Adet gecikmesi gebelik testi

Kivircikkhatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
746
231
30
Kizlar adetim 2 gun gecikti. Adetten 4 5 gun once beta 2 ydi yani negatif. Dun kaset test yaptim negatif sizce bugun yapmali miyim negatif gormekten cok yoruldum gogus hassasiyetim akintim ve kasik agrim var halsizim akil verin nolur

Kizlar adetim 2 gun gecikti. Adetten 4 5 gun once beta 2 ydi yani negatif. Dun kaset test yaptim negatif sizce bugun yapmali miyim negatif gormekten cok yoruldum gogus hassasiyetim akintim ve kasik agrim var halsizim akil verin nolur
Aynı şeyler bende de var adetim 1 buçuk gün gecikti. Sabah kaset test aldım negatifti yine. Ama kasiklarimda acayip ağrı var. Bende çok umutlanmistim. Allah herkesin gönlüne göre versin kardeşim 🌼

Akıntı hariç diğerleri regl girmeden önceki belirtilerde oluyor bzn stresten veya mevsimden dolayı adet gecikmesi olabiliyor o yüzden bi hafta oluncaya kadar sabretmenizi tavsiye ediyorum ondan sonra testi tekrarlayın.

X