Tüp Bebek Merkezleri Adana Seyhan Başkent'e Tüp Bebek Yaptıracaklar

Amin canım inşallah hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun ben niyetlendikçe hep bir şey çıktı hayırlısı olsun artık doktor mr istedi endokronoloji mi ne oraya yönlendirdi ilaç vermedi normal değil böyle yüksek olması dedi
Ay yoksa hamilesin diye mi yüksek çıkmış prolaktinin süper bişi olur eğer tahmin ettiğim gibiyse 🤣

Ben varım 2018 de yaptırdım ilk severde tuttu çok şükür ki ben de yumurta rezervi azlığı var sağlıklı 1 embriyom vardı sadece oda tuttu çok şükür 1 buçuk yaşında kızım.
Maşallah maşallah tüylerim diken diken oldu çok sevindim kurban olduğum ALLAH hayırlısıyla inşallah bütün isteyenlere ve bizlere de nasip eylesin bende suan birşey oldiuolduysa bilmiyorum en son birşey yoktu ama 95 kiloyum 24 yaşındayımkiloda etkili olabilir bizdeki diğer sorun esimde varikosel var sperm sayısı düşük ve ileri hiç düşük ölü sperm fazla

Ben varım 2018 de yaptırdım ilk severde tuttu çok şükür ki ben de yumurta rezervi azlığı var sağlıklı 1 embriyom vardı sadece oda tuttu çok şükür 1 buçuk yaşında kızım.
Merhaba.. Kızınıza Allah bağışlasın.. Bende de aynı sorun var.. Başkenti araştırıyorum.. Yardımcı olur musunuz lütfen? Doktorunuz kimdi? Süreç nasıl ilerledi?

X