Tüp Bebek Merkezleri Adana Seyhan Başkent'e Tüp Bebek Yaptıracaklar

Alaren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008
113
0
45
mrb
9 yıllık evliyim.negatif sonuclanan 3 aşılama ve 1 micro yapıldı.2.deneme için Adana Seyhan Başkent e başvuru yaptım.İlki özel adana ankara tüpbebek merkezinde yaptırmıştım.Dr ve personelden memnun kaldım ama eksik kalan bir şey hissediyorum bu yüzden 2, üniversitede yaptırmak istedim.2nisan da seminere katıldım Tayfun Bağış ikna edici idi.Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.:sm_confused:

hayırlı olsun.o seminere ben de katılmıştım.gelişmeleri yazarsan sevinirim.bizim de bir fikrimiz olur.inşallah kavuşursun bebişine....

mrb
9 yıllık evliyim.negatif sonuclanan 3 aşılama ve 1 micro yapıldı.2.deneme için Adana Seyhan Başkent e başvuru yaptım.İlki özel adana ankara tüpbebek merkezinde yaptırmıştım.Dr ve personelden memnun kaldım ama eksik kalan bir şey hissediyorum bu yüzden 2, üniversitede yaptırmak istedim.2nisan da seminere katıldım Tayfun Bağış ikna edici idi.Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.:sm_confused:

canım inşallah bu sefer bebeğine kavuşursun ben de haziran temmuz gibi başkent üniversitesinde ikinci mikroyu yaptıracam biz adanada bütün merkezleri geztik ve aklımıza yatan tayfun bey oldu ankara tüp bebekten neden vazgeçtin ne zaman başlıyorsun tedaviye ece bebek var tayfun beyle tedaviye başladı

ecebebek özelden yazdım ama görmedin sanırım.tedavin hayırlı olsun.bak başkenti merak edenler çoğaldı.deneyimlerini , gözlemlerini yazarsan seviniriz. yerimseniben

Kızlar benim iki arkadaşım pozitif döndü başkentten.Birisi ilk denemesinde (İkiz erkek) Diğeri 2. denemesinde(Bi kız bi erkek ikiz) çocuk sahibi oldular.

Benim tüpe geçeceğimde Başkenti düşünüyordum.İnşallah size de uğurlu gelir orası kızlar.Özellkle Butterflyscim senin için çok dua edeceğim.(Zaten hepinize ediyorum alınmayın kızlar )

Benimde sizin dualarınıza ihtiyacım var.Az bi kanamam oldu rahimde.Düşük riski var çok olmasada.

mrb
hayırlı olsun canım.
umarım herşey yolunda gider ,inşallah bu defa bebişine kavuşursun.
rabbim bu yolda emeklerimizi boşa çıkarmasın.
allah yardımcın olsun canım.a.s.

Kızlar benim iki arkadaşım pozitif döndü başkentten.Birisi ilk denemesinde (İkiz erkek) Diğeri 2. denemesinde(Bi kız bi erkek ikiz) çocuk sahibi oldular.

Benim tüpe geçeceğimde Başkenti düşünüyordum.İnşallah size de uğurlu gelir orası kızlar.Özellkle Butterflyscim senin için çok dua edeceğim.(Zaten hepinize ediyorum alınmayın kızlar )

Benimde sizin dualarınıza ihtiyacım var.Az bi kanamam oldu rahimde.Düşük riski var çok olmasada.
inşallah bebişin sana sıkıca tutunur.mucizen devam eder:nazar:.
bebişin ve sen allaha emanet olun canım.a.s.

sağol canım arkadaşım.bak sana kızdım bu konuda iş yapmışsın.yoruldun tabi.dikkat et kendine canım.ne olur bol bol dinlen.ev işi çok mu önemli.dua ediyorum sana.bebişin seni bırakmaz korkma ama sen de kendini yorma .çok öpüyorum....

inşallah bebişin sana sıkıca tutunur.mucizen devam eder:nazar:.
bebişin ve sen allaha emanet olun canım.a.s.

