Adet ağrısı və beyaz akıntı

Ama canım daha önce kayıplarım oldu gebeliklerini hep 11 gün öğreniyordum silikte olsa ona istinaden beklentiye girdim sanırım inşallah hamileyimdir belirtim de çok ama inşallah adetin habercisi değildir
Canım hep aynı olmaz döllenme , yerleşme vs bunların tam bir günü yok . Kimisinde 10 gün olur kimisinde 12 gün umudunu yitirme kayıpların için Çok üzüldüm canım . İnşallah bebiş vardır , sağlıklıdır ve seninledir .

Canım benimde 13-14 Nisan gibi yumurtlama oldu bekliyorum bugun test yaptm negatif yani geç döllenme olur adetin 10 gün geçmesini bekleyelim bence

Ben 4.5 sene önce doğurduğum için bilgilerim taze değil ne yazık ki. Zar zor hatırlıyorum ama ovülasyonla takip ettiğim halde ki buradaki arkadaşlarımla topikte beraber takip ediyorduk çatlamayı net tespit ettiğimiz halde geç döllenme oldu, belki de o ay iki kez yumurtladım hiçbir fikrim yok.
Çatlamadan itibaren saymayın, adet gecikmesini baz alın hiç belli olmaz bir bakarsınız benim gibi hamilesiniz

İnşallah canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…