Saç Rengi ve Saç Boyama adana da tavsiye edebileceğiniz kuaför?

Guncel !!!
Herkes baska bir yer söylemis ama Icon kuaför iyi diye duymustum arkadaslar yardimci olurmusunuz sade ve porselen makyaj yapan yer var mi Adanada ?

Merhaba Kızlar,
Konuyu güncel tutmak istiyorum. Bu ay Adana'da düğünüm var. Kaliteli bi kuaför arıyorum. Pahalı olması önemli değil, önemli olan o güne en iyi şekilde hazırlanmak :) Kocaeli'de yaşadığım için Adana'daki kuaförleri hiç bilmiyorum.
Adana'da tavsiye edebileceğiniz en iyi gelin başı yapan kuaför hangidir?
Tavsiyeleriniz benim için çok önemli, yardımlarınızı bekliyorum.:110:

Kızlar,
Adana'da ki Wella Soner Kuaför nasıl bi yer? Gelin saçı için kendisine gitmeyi düşünüyorum.
Yorumlarınızı bekliyorum.

merhaba, ben de Adana'ya yeni taşındım ve ilk işlerimden biri iyi bir kuaför aramak oldu, bu arayışım hala devam etmekte,
şimdiye kadar gittiklerim arasında işini en beğendiğim Gazipaşa'daki Abdullah-Yağmur'du sürekli kalabalık olması ve bundan dolayı ilgisiz olmasını saymazsak, ama en son oranın da bozduğunu duydum, bunun dışında birkaç barajyolunda kuaföre gittim genellikle ortalamaydı, iller bankasında süper ucuz fön çeken bir kuaför de keşfettim, birkaç kez üniversitedeki kuaförde dip boyası yaptırdım, fena olmasa da istediğim gibi değildi, şimdi saçımın rengini değiştirmeyi ve kesim yaptırmayı düşünüyorum bunun için iyi bir yer arıyorum, önerileriniz bekliyorum

Kızlar,
Adana'da ki Wella Soner Kuaför nasıl bi yer? Gelin saçı için kendisine gitmeyi düşünüyorum.
Yorumlarınızı bekliyorum.

ben barajyolunda harun yurdagile gidebilirisniz ben orada yaptırmıştım memnun kaldım.

Saadet hnm önerdi derseniz tanırlar beni de :)

Bende Adanada özellikle sırf bayan eleman çalışan bi kuaföre arıyorum
Yakınımda bildiğim sadece Türkan var Ama onu beğenmedim
Yani kapalı bayanlara hıtap eden bi yer arıyorum İşide ii olmalı tabi
İstanbuldaki kuaförüm çok iidi Beni ve saçımıdı biliyorlardı tabi
Canim beyazincide hicbir erkek elaman yok web siteleride var bak

slm kızlar ben bir çok kuaför gezdim diyebilirim yıllarca gittiğim kuaförden memnun kalsam da artık evime çok uzak olduğu için gidemedim istasyonun karsısındaki ptt arkası kuaför Hüseyin , Hüseyin bey çok iyi işinde ve gerçekten işini dört dörtlük yapıyor.
şuan gittiğim kuaför yine 15 yıldır tanıdığım ve o kuaförden ayrılan biri salon Mustafa hayal parkın orada ve gerçekten çok iyi iki ay önce saçımı boyattım saçımı yıpratmadan omre yaptı ve harika bir iş çıkardı çok samimi bir yer kaş alan kişi mükemmel alıyor benim kaşım seyrek olduğu için her kişiye aldıramıyorum ama o bayanın önüne korkusuzca oturuyorum sohbeti güzel işi güzel dört dörtlük bir yer :)

Arkadaslar ben 1 yıldır Rahmi Hair Studio' ya gidiyordum Guzelyalı subesine fiyatlar etilerle yarısır. Son gittigimde odedigim fiyat 750 TL denilince saskına dondum. Zaten sisirilmis fiyatlarını eve gelip topladıgımda 670 yapıyordu ama onlar 650 demek yerine 750 demeyi tercih ediyorlar haberiniz olsun. Haydan kazanıyorsanız huya gitmesinde sakıncası yok. Ama kazancınız alın teri ise kendinizi bir guzel enayi gibi hissediyorsunuz. Nitelikli dolandırıcılık yani. Evet sacı fena yapmıyorlar ama kesinlikle bir Alex degil. Adana'da su ana kadar hic oyle iste bu dedigim sac yapan Kuaforde gormedim ama degisitirecegim ve bir daha bunlara gitmeyecegim kesin. Manikure ek elinize keratin bakımı da yapıyoruz dediler 15 gun yumusacık geziyorsunuz dediler o da hikaye bu arada, ertesi gun yine ellerim kupkuru idi. Kremli Poset eldiveni elinize giydiriyorlar 15 tl. Baska iyi kuaforler manikuru zaten boyle yapıyormus ek ucret almadan. Burada sana her dokundukları seyden para alırlar. Boyanı, Ombreni, Keratin bakımını yapıncada 15Tl fon parası yine alırlar, 1 yıldır hep geliyorsundur bu da bizden olsun diye birsey asla demezler. Küsüratlı asla bırakmazlar 670 se 700 e tamamlarlar. Pesin para verdiysen vay gele haline bozuk yok derler ustu hep kalır zorla bahsis alırlar. Gibi gibi... 40-45 gunde bir keratin bakımı yapacagız saclarınıza cok iyi gelecek derler ne hikmetse 30 gun olmadan sormadan koltuga oturur oturmaz keratini sacınıza surmeye baslarlar para kazanacaklar ya. Neyse ben Rahmi defterini kapattım onume bakacagım bundan sonra. Napalım ? Nereye gidelim ?

Bir de Erdem Yesil, Erdem Yazdag veya GaziPasa da kuafor Kenan varmıs. Oncelikle bunlardan birini deneyecegim henuz hangisi karar vermedim. Erdem yazdagın butun subeleri iyi midir? Ugur Mumcu da ve Turkmenbasında var! Turkmenbası iyiyse benim acımdan daha iyi olur tecrubesi olan varsa paylasırsa sevinirim.
Foursquarede gordum biraz once erdem yesil ve erdem yazdag ile ilgili yorumlar guzel! Rahmi hair studio ile ilgili yorum cok az onlarda fiyat ve tutum acısından hic memnun kalmadıgını yazmıs. Hic arastırmadan bir kisiden duyup direk balıklama atlayınca benim durumuma dusuluyor tabi bende iyi kuaforlerin hepsinin fiyatı boyle sanıyordum.

Merhaba kızlar Adanada kıvırcık saç kesimini ciddi anlamda güzel yapan iyi bir yer arıyorum. Bilgisi olan var mı?

X