Sağol canım desteğin için.İnşallah daha iyi olacağız.a.s.

sağol canım arkadaşım.bak sana kızdım bu konuda iş yapmışsın.yoruldun tabi.dikkat et kendine canım.ne olur bol bol dinlen.ev işi çok mu önemli.dua ediyorum sana.bebişin seni bırakmaz korkma ama sen de kendini yorma .çok öpüyorum....

Sağol canım daha iyiym.Ev işini de ilk defa yaptım ama son oldu artık benim için.
Çok önemli değildi de işte misafir gelecek diye eşime yardım ettim güya ..

Oysa bebişime kötülük etmişim.Çok güçlü ama o değil mi teyzesi.İnşallah iyi olacağız.Şeniz

selam kızlar bende adana seyhan başkent hastanesinde ikinci tüp bebek tedavisine başladım öncelikle doktorlar çok ilgili hemşirelerde öyle ben ilk tedavimi ankarada yaptırmıştım ama ikinciye burayı tercih ettim açıkçası şimdiilik daha memnunum benim burdan beş altı kişi var tanıdığım giden ve hepsi çok memnunlar artı olarak üç dört arkadaşta orada tedavi sonuçunda bebeklerini kucaklarına aldılar tabiki bunlar göz önünde olunca insan daha bi güveniyor yani açıkçası ben çok memnunum özellikle tayfun beyi sadece konferansta gördüm ve çok güzel bilgiler veriyor tedavi sürecimide bülent bey takip ediyor ve çok memnunum bülent beyede bütün hemşirelerede teşekür ediyorum önce allaha sonra onlara güveniyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olur

selam kızlar bende adana seyhan başkent hastanesinde ikinci tüp bebek tedavisine başladım öncelikle doktorlar çok ilgili hemşirelerde öyle ben ilk tedavimi ankarada yaptırmıştım ama ikinciye burayı tercih ettim açıkçası şimdiilik daha memnunum benim burdan beş altı kişi var tanıdığım giden ve hepsi çok memnunlar artı olarak üç dört arkadaşta orada tedavi sonuçunda bebeklerini kucaklarına aldılar tabiki bunlar göz önünde olunca insan daha bi güveniyor yani açıkçası ben çok memnunum özellikle tayfun beyi sadece konferansta gördüm ve çok güzel bilgiler veriyor tedavi sürecimide bülent bey takip ediyor ve çok memnunum bülent beyede bütün hemşirelerede teşekür ediyorum önce allaha sonra onlara güveniyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olur

canım tedavide hangi aşamadasın bu başlıkta bize aşamaların hakkında bilgi verirsen seviniriz

şuanda lucrin kullanıyorum yarın tekrar adanaya gidecem doktora kan ve ultarson için gonal-f başlayacağız inşallah allahtan bi aksilik olmazsa canım

mrb
bende hayırlısıyla bir başlasaydım.2. denemem olacak ama yine sabırsızlanıyorum.Bu defa tavsiye ilaveten ıhlamur-adaçayı ve karanfil kullanıyorum.bir umut işte ece-bebek bir şey sorabilirmiyim.Başkente ilk gittiğimde dosya açtırıken 30.00 ytl ödedim.2. gelişiniz 20 günü geçerse tekrar alınıyor dendi.her defasında ödeme yapılıyormu?

canım bir ayı doldurunca alıyorlar o parayı muayne ücreti olarak ama 1 ay dolunca yani dolduysa tekrar isterler orda kayıtlı oluyo zaten

Dosya parası değildir o muayene ücretidir.Dosya parası 1 kez alındı benden.

Son gitiğimde 50 ytl ücret vermiştim ben Tayfun Bey le görüşcem diye.Neden böyle oldu demiştim hemşireye.O da artık Tayfun Beyin kariyerinde yükseldiğini söylemişti :)
En son şubatta gittim bu arada.

Tayfun Bey sayesinde Lap.dan korktum ben bu arada kızlar :)))) Bana tüm olabilecekleri maşallah açık açık anlattı.Yalnız bu riskin çok çok az olduğunu bile söyledi.Ama ben yinede tırsmıştım.
İyikide korkmuşum çok şükür...
Sizde inşallah tez zamanda kavuşursunuz meleğinize.Olanlarınkini de Allah korusun.

Dosya parası değildir o muayene ücretidir.Dosya parası 1 kez alındı benden.

Son gitiğimde 50 ytl ücret vermiştim ben Tayfun Bey le görüşcem diye.Neden böyle oldu demiştim hemşireye.O da artık Tayfun Beyin kariyerinde yükseldiğini söylemişti :)
En son şubatta gittim bu arada.

Tayfun Bey sayesinde Lap.dan korktum ben bu arada kızlar :)))) Bana tüm olabilecekleri maşallah açık açık anlattı.Yalnız bu riskin çok çok az olduğunu bile söyledi.Ama ben yinede tırsmıştım.
İyikide korkmuşum çok şükür...
Sizde inşallah tez zamanda kavuşursunuz meleğinize.Olanlarınkini de Allah korusun.

amin cnm inşallah bizde o güzel haberi alırız bi gün

darkcım nasıl randevu aldın tayfun beyden?ben de arasam yakın zamana gün verirler mi acep?

[[/COLOR]
darkcım nasıl randevu aldın tayfun beyden?ben de arasam yakın zamana gün verirler mi acep?

Canım benim önceden dosyam vardı zaten orda.
Ve ben çok önceden almıştım.Adanaya yarıyıl tatilinden önce gittiğimde,yarıyıl tatili için almıştım randevuyu.

Seminere katıldıysan sekreteriyle bir görüş en yakın ne zamana verebilirler randevuyu diye.Belli olmuyo bazen yakın bir zaman bulabilirken bazen çok yoğun olduklarından bulmak zor oluyo.
Seminere katılmadıysan ilk toplantıyı sorup isim yazdır canım.Seminersiz asla randevuya kabul edilmiyosun.

Arkadaşlar ben de aşılama için 2 aydır gidip geliyorum Başkent'e. Tayfun Bey ile görüşmek için seminere katılmak yeterli. Zaten ben 2 aydır gidiyorum ya o yada Bülent Bey oluyor. Ben ikisi ile de görüştüm. Tayfun Bey oradaysa özel birşey yapmak gerekmiyor. Sekreterden dosyanızı onun olduğu tarafa vermesini isterseniz veriyor. Ben Tayfun Bey için ayrıca ücret ödemedim Darkinlife. Bildiğim kadarıyla böyle bir uygulamaları yok. Sadece hastaneye muayene ücreti ödeniyor. Hangi dr ordaysa o bakıyor. Senden başka bir nedenle almışlardır belki diye düşünüyorum. :sm_confused:

Bilmem ki benden 50 ytl alındı.Belki uzun zamandır gitmediğimden mi? Ben enson yıllar oldu gideli Başkente.Başkentte 2 yıla yakın oldu dosyam açılalı.Ben Adanada oturmadığım için aşılamalar Konya Başkentte yapıldı.Tüpe geçersem Adanada yaptırcaktım.

Bazen Tayfun Bey olmayınca bende Esra hanımla görüşüyordum.Zaten dr.lar ekip olarak birlikte çalışıyorlar başkentte.Beli muayene ücretini tam aldılar benden.30 alıyorlarmış ya.Anca o geliyo aklıma.

Aşılama yaptırcam canım önce. 2 kez falan denerim diyorum. Sonra da hiç beklemeden tüpe geçeyim diyorum.

Yaza az kaldı Helincim. (Tüp için) Ama sen doğal yolla kalabildiğini gördün umarım gerek kalmaz tüpe, yeniden kalabilirsin.

inşallah canım tüpe gerek kalmaz aslında bu benim gebeliği ikinci yakalayışım biz korunmayı bıraktık o ay hamile kaldım ama dış gebelikmiş doktor mucize dedi şimdide tüp bebek negatiften sonra hamile kaldım hamile kaldığımı anlamadım aklıma getirmedim sonrada bebek düştü yani iki yılda dokorlar aşılamada bile zor derlerken ben iki kez hamile kaldım aslında iki yılda iki hamilelik oluyorsaki bunların biri dış gebelikte 6 ay tedavi sürdü doğalda oluyor bizde bilmiyorum acaba tüp için beklesemmi yada bir aşılamamı denesem bizde eş kaynaklı

X