Adet belirtisi yasayip gebe olanlar

Kızlar lütfen cevaplayın
Bu ay neredeyse tüm tutacak tarihlerde birliktelik oldu gebelik istiyorum.
Şimdiye kadar baş dönmesi dışında pek belirtisi yoktu.
Bugün akşam dan beri sol alt kasikta batma ,vajinada akıntı geliyor hissi,alt karinda hafif kramplar var.
Karnım da sanki birsey patlıyor gibi his geliyor
Müthiş bir bel ağrısı var
Bat 23 Eylül.
Böyle belirti yasayip gebe kalanlar var mi ?
Ben öyle adet belirtisi çektim ki ha oldum ha olucam derken baktım ki hamileyim sürpriz bir şekilde ama çok adet
Merhaba

Bende 4-5 gündür adet oldum olacağım. Kesin yine bu sefer erken adet olucam diyorum birşey geldi gibi hissediyorum wcye gidiyorum birşey yok. Ama ümidimde yookk
Allahtan ümid kesilmez kesilmez canm Bende kasık ağrısı falan değildi bildiğin karın ağrısı vardı ve şimdi oldum dedim gidip bakıyorum bir şey yok ama ben hamilelik beklemediğim içinde aklıma hiç gelmiyor böyle tam 6 gün geçti adetinden öyle öğrendim rabbim isteyen her kese nasip etsin benimkini de sağlıklı kucağıma versin amin

Benim de regl 3 gün gecikti bugün test yaptım ama negatif göğüslerde şişlik ki tişört çamaşır çıkartırken bile acıyor sürekli regl oldum hissi lavaboya gidiyorum bişey yok kasıklarda ara ara giren ağrılar bazen kasıktan bacağa vuran ağrılar bu belirtileri yaşıyorum bende
Test yaptınız mı

Kızlar lütfen cevaplayın
Bugün akşam dan beri sol alt kasikta batma ,vajinada akıntı geliyor hissi,alt karinda hafif kramplar var.
Bat 23 Eylül.
Bu ay adet olmadım olacakmış gibi alt kasik bölgemde kramplar yaşıyorum hafif miğde bulantım var şuan sanki hamsi temizlemisim gibi koku var bende bu durumu yaşıyorum banyo yaptığım halde burnuma Hamsi,balık kokusu geliyor

ne zamandır deniyorsunuz kuzum ? İnşallah rabbim kısa zamanda nasip eder..
az önce iç çamaşıma 2 damla şeklinde kahverengi leke gelmişşş yeni farkettim ilk defa geliyor. Ve bugün uzanırken kalkacağım esnada kasığımda çekilme oldu. Acaba yeni mi yerleşiyorr tam umudumu kesmiştim. 10. Gün bugün

az önce iç çamaşıma 2 damla şeklinde kahverengi leke gelmişşş yeni farkettim ilk defa geliyor. Ve bugün uzanırken kalkacağım esnada kasığımda çekilme oldu. Acaba yeni mi yerleşiyorr tam umudumu kesmiştim. 10. Gün bugün
Yerleşme kanaması olabilir canım

Kızlar lütfen cevaplayın
Bat 23 Eylül.
benim adet sancıların günüme 5 gün kala ince ince başlar.gebe olduğum ayda aynı şekilde 5 gün kala sancılanınca bu ayda yok dedim .adet olacağım gün falan o kadar agrım olduki ped koydum ha oldum ha olacam diye.meğer hamileymişim :) ama ben her ay sivilce cıkarırım adetten önce.hamile olduğum ay sivilce çıkmamıştı. akıntıyı hatırlamıyorum

X