Adet gecikmesi geç döllenme

syaln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
15
3
28
Kızlar herkese merhaba 10 aydır evliyim 10 aydır korunmasız ilişki yaşıyorum ama hamile kalamıyorum. Geçen ay doktora gittim ve bende çikolata kisti ve pcos olduğunu söyledi inostrol adlı bir ilaç verdi 3 ay kullanmam gerektiğini hamile kalmazsam ilaç tedavisine başlanılacağı söylendi. Ben 6.01.2024 tarihinde adet gördüm ve adetin 17. Günü yumurtlama gördüm 3 gün değerlendirdim ve 29.01.2024 tarihinde ovülasyon testinde tekrar yumurtlama gördüm. 28 ve 29 ocak gününü değerlendirdim. 30 ocakta da çatlama oldu. Bugün adetim 3 gün gecikti hergün erken gebelik testi yapıyorum neredeyse hep negatif çıkıyor belirti olarakta sadece bel ağrısı oluyor başka hiçbir belirti yaşamıyorum geç döllenme olmuş olabilir mi eğer geç döllenme olduysa pozitif sonuç ne zaman belli olur?

Kızlar herkese merhaba 10 aydır evliyim 10 aydır korunmasız ilişki yaşıyorum ama hamile kalamıyorum. Geçen ay doktora gittim ve bende çikolata kisti ve pcