adet bitimi çocuk için birlikte alternatif tip

Arkadaslar adet bitimi kürlerbitkisel destek .birbirimize destek olalim
meraba arkadaşlar, yeni üye olarak aranıza katıldım, yaklaşık bir yıldır evliyim 26 yaşındayım ve ilk günden beri çocuk istiyoruz. Ancak fsh ımın 12 olduğunu öğrendik prolaktin yüksekliğide var en kısa sürede amh testini de yaptırmayı düşünüyorum. 3 üncü haftama girdim hayıt tohumu ve civan perçemi kürleri yapıyorum her gün birer bardak şeklinde başladım, adetimin 2. günü fshımı tekrar ölçtürücez bakalım hayırlısı.. Arkadaşlar burda aynı kaderi paylaşmak ve yalnız olmadığımı görmek bana güç veriyor bende regl tarihlerimi heycanla dua ile geçiriyorum. Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin ve burda birbirimizin güzel haberlerini alalım inşallah ...

Merhaba.. tikali tupler icin: adetin 7.gununden baslamak uzere 1 hafta boyunca ac karna brokoli kürü.. rahimdeki iltihabi vs atmasi icin sogan kuru.. yumurta olgunlastirmak icin incir kuru.. yumurtanin catlamasi icinde havuc kuru.. ayrica hayit tohumu ve ari sutunun de infertilite icin birebir oldugunu duydum.. 15 gundurde ari sutu+bal+propolis+hayit tohumu tozunu ac karnima karistirip yiyorum. Hayit tohumu cayinida yapan arkadasim 2. Ayinda hamile kaldi. Kistleri varmis 2 ayda yok olmus ve hamile kalmis.. insallah Rabbim isteyen herkese hepimize hayirli saglikli evlat nasip etsin

Merhabalar... gruba yeni üye oldum... 1,5 yıllık evliyim ve 28 yaşındayım, benim ve eşimin bütün tetkikleri normal, doktorum idiyopatik infertilite tanısı koydu ve stress in etkileyebileceğini söyledi. çok stresli bir iş ortamım var ve 4 iş arkadaşımın 2 si gebe 2 si de yeni doğum yaptı ve bu beni çok etkiliyor.... 2 ay klomen kullandım, 2. ayımda bhcg:9 geldi ve ne yazık ki 1 gün sonra azalıp negatifleşti. sanırım kimyasal abortus oldu, ben de alternatif tıpa yöneldim, fatih sultan Mehmet acem macunu adında bir karışım aldım, bir yakınım kullandıktan sonra gebe kalmış, satan kişi güçlendirici içinde bal ve baharatlar var dedi ama kullanmaya biraz çekiniyorum... görüşlerinizi bekliyorum... gerçekten çok zor bir imtihan İnşallah isteyen herkes hayırlı ve sağlıklı evlatlara sahib olur... Rabbim bu süreçte sabrımızı arttırsın, bize güç versin....

Merhabalar... gruba yeni üye oldum... 1,5 yıllık evliyim ve 28 yaşındayım, benim ve eşimin bütün tetkikleri normal, doktorum idiyopatik infertilite tanısı koydu ve stress in etkileyebileceğini söyledi. çok stresli bir iş ortamım var ve 4 iş arkadaşımın 2 si gebe 2 si de yeni doğum yaptı ve bu beni çok etkiliyor.... 2 ay klomen kullandım, 2. ayımda bhcg:9 geldi ve ne yazık ki 1 gün sonra azalıp negatifleşti. sanırım kimyasal abortus oldu, ben de alternatif tıpa yöneldim, fatih sultan Mehmet acem macunu adında bir karışım aldım, bir yakınım kullandıktan sonra gebe kalmış, satan kişi güçlendirici içinde bal ve baharatlar var dedi ama kullanmaya biraz çekiniyorum... görüşlerinizi bekliyorum... gerçekten çok zor bir imtihan İnşallah isteyen herkes hayırlı ve sağlıklı evlatlara sahib olur... Rabbim bu süreçte sabrımızı arttırsın, bize güç versin....
Ben hiç duymamisim canim bende 1 buçuk yıl öldüğünde çevreden çok etkileniyor stres yapiorum

X