Adet döneminde sonra yara

Minikkus12

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
24
2
Çok özür dileyerek foto koydum ama psikolojimi etkiledi pandemi dolayısıyla randevu alamıyorm
Ve adet döneminin son günü Bi kasıntı oldu genital bölgemde sanırım kasırken yaramı yaptım bilmiyorum adet bitiminden 2 gün sonra falan farkettim bunu hafif de dıs dudakta sislik yapmıs böyle bisey yasayan var mı arkadaşlar nedir bu korkuttu beni

Eklentiler

• IMG_20210406_200001.jpg
    IMG_20210406_200001.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 34
İlk zamanlar acıyordu idrara cıkarken falan ama 2 gün sürdü etkisi simdi o kadar acı duymuyorym
Çok özür dileyerek foto koydum ama psikolojimi etkiledi pandemi dolayısıyla randevu alamıyorm
Ve adet döneminin son günü Bi kasıntı oldu genital bölgemde sanırım kasırken yaramı yaptım bilmiyorum adet bitiminden 2 gün sonra falan farkettim bunu hafif de dıs dudakta sislik yapmıs böyle bisey yasayan var mı arkadaşlar nedir bu korkuttu be

Ve adet döneminin son günü Bi kasıntı oldu genital bölgemde sanırım kasırken yaramı yaptım bilmiyorum adet bitiminden 2 gün sonra falan farkettim bunu hafif de dıs dudakta sislik yapmıs böyle bisey yasayan var mı arkadaşlar nedir bu korkuttu beni
kesinlikle isinde iyi bir kadin dogum uzmanina gorunun

Şu derinin altında nokta nokta olan seyler benim de var vajina dudak kısmında onlar ne oluyor acaba?

X