Adana kızlık zarı dikimi doktor önerisi

Adana da bildiginiz güvenilir kızlık zarı dikimi yapan doktor var mı kalıcı kesin sonuç veren yakınım için soruyorum eleştirmeden yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🏼
Plastik cerrah dr. mahmut yıldız ve dr. Sadık karakaya yapıyo yerleri arı sinamasının orda gen iş merkezi sanırım

Sağolun farklı bir akla ihtiyaç vardı zararın neresinden dönülse kardır
Parmakla bozulacak iş değil ve söylese birşey var bende öyle olmuştu ikinci ilişkilerde kanamam gelmişti ama ilk gece kadar değildi tek seferlikse üstünden bayanda zaman geçtiyse orası yine daralmıştır şimdi yine açılma olacağı için çok değil ama 2 damla kan yine gelir tek seferlik iliskiyse ama

Neye kizip da höh dediniz? Töre cinayetlerinden habersiz misiniz? Bu ulkede yasamiyor musunuz? Boyle bir evliliği yapıp bu kötülüğe ugramasin diye engel olun evlenmesinler diyorum. Siz ne anliyorsunuz acaba?
Ne münasebet öldürülmekten bahsediyosunuz, tutamadım kendimi kusura bakmayın. O gece o çarşafa kan değmeyecek diye kimin haddine birini öldürmek. Kanım dondu ya siz öyle deyince, çok güvenmiyorlarsa boşar en kötü bu olabilir başka türlüsü tüylerimi diken diken yapıyor.

Konu sahibi, eğer bu potansiyele sahip bi aileye gelin olarak gitmeyi (vajinasını onarıp) düşünüyorsa bile bile hayatını zehir etmeyi de göze almış demektir bahsettiğiniz kız.

Ne münasebet öldürülmekten bahsediyosunuz, tutamadım kendimi kusura bakmayın. O gece o çarşafa kan değmeyecek diye kimin haddine birini öldürmek. Kanım dondu ya siz öyle deyince, çok güvenmiyorlarsa boşar en kötü bu olabilir başka türlüsü tüylerimi diken diken yapıyor.
Herhangi sebeple bir kadini öldürmek kimsenin haddi degil. Kendi yataginda baska adamla yakalasa bile öldürmeye hakki yok. Bana boyle saldiracaginiza gözünüzü açin bu ülkede neler oldugunu görün. Anitsayac.com sitesine bir bakin. Bir kadin daha olmesin diye bu evlilige engel olun diyorum. Carsafta kan yoksa oldurmeye hakki mi var diyorum. Işiniz gücünüz saldirmak muhalefet olmak. Sesinizi biraz da patriyarkaya cikarin. Ataerkil sisteme saldirin. Ben degilim kapida kanli carsaf bekleyen.

Arkadaşlar yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim ben aile ve kızla konuşup yardımcı olmaya çalışacam böyle birşeye cesaret edemeye
Parmakla bozulacak iş değil ve söylese birşey var bende öyle olmuştu ikinci ilişkilerde kanamam gelmişti ama ilk gece kadar değildi tek seferlikse üstünden bayanda zaman geçtiyse orası yine daralmıştır şimdi yine açılma olacağı için çok değil ama 2 damla kan yine gelir tek seferlik iliskiyse ama
Evet tek sefer olmuş Bakınca bile dar

Herhangi sebeple bir kadini öldürmek kimsenin haddi degil. Kendi yataginda baska adamla yakalasa bile öldürmeye hakki yok. Bana boyle saldiracaginiza gözünüzü açin bu ülkede neler oldugunu görün. Anitsayac.com sitesine bir bakin. Bir kadin daha olmesin diye bu evlilige engel olun diyorum. Carsafta kan yoksa oldurmeye hakki mi var diyorum. Işiniz gücünüz saldirmak muhalefet olmak. Sesinizi biraz da patriyarkaya cikarin. Ataerkil sisteme saldirin. Ben degilim kapida kanli carsaf bekleyen.

👏🏻 (!)

Ben de sizinle aynı düşüncedeyim merak etmeyin ben çözüm aradım sadece kimse kimseyi zorla evlendiremez

Ben de sizinle aynı düşüncedeyim merak etmeyin ben çözüm aradım sadece kimse kimseyi zorla evlendiremez
Bu sitemli cumlelerim size degil. Yazdıklarıma garip garip yanitlar veren sonra kahkaha ile gülen o kullaniciya. Siz olgun birisiniz. Ne yapin edin engel olun.

