Adet döneminde baş ağrısı yaşayan var mı ??

omdeca

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2018
284
234
Arkadaşlar merhaba,
Adet döneminde çok şiddetli baş ağrısı cekiyorum. Bu bazen tamamen tek taraflı deli gibi ağrıyan dayanılmaz bir ağrı, bazen kulaklarım bile zonkluyor bazen de tüm boynum ve başımın arkası ağrıyor. Bir iki gün ağrı oluyor ve ağrının geçmesiyle birlikte takip eden gunde ağrıdan geriye kalan acı oluyor basimda. Sizlerden de böyle durumda olan var mı merak ettim. Karın ağrısı vs. pek olmaz çok şükür ama baş ağrısı yetiyor zaten..

sende karın ağrısı yerine baş ağrısı olmuş. bende çok şiddetli karın ağrısı yaşadığım zamanlarda, ertesi gün aynen senin gibi acı hissediyorum karnımda bastırmktan :kızgın:

sende karın ağrısı yerine baş ağrısı olmuş. bende çok şiddetli karın ağrısı yaşadığım zamanlarda, ertesi gün aynen senin gibi acı hissediyorum karnımda bastırmktan :kızgın:
Haklısın gerçekten her ikisi de çok zor bazen baş ağrısı yerine karın ağrısı olsa diyorum ama o da çok zor biliyorum

Arkadaşlar merhaba,
Adet döneminde çok şiddetli baş ağrısı cekiyorum. Bu bazen tamamen tek taraflı deli gibi ağrıyan dayanılmaz bir ağrı, bazen kulaklarım bile zonkluyor bazen de tüm boynum ve başımın arkası ağrıyor. Bir iki gün ağrı oluyor ve ağrının geçmesiyle birlikte takip eden gunde ağrıdan geriye kalan acı oluyor basimda. Sizlerden de böyle durumda olan var mı merak ettim. Karın ağrısı vs. pek olmaz çok şükür ama baş ağrısı yetiyor zaten..

bende hepsi olur
baş ağrısı da, kasık ağrısı da, bazen bel ağrısı da
baş ağrısına, çok koyu sade nescafe iyi gelir biraz, doktorum söylemişti

Ben de ben deeee!!! Migren gibi etkisi var sanırım karanlık iyi geliyor

Papatya çayı icebilirsiniz.sürekli mi böyle.bir ay aşırı baş dönmem oldu.adetten bir gün önce ve adet bitene kadar sürdü.ayakta duramıyordum.kontrole gittim sonrasında.kist çıktı.doktorum bir ilaç verdi bu pms şikayetlerini azaltıcı.bitkisel zaten galiba.o çok iyi gelmişti.

Papatya çayı icebilirsiniz.sürekli mi böyle.bir ay aşırı baş dönmem oldu.adetten bir gün önce ve adet bitene kadar sürdü.ayakta duramıyordum.kontrole gittim sonrasında.kist çıktı.doktorum bir ilaç verdi bu pms şikayetlerini azaltıcı.bitkisel zaten galiba.o çok iyi gelmişti.

Evet surekli böyle yalnızca hamilelikte ilk aylarda oldu sonrasında olmadı ama diğer zamanlarda hep aynı

Bende 3 gun onceden gogus kolagrisi baslar, adet gunumden 1 gun once basim sag omuzum boynum karnimnm ayyyy :confused::confused:cok kotu oluyorim o donemlerde.

miğrenın var canım adet miğreni , noroloji uzmanından randevu al ve ilaçlarını temın et ,

hee bu arada kesınlıkle kahve nescafe falan içme daha da şiddetlenir , 20 yıla yakındır çekiyorum daha tedavısı bulunmadı ,

geçen hafta 3 gun iğne oldum ama genede geçmdi , bu birde adet öncesi gelen ağrı birde adet haftası çekecem ondan korkuyorum çünkü kalbim yoruldu çektiğim ağrıdan , benımki en üst evre ,

hepimize geçmiş olsun inşallahh

Bende de oluyor baş ağrısı. Ama karın ağrısı daha çok oluyor şuan da regliyim mesela deli gibi karnım ağrıyo:KK42:

Komsu kizi acilik oluyor, serum yiyip geliyor.. Cok şaşiriyorum, nasil oluyor diye..

Arkadaşlar merhaba,

evet bende de olur. ki bende spiral takılı reglim de aşırı yoğun olur o sürede başım da ağrır halsiz de gezerim. o baş ağrısı beni mahveder, migren gibi mide bulantısına çevirir günü 2-3 ağrı kesici ile geçirir işyerinde akşamı zor eder eve gider gitmez yatar sabaha kadar uyurum.
çok yapacak bir şey yok ağrı kesici candır.

X