Adet bittikten sonra devaö eden kesilmeyen kahve leke

Dilan333

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2023
15
8
26
Adet bittikten sonra gelen kahve rengi leke 13. Güne kadar devam ediyor hormon lar normal ultrason da yapıldı neden uzarki bu kadar geçmeyecek mi kızlar

Bende de olmuştu bu ay.Sanırım mevsimsel stres arada oluyor sıkıntı yapmayın her şey normalse.Bir şey olsa mutlaka çıkardı

Adet bittikten sonra gelen kahve rengi leke 13. Güne kadar devam ediyor hormon lar normal ultrason da yapıldı neden uzarki bu kadar geçmeyecek mi kızlar
Benimde adet sonrası kanamam olmustu stres dedim geçtim megerse enfeksiyon kapmışım tüplerim çürüdü tabi bu yıllar önce oldu o yüzden mecbur tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım o yüzden stres diyip geçmeyin hemen bi doktora görünün

Benimde adet sonrası kanamam olmustu stres dedim geçtim megerse enfeksiyon kapmışım tüplerim çürüdü tabi bu yıllar önce oldu o yüzden mecbur tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım o yüzden stres diyip geçmeyin hemen bi doktora görünün
Doktora giitğimde rahminde bi'şey yok dedi idrarda temiz çıkmıştı bu ay idrar testi yaptırmadım rahmime baktı sadece sebebini anlamadım ama çok üzülüyorum

X