Son düzenleme:
BU DÜŞÜNCENİZ ÇOK AMA ÇOK SAÇMA BU ANLATTIGINIZ SEY COK ESKİLERDEN KALMA ŞEYLER BU ZİHNİYETTEN ÇIKMANIZI ÖNERİRİM
Bu zihniyet benim zihniyetim degil. Bu zihniyet siz inkar etseniz de turkiyede var olan bir zihniyet. Ben bunu kabul etmedigim icin Böyle bir adamla evlenmedim. Düğünümde belime kirmizi kurdele bile baglatmadim. Ben size olani söylüyorum. Sahit olduklarimi söylüyorum. Şahit olduklarim gozumle gördüklerim benim zihniyetim degildir. Linç kültürü burada cok gelişmiş biliyorum. Ancak butun mesajlarımı okuduktan sonra beni yargilayin.

Bu zihniyet benim zihniyetim degil. Bu zihniyet siz inkar etseniz de turkiyede var olan bir zihniyet. Ben bunu kabul etmedigim icin Böyle bir adamla evlenmedim. Düğünümde belime kirmizi kurdele bile baglatmadim. Ben size olani söylüyorum. Sahit olduklarimi söylüyorum. Şahit olduklarim gozumle gördüklerim benim zihniyetim degildir. Linç kültürü burada cok gelişmiş biliyorum. Ancak butun mesajlarımı okuduktan sonra beni yargilayin.
BENİM EŞİM DOĞULU SİZİN KÜRT TABİR ETTİĞİNİZ KİŞİLER AİLESİ HEPSİ DOĞUDA NE BÖYLE BİR ŞEYLE KARŞILAŞTIM HATTA EVLENMEDEN BERABER OLDUK BU KARŞILIKLI BİR DÜŞÜNCEDİR BEN SİZİN ZİHNİYETİNİZ DERKEN ARTIK BÖLE ŞEYLERİN OLMADIĞINI SÖLEMEK İSTEDİM AİLESİNDE AMCA DAYI HİÇ DUYMADIM GÖRMEDİM

BENİM EŞİM DOĞULU SİZİN KÜRT TABİR ETTİĞİNİZ KİŞİLER AİLESİ HEPSİ DOĞUDA NE BÖYLE BİR ŞEYLE KARŞILAŞTIM HATTA EVLENMEDEN BERABER OLDUK BU KARŞILIKLI BİR DÜŞÜNCEDİR BEN SİZİN ZİHNİYETİNİZ DERKEN ARTIK BÖLE ŞEYLERİN OLMADIĞINI SÖLEMEK İSTEDİM AİLESİNDE AMCA DAYI HİÇ DUYMADIM GÖRMEDİM

KONU SAHİBİ İÇİN DÜŞÜNCEM EGERSEVİYORSA KONUŞMASI GÖRÜCÜ USÜLÜ İSE BENCE BU İŞTEN VAZ GEÇMESİDİR YADA DR KONUŞUĞ ONA GÖRE KARAR VEREBİLİR YAKIN İLLERDE İYİ DR BULUNUR

Ankarada hymenoplasty oldum sayfası var oraya yazarsanız bilgi veren olacaktır söylediğiniz operasyon kalıcı ve geçici olmak üzere yapılıyor biri düğünden birkaç gün önce diğerinin belli bir süresi yok ama bu işi en iyi yapan doktorlar hep İstanbul’da. Fikrimce 19 yaşında genç bir kıza bunu yaptırmayın. Okusun, meslek sahibi olup kendi parasını kazansın daha 19 yaşında. Ayrıca böyle bir şey yaşamamış bile olsa ilk denemesinde yine kan gelmeyebilirdi esnek Zar diye bir şey var ya da hiç zarı olmayan kadınlar var. Kimse kan gelmedi diye tutup doktora götürmez bu bir suçtur. Diyelim götürdü hastanın rızası olmadan doktor bilgi bile veremez. Hangi yıldayız Allah aşkına..

Merhaba ilk kez yazıyorum Ankara'da kalıcı kızlık zarı dikimi Eylül ayında yaptırmak istiyorum ve düşüncem Ebru Zülfikaroglu nasıldır başarılı mıdır İstanbul demeyin çünkü gitme ihtimalim yok.

X