Adanada göğüs estetiği yaptıran varmı?

Yaaa
Yaaa evet nasılsın memnun musun mutlu musun
cok sukir canim cok memnunum iyi ki olmusum diyorum hatta neden nu kadar gec kalmisim arastirmamisim yaptirmamisim diyorum. evet agrisi oluyor 1 ay katlanacaksin artik ona. sen nasilsin senin nasil oldu sen artik iyice iyilesmmissindir

Iyiyim c
cok sukir canim cok memnunum iyi ki olmusum diyorum hatta neden nu kadar gec kalmisim arastirmamisim yaptirmamisim diyorum. evet agrisi oluyor 1 ay katlanacaksin artik ona. sen nasilsin senin nasil oldu sen artik iyice iyilesmmissindir
Iyiyim canım areola küçültme revizyon oldum tekrar ben daha güzel oldu ama işte yine ağrı çekiyorum tabi 😅bakalım kısmet artık

Mesajıma cevap verenlere çok teşekkür ederim. O kadar ihtiyacım vardı ki. Yıllar geçmiş, erol beyin ameliyatında bir sorun yaşamamışsınız. Bu benim içimi rahatlattı. 4 ay sonra düğünüm var. Benim gögüs ölçüm 84cm aslında dümdüz değil de 75i ancak dolduruyor ama. Düğüne kadar ameliyat olmak istiyorum. Doktor araştırıyorum. Erol kesiktaş ile görüştüm. Sanırım olacağım. İnşallah pişman olmam.

Kendall jenner memesi gibi benim ki, ama istiyorum işte yaptırmayı. Bir bakıyorum diyorum ki yapma kızım, bakılmayacak kadar kötü değil. Sonra güzel memeli birini görünce kıskanıyorum. Yaptıracağım diyorum. Öyle bir döngü kızlar. Ama zamanım da kalmadı düğüne. Gelinlik bakmaya gittim, sütyenle denedim gelinliği , çünkü dolduracak meme yok. Boş kalıyor biraz. 26 yaşındayım, zaten ömrüm dolgulu sütyenle geçti. 75 beden dolgulu

Mesajıma cevap verenlere çok teşekkür ederim. O kadar ihtiyacım vardı ki. Yıllar geçmiş, erol beyin ameliyatında bir sorun yaşamamışsınız. Bu benim içimi rahatlattı. 4 ay sonra düğünüm var. Benim gögüs ölçüm 84cm aslında dümdüz değil de 75i ancak dolduruyor ama. Düğüne kadar ameliyat olmak istiyorum. Doktor araştırıyorum. Erol kesiktaş ile görüştüm. Sanırım olacağım. İnşallah pişman olmam.
En korktuğum şey kapsül oluşumu sorunu yaşar mıyım düşüncesi. Eğer böyle bir şey olursa tekrar ameliyat gerekiyormuş. Ama bu da kişinin kendi vücudu ile alakalı bir şey. O yüzden kimse bilemez. Onun dışında yıllar içinde bir deformasyon yada sarkma gibi bir şikayet oluşuyor mu acaba

cok sevindim erol beyi tercih etmenize benimde subat ayimda 5. ay kontroum var kendisini o zaman ziyaret edecegim. ilgili ve işinde iyi bi doktor

cok sevindim erol beyi tercih etmenize benimde subat ayimda 5. ay kontroum var kendisini o zaman ziyaret edecegim. ilgili ve işinde iyi bi doktor
Teşekkür ederim. Ben size bir şey daha sormak istiyorum. Siz de gögüs büyütme ameliyatı oldunuz sanırım. Bana kısaca süreçte yaşadığınız sıkıntılardan bahsedebilir misiniz. Maksimum kaç ayda görünüm normal haline dönüyor, benim 4 ay sonra düğünüm var. Şişlikler ve morluklar bu süre zarfında normale döner mi acaba

Teşekkürler canım. Seve,seve yardımcı olmaya çalışırım. Evet çok memnunum çok şükür. Altı ay oldu. Prof.dr. Erol Kesiktaşa oldum. Fiyatı özelden yazıyorum
Merhaba siz de gögüs büyütme ameliyatı olmuşsunuz. Ameliyatın üstünden uzun zaman geçen birisinden bilgi almak en doğrusu diye düşünüyorum. Ben de erol kesiktaş ile görüştüm. Başka hiçbir doktor ile görüşmedim şu ana kadar. Gögüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum. Yıllar içinde hiç problem yaşadınız mı, yada ameliyat sonrası bir sıkıntı oldu mu. Tekrar yapılmasını gerektirecek bir sorun vb. Bana yazarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim 🙏🏻

merhaba ben 3 ay once erol beye ameliyat oldum ve kendisinden cok memnun kaldim. benim tibuler memeydi ve silikon takildi
Doğal oldu mu peki, izleriniz nasıl. Bir çok kötü haber okuyoruz estetik hakkında. Ben araştırdıkça daha kararsız oluyorum. Ameliyata karar verdim ama doktor endişem var 😔 doğal olmaz yada profesyonel bir kesik olmaz diye çok korkuyorum. Erol kesiktaş hakkında bir kötü yorum gördüm. Şimdi Dr. Osman metin yavuz u araştırıyorum. Çok kararsızım

Merhaba siz amaliyat oldunuzmu olduysanız hangi doktora oldunuz nasıl geçti ve fiyat öğrenebilirmiyim özelden yazabilirsiniz

mrb ben pazartesi saat 7.30de acıbadem prof dr metin yavuza ameliyat oldum göğüs germe ve küçültme ve sol göğsüm daha büyüktü gece12de çıktım. hastaneye 2.500 metin yavuza 4.500 verdik. bugün taburcu oldum. sadece sabah ağrı kesici almıştım suan hala içmedim sadece sızlıyor dayanılmayacak kadar ağrım yok.
Merhabalwr. Epey sene gecmis aradan ama bende kucultme istyrmda metin bey bu konuda nasil? Memelerin durumu bunca sene sonra nasil?

Doğal oldu mu peki, izleriniz nasıl. Bir çok kötü haber okuyoruz estetik hakkında. Ben araştırdıkça daha kararsız oluyorum. Ameliyata karar verdim ama doktor endişem var 😔 doğal olmaz yada profesyonel bir kesik olmaz diye çok korkuyorum. Erol kesiktaş hakkında bir kötü yorum gördüm. Şimdi Dr. Osman metin yavuz u araştırıyorum. Çok kararsızım
Kötü yorumu nerde gördünüz acaba merak ettim bende görüştüm doktorlar içime sindi açıkcası herşeyi açık açık anlattı Erol beyin dışında 2 doktorla daha görüşmüştüm tabi adana dışındandı doktorlar fakat fiyat bir yana erol bey daha samimi geldi bana amaliyat günümü aldım nisan ilk haftasında olacam

merhaba amaliyat oldunuzmu? olduysanız kime oldunuz? ve şuanki durumuz nedir acaba

merhaba canim bendim o 😁 evet hala memnunum bi sikintim olmadi simdiye kadar cok sukur her sey yolunda
Sizin ameliyatınızı Erol Bey yapmıştı (tübüler meme ve protez) diye biliyorum ben. Bir sorun mu olduda Emrah Beye ameliyat oldunuz?

X