adet ağrısı hamilelik belirtisi mi?

Yorumunuz icin tesekkurler♥️ o kadar uzgun ve umitsiz girmistimki buraya sizin dediklerinize uyacagim sanirim stresten olmuyor:KK43:

Merhaba hanımlar benim bugün veya yarım adet olma zamanım ama eşimle düzenli (gün aşırı)ilişki yaşadık kasıklarımda özellikle sol tarafta ağrım var birşey tırmalar gibi, sol bel tarafımında ağrım var çok hafifte sırt ağrım oluyor akıntım süt beyaz şeklimde oluyor ve göğüslerimde şişkinliği dolgunluğu hissediyorum. Biraz sabırsız biriyim beklmeden tecrübeli hamımlara sormak istedim hamilelik belirtilerinde böyle şeyler olur mu? Adet ile hamilelik belirtisini ayırt etmek gerçekten zor.

Kızlar kafayı yicem ya şu 5 ekim gelsede bende kurtulsam böyle belirsizlikde çok kötüymüş :2: bir hafta var daha kasıklarıma aniden bi sancı saplanıyo böyle belimde bir ağırlık akıntım da var ama bende öyle yerleşme kanaması dedikleri koyu renki bi akıntı olmad :2: dün evde uzanırken dayanamadım belimden bi sancı kasığımda bi ağırlık hamilelik belirtisi m bunlar çok merak ediyorum ya :18:
Bu şikayetleri yaşadıktan sonra sonuç ne çıktı peki aynı şeyleri bende yaşıyorum

Bu şikayetleri yaşadıktan sonra sonuç ne çıktı peki aynı şeyleri bende yaşıyorum
Bu belirtiler adet sancisi,hamilelik sancisi ve kist sancisida olabilr o yzden adetinz gecmesini bekleyin insallah istiyorsanizda bu belirtiler hamileliginzden dolayidir🙏🏻

Bu belirtiler adet sancisi,hamilelik sancisi ve kist sancisida olabilr o yzden adetinz gecmesini bekleyin insallah istiyorsanizda bu belirtiler hamileliginzden dolayidir🙏🏻
Adetim bugünü de sayarsak 5 gün gecikti çatlatma iğnesi kullandım 5 gün sonra kan testi vermeye gideceğim ama sanki adet olacakmışım gibi ara ara sancılar giriyor ve akıntım aşırı var ve ben ıslaklığı fark edince hasta olduğumu düşünüyorum ama bakıyorumki akıntıymış göğüslerimde büyüme var ve sırtım bacaklarım aşırı çok ağrıyor hep uzanıyorum oturtamıyorum oturduğum zaman sırtım fena bir şekilde ağrı oluyor

Merhaba arkadaşlar adetim 5 gün gecikti ama bu 5 gündür adet olduğumu sanıyorum bakıyorum ki adet değil akıntı sırtım bacaklarım ve adet sancılarım var çatlatma iğnesi kullandım acaba adet mi olacam benimle aynı durumu yaşayan var mı

Adetim bugünü de sayarsak 5 gün gecikti çatlatma iğnesi kullandım 5 gün sonra kan testi vermeye gideceğim ama sanki adet olacakmışım gibi ara ara sancılar giriyor ve akıntım aşırı var ve ben ıslaklığı fark edince hasta olduğumu düşünüyorum ama bakıyorumki akıntıymış göğüslerimde büyüme var ve sırtım bacaklarım aşırı çok ağrıyor hep uzanıyorum oturtamıyorum oturduğum zaman sırtım fena bir şekilde ağrı oluyor
Bunlar hamilelik belirtiside olabilir , simdi size tek tavsiyem akışına bırakmanız biraz zor ama akliniza getirmemeye çalışın, olacagi varsada o yaptiginz stres inanin engeller, elinzden geleni yapmssnz tedbir elden takdir allahtan , hakkinizda hayrlisi olsun ve hayirlisida gonlunzdenn gecen olsun😍

Kızlar merhaba reglime 6 gün kaldı bu ay yumurtlama günlerini degerlendirdik dün inanılmaz bir bel ağrısıyla tutuldum kaldım ortası hala acıyor ilk defa böyle oldum bacaklarım sanki spor yapmışım gibi kaslarım çok kotu durumda zor yürüyorum normalde göğüslerim şişer ve agrirdi ama bu ay yok ateş basması veya diğer regl belirtileri çok az , yürürken cisim varmış gibi geliyor test yapsam çıkmaz daha 6 gün var böyle bı durum yaşayan oldu mu

Bunlar hamilelik belirtiside olabilir , simdi size tek tavsiyem akışına bırakmanız biraz zor ama akliniza getirmemeye çalışın, olacagi varsada o yaptiginz stres inanin engeller, elinzden geleni yapmssnz tedbir elden takdir allahtan , hakkinizda hayrlisi olsun ve hayirlisida gonlunzdenn gecen olsun😍
İnşallah canım ya 2 senedir evliyim polikistik over var 2 defa uyarıcı iğne kullandım 300 mg 18 oluncu yumurtam çatlatma iğnesi vurdum bu cuma kan tahlili vermeye gideceğim dualarınızı bekliyorum

İnşallah canım ya 2 denedir evliyim polikistik över var 2 deva uyarıcı iğne kullandım 300 mg 18 onuncu yumurtam çatlatma iğnesi vurduö bu cuma kan tahlili vermeye gideceğim dualarınızı bekliyorum
Ah o ocosu bildiği gibi yapsin bendede var ama bir tane oglum var , oglumdada pcos vardi tedavi vs işe yaramadi ne zmn akışına bıraktım ozmn hamile kaldım hakkinizda hayrlisi olsun

Ah o ocosu bildiği gibi yapsin bendede var ama bir tane oglum var , oglumdada pcos vardi tedavi vs işe yaramadi ne zmn akışına bıraktım ozmn hamile kaldım hakkinizda hayrlisi olsun
Amin inşallah canım ya eşimde bende çok istiyoruz özelikle eşim çok istiyor herhangi işten bir ve gelince var mı bir şeyler diye umutla soruyor rabbim bize hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah hayırlı bir kapı açar inşallah

Amin inşallah canım ya eşimde bende çok istiyoruz özelikle eşim çok istiyor herhangi işten bir ve gelince var mı bir şeyler diye umutla soruyor rabbim bize hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah hayırlı bir kapı açar inşallah
Amin insallah canım

Kızlar ben bugün test yaptırdım pozitif çıktı galiba kan testi verdim sonuç bekliyorum dua edin hayırlı haberler almam için

Eklentiler

• F67B24FD-06BE-4098-83E5-30A9B077BF97.jpeg
    F67B24FD-06BE-4098-83E5-30A9B077BF97.jpeg
    56,5 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar ben bugün test yaptırdım pozitif çıktı galiba kan testi verdim sonuç bekliyorum dua edin hayırlı haberler almam için
Ya çok mutlu oldum canımın içi 🥰 banada dua et olurmu😍
Bn ptesi yumurta catlamam oldu o gün şeffaf akintim geldi, iki gün degerlendirdik bugun boyle akintim gelmiş ama sıvı su gibi belimde boyle sanki ara ara sizlamalarim oluyor hakkmda hayrlisi olsun hepmzn icinde oyle🙏🏻 yarin sabah kan ver artışı takip et bundan sonra, rabbim sağlıkli hayırlı evlst nasip etsin inşallah 😍

Bn ptesi yumurta catlamam oldu o gün şeffaf akintim geldi, iki gün degerlendirdik bugun boyle akintim gelmiş ama sıvı su gibi belimde boyle sanki ara ara sizlamalarim oluyor hakkmda hayrlisi olsun hepmzn icinde oyle🙏🏻 yarin sabah kan ver artışı takip et bundan sonra, rabbim sağlıkli hayırlı evlst nasip etsin inşallah 😍
Amin canım teşekkür ederim bütün dualarım seninle rabbim damada hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah 🙏

Canım sen ne yaptın kan tahlili verdin mi

X