Adet belirtisi yasayip gebe olanlar

smileesra

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2023
33
6
31
Kızlar lütfen cevaplayın
Bu ay neredeyse tüm tutacak tarihlerde birliktelik oldu gebelik istiyorum.
Şimdiye kadar baş dönmesi dışında pek belirtisi yoktu.
Bugün akşam dan beri sol alt kasikta batma ,vajinada akıntı geliyor hissi,alt karinda hafif kramplar var.
Karnım da sanki birsey patlıyor gibi his geliyor
Müthiş bir bel ağrısı var
Bat 23 Eylül.
Böyle belirti yasayip gebe kalanlar var mi ?

Kızlar lütfen cevaplayın
Bugün akşam dan beri sol alt kasikta batma ,vajinada akıntı geliyor hissi,alt karinda hafif kramplar var.
Bat 23 Eylül.
Ben öyle adet belirtisi çektim ki ha oldum ha olucam derken baktım ki hamileyim sürpriz bir şekilde ama çok adet belirtisi cektim

Akinti geliyor hissi oldu mu acaba bel ağrısı kasik ağrısı. Neler yaşadınız siz. Birde bugün beyaz kıvamlı kokusuz akinti geldi normalde bu zamanlarda gelmezdi

Akinti geliyor hissi oldu mu acaba bel ağrısı kasik ağrısı. Neler yaşadınız siz. Birde bugün beyaz kıvamlı kokusuz akinti geldi normalde bu zamanlarda gelmezdi
Benim de regl 3 gün gecikti bugün test yaptım ama negatif göğüslerde şişlik ki tişört çamaşır çıkartırken bile acıyor sürekli regl oldum hissi lavaboya gidiyorum bişey yok kasıklarda ara ara giren ağrılar bazen kasıktan bacağa vuran ağrılar bu belirtileri yaşıyorum bende

Benim de regl 3 gün gecikti bugün test yaptım ama negatif göğüslerde şişlik ki tişört çamaşır çıkartırken bile acıyor sürekli regl oldum hissi lavaboya gidiyorum bişey yok kasıklarda ara ara giren ağrılar bazen kasıktan bacağa vuran ağrılar bu belirtileri yaşıyorum bende
Akinti durumunuz nedir . Başka gebelik belirtisi varmi sizde

Kızlar lütfen cevaplayın
Bat 23 Eylül.
Merhabaaa
Bende de bu ay aynı şeyler oldu. 18 eylül bay günümde olmadım halaa.

Ben öyle adet belirtisi çektim ki ha oldum ha olucam derken baktım ki hamileyim sürpriz bir şekilde ama çok adet belirtisi cektim
Merhaba

Bende 4-5 gündür adet oldum olacağım. Kesin yine bu sefer erken adet olucam diyorum birşey geldi gibi hissediyorum wcye gidiyorum birşey yok. Ama ümidimde yookk

Valla bende durum ayni adet belirtisi de yok gebelik belirtiside yok ayin 11 inde kan verdim negatif ti 18 bat gunumdu olmadim bugun erken gebelik yaptim negatif saglik ocagina kan verdim hala cikmadi neler olcak merkla bekliyorum

Kırmızılar görünmediği sürece umut vardır ☺️
Mart ayında 2 aylık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum. Ve korunduğum halde ilk evlendiğim ayda hamile kalmışım haberim bile yoktu 5 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu erken regl olurum geç olmam.
6 aydır deniyoruz olmuyor bu 6 ay içinde sadece bir kere 3 gün gecikmenin sonunda adet oldum onun haricinde hep 2-3 gün erken oldum. Bu ayda 1 gün geçti şuan.

Valla bende durum ayni adet belirtisi de yok gebelik belirtiside yok ayin 11 inde kan verdim negatif ti 18 bat gunumdu olmadim bugun erken gebelik yaptim negatif saglik ocagina kan verdim hala cikmadi neler olcak merkla bekliyorum
Ben geçen Ay aynısını yaşadım sıfır belirti. testler negatif çıktı .adet günümde aniden hasta oldum. Umarım sizinki + olur ♡

X