Adet duzensizligi

Sevvvvgiiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
12
3
30
Iki ay adetim cook duzensiz normalde adetim hep cok duzenli devam ediyordu hep gecen ay 2 3 gun surdu adetim bu ay da 15 gundur kanamam durmadi cok akmiyor ama 3 gunde bi peti degistiriyorum 2 gundur cok gelmeye basladi adet baslangici gibi toplam 17 gun filan olur herhalde kan var hep pet de neden olabilir acaba az once uye oldum bilgileriniz icin tesekkurler
Hanımlar ya ilk üyeyim ilk paylasımim bir defa tek 3 gun kullandim lutfen ya bende bir kadınim ewliyim yani ben oyle yapsam esim müsaade etmez

Son düzenleme:
3 gün aynı pedimi kullanıyosun.kanaman az olsa bile yapma mantar olursun enfeksiyon olur sonuçta nemli olur gece gündüz.valla ben en çok ona takıldım.ayrıca gidip bi muayene olsan iyi olur doktora gitmelisin

Doktor diye bişey var hiç duydun mu? Böyle beyaz önlükler giyiniyorlar, hastane dediğimiz binaların içinde odalarda oturuyorlar, muayene dediğimiz eylemi gerçekleştiriyorlar. Teşhiş falan koyuyor, ilaç neyim yazıyorlar. Bir uğrasan diyorum.

Iki ay adetim cook duzensiz normalde adetim hep cok duzenli devam ediyordu hep gecen ay 2 3 gun surdu adetim bu ay da 15 gundur kanamam durmadi cok akmiyor ama 3 gunde bi peti degistiriyorum 2 gundur cok gelmeye basladi adet baslangici gibi toplam 17 gun filan olur herhalde kan var hep pet de neden olabilir acaba az once uye oldum bilgileriniz icin tesekkurler
Uc gunde bir pedmi kokarsin.
Ama neyse tasarruf sakin yikanmayinda zaten hepi topu 15 gun.

dohto bu ne :KK70: 3 günde ped değişimi,
kokarsın guzumm :KK70: mantar falan olursun..

fake değilsen ve gerçekten 17 gündür kanaman devam ediyorsa, rahim kalınlaşması olabilir.
bi arkadaşında dediği gibi uzan bakim :KK70: bi muayene ediyim seni :KK70:

3 günmü:KK57::KK57:saka dimi,saka.
Koku-herseydir,parfüm-herşeydir,özsaygı-herşeydir.Bana göre sağlıktan bile önce gelir.
Alakasız,olabilir ama anlatmazsam uyuyamam.Bugun markete gittim.Hersey normal gidiyordu taki, benim kasaya gidip,uzun nefes almamla bitti.Kasiyeeer:sinirli::sinirli:Allah tependen baksın emi.Ablacım o nedir ya, bi parfüm sık.Markette calısıyorsun l..n.Parfümlerin daniskası içindesin l..n.Hayır birde bişeyler satmaya calısıyo,kalp yapıyo müşteriye.L..n sen git önce kendine kalp yap.Bu nedir?Yedek parfüm tasicam artık.Kokana sıkıcam,ciddiyim bu konuda.
Hıı, onu dicem, bana falan denk gelirseniz, o benimm:KK25::KK25:

Adet düzensizliğine ibrahim saraçoğlu hocamın soğan kürünü araştırın. Soğan suyu içiyon her şey yoluna giriyo. Test edildi onaylandı hanımlağğ

3 günmü:KK57::KK57:saka dimi,saka.
Koku-herseydir,parfüm-herşeydir,özsaygı-herşeydir.Bana göre sağlıktan bile önce gelir.
Alakasız,olabilir ama anlatmazsam uyuyamam.Bugun markete gittim.Hersey normal gidiyordu taki, benim kasaya gidip,uzun nefes almamla bitti.Kasiyeeer:sinirli::sinirli:Allah tependen baksın emi.Ablacım o nedir ya, bi parfüm sık.Markette calısıyorsun l..n.Parfümlerin daniskası içindesin l..n.Hayır birde bişeyler satmaya calısıyo,kalp yapıyo müşteriye.L..n sen git önce kendine kalp yap.Bu nedir?Yedek parfüm tasicam artık.Kokana sıkıcam,ciddiyim bu konuda.
Hıı, onu dicem, bana falan denk gelirseniz, o benimm:KK25::KK25:
Yanlız insan pisse parfüm daha da beter eder

Kızım dogdu vakit ebe sargı bezi icinde unutmustu dikis atildiktan sonra akillarına geldi sargi bezi unuttukları unu cıkartırken dikisler tekrar acilir ve icerden baya acılmıstı dikisler acaba diyorum 11 ay sonra kabızlık yuzunden acilma imkanı olabilir mi

X