Adanada mikroenjeksiyon yaptıranlar

ben 5 gündür gonal f kullanıyorum bu gün kontrole gittim şimdilik gayet iyi perşembe yine ordayım.ben başkent hastanesinde yaptırıyorum iki kere aşılama yapıldı onlarıda orda yaptırdım.

Canım ben Ankara Tüp Bebek Merkezinde tedaviye başladım.
Sen tedavinin hangi aşamasındasın

canım tedavin hayırlı olsun inşallah pozitif sonuçla dönersin...bende mart ayında ankara tüp bebek merkezinde başladım şuan 10 haftalık hamileyim darısıda sana olsun....ve tüm olmayanlara inşallah................benim doktor ahmet zeki ışık tı senin doktorun kim...
başarılar....

canım benim ikinci denemedi birinciyi turan çetinde yapmıştım negatifdi....
ikinci ahmet bey yaptı blast transferdi onun sonucnda hamileyim inşallah seninde öyle olur...

Bende turan çetinde yaptırdım ve çok memnun kaldım şu an hamileyim.İnşallah sizlerinde emekleri boşa gitmez bebişlerinizi alırsınız kucağınıza

ben de ankara tüp bebek merkezinde yaptırdım.doktorum ahmet beydi.ilk denememdi.11+1 ikizlere hamileyim.ben merkezi çok beğenmiştim.umarım sana da uğur getirir.herkes emeğinin karşılığını alır inşallah:Saruboceq:

aaayyyyyyyyyyyy senin adına çok sevindim.Bebeklerini sağlıklla kucağına alrsın inşallah canım.Benim ilk denemem eşimin hücre sayısı az görünüyor.GONOL-F in bugün 5. günü kaç gün daha kullanılıyor.Sizin probleminiz neydi acaba?Embriyolar kaç gün sonra transfer edildi

Merhaba ESRACAG ben rokoko.
Benimde bugün Gonol-f in 5. günü
Tedaviyi ortaladık transfer yaklaştıkça heyacan yapmaya başladım.
Bugün E-2 testi yapıldı.sonuç normaiş
Senin tedavin nasıl gidiyor

merhaba sadecebuhihoyyytkaydirigubbakcemile5 ikizlerini sağlıcakla kucaklarsın inşallah canım.
aaaaaaayyyy darısı benim ve tüm anne olmak isteyenlerin başına.
sizin probleminiz neydi ?
Kaç yumoşun oluşmuştu?
Son soru blast yapıldımı canım

merhaba rokoko canım bende yarın adanaya geliyorum kontroller için.Bakalım yumuşlarım ne kadar büyümüş 20 ye yakın yumurta oluşmuş.ama bakalım kaliteleri nasıl.karnımın özellikle alt kısımlarında doluluk hissediyorum.ılk defa bu kadar yumurta oluştu sanırım ondan birde iğneler beni çok etkiliyor iğneden sonra acayip yorgunluk hissi oluyor halsizlik oluyor yerimden kalkmaya dermanım kalmıyor valla hayırlısıyla bitsede bir daha bu sıkıntıları çekmesem.

merhaba CANMART80 imşallah bizde ilk denemede hamiş kalırız.
Sizin probleminiz neydi canım?

bende hiçbir değişiklik olmadı.187,5 kullanıyorum senin dozajın fazlamı

merhaba rokoko canım bende yarın adanaya geliyorum kontroller için.Bakalım yumuşlarım ne kadar büyümüş 20 ye yakın yumurta oluşmuş.ama bakalım kaliteleri nasıl.karnımın özellikle alt kısımlarında doluluk hissediyorum.İlk defa bu kadar yumurta oluştu sanırım ondan birde iğneler beni çok etkiliyor iğneden sonra acayip yorgunluk hissi oluyor halsizlik oluyor yerimden kalkmaya dermanım kalmıyor valla hayırlısıyla bitsede bir daha bu sıkıntıları çekmesem.

Merhaba esracag kontrolün nasılda.Umarım herşey yolunda ilerler.kaydirigubbakcemile2

esracımm ınş yum guzel buyumuştur inş herseyy yolunda gıder canımmm

canlarım teşekkür ederim herşey yolunda cumartesi günü yumoşlarım toplanacak.heyecan dorukta yarın annem yanıma geliyor.transferden sonra yardıma ihtiyacım olcak o da sağolsun geliyor.bu gece 23:15 de çatlatma iğnemi yapacam inşallah iyi sonuç almayı nasip etsin allahım.rokoko ben aşılamada 112,5 doz kullandım tüp bebekte 225 yaptı doktor.

çok güzel canım.Transfer yaklaştkça heyecan artıyor.Stres yapmamaya çalış .Moral ve motivasyon çok önemli biliyosunkaydirigubbakcemile5:Saruboceq:
Benimde transferim haftaya olacak inşallah emeklerimizin karşılığını alırız canım:içelim:

X