Adet ağrısı yaşıyorum ama adet olmuyorum hamile olabilir miyim?

Benim döngüm 32 gündü. 33. günde test yapmıştım epey de koyu çıkmıştı hem erken gebelik hem kaset test. Test yapın çıkar
Test yaptım gecikmenin 6.günü ve net bir şekilde ikinci çizgi çıktı test markası awox bir hata olabilir mi?bir test daha yapacağım farklı marka.bir de ilk idrarla değil öğlen yaptım testimi ona rağmen kıpkırmızı çıktı ikinci çizgi

Kızlar bugün 34.gün ve hala adet yok göğüs uçlarım da hala acıyor 5 dk süren adet ağrısı oluyor kesintili ara ara giriyor günde 2 kere filan ama son ilişkimiz adetten sonra 10.gün oldu mümkün mü o gün yumurtlama günüm değildi?
Merhaba adetten sonra 10. Gün dediğiniz adet bitimimi yoksa adetin 1. Gününden itibaren olan 10. Günmü acaba cevaplarsanız çok sevinirim

Testlerin fotoğrafını atanilir misin canım bende daya doctor test aldım daha yapmadım ama
Testler doğru,days doctor net çıkardı tek seferde ve birkaç damla idrara rağmen…ama ben adet gecikmesinden 1 hafta sonra yaptım.ondan bir hafta sonra da beta 6.hafta 40binlerde çıktı.geç öğrendim.eşime sürpriz yaparsk söyledim ama malesef ki onun yüzünden de aldırmak zorunda kaldım.umarım sizler için en hayırlısı olsun.

Testler doğru,days doctor net çıkardı tek seferde ve birkaç damla idrara rağmen…ama ben adet gecikmesinden 1 hafta sonra yaptım.ondan bir hafta sonra da beta 6.hafta 40binlerde çıktı.geç öğrendim.eşime sürpriz yaparsk söyledim ama malesef ki onun yüzünden de aldırmak zorunda kaldım.umarım sizler için en hayırlısı olsun.
Aaa çok üzüldüm canım neden kabul olmadı özel değilse tabii

Aaa çok üzüldüm canım neden kabul olmadı özel değilse tabii
Eşimin saçma bahaneleri hazır değilmiş maddi manevi o zaman korunsaydın dedim bana da sürpriz oldu evet ama annelerle babalar farklı işte anne hissettiği için bebeğinden vazgeçemiyor.çok tartıştık iş işten geçti ne desem de ikna edemedim eğer ki tek başıma bakabilecek imkanım olsaydı ben aldırmazdım

X