor arıyrm hangısıne gıtsem hep yıprattılar vfe hıc ıstedgm renk olmadı. bu bahsettgn kuafore daha once hıc gıtmedm sanırım dıger şubeleride guzelyalı da dımı ? fiyatları hakknda bı bılgın varsa canm soylermsn lutfen acıkcası guzelyalıdakı subelerı harıka bır yer ve pek kendıme guvenemedım fıyat ogrenmeden sanırım gıdemıcem :) balyajı kaca yapıyorlar bılıyormsn ?

SAÇA kuaför cnm tek gecerim adanada üstüne yok, istanbul da da var kuaförü zaten cok klas biyerdir ve saclarını gören kalitesinden hemen saça da yapıldığını anlar

canm merhaba bende saçımı yıpratmadan boyatabılecgm bı kuafor arıyrm hangısıne gıtsem hep yıprattılar vfe hıc ıstedgm renk olmadı. bu bahsettgn kuafore daha once hıc gıtmedm sanırım dıger şubeleride guzelyalı da dımı ? fiyatları hakknda bı bılgın varsa canm soylermsn lutfen acıkcası guzelyalıdakı subelerı harıka bır yer ve pek kendıme guvenemedım fıyat ogrenmeden sanırım gıdemıcem :) balyajı kaca yapıyorlar bılıyormsn ?

Kizlar merhaba bende adanaya gidicem tavsiye edeceginiz bi kuafor var mi baraj yolundaki reale iyi diyorlar nasillar acaba boya konusunda bilgisi olan varsa yazabilir mi :)))

Fiyatlari nasil peki caniim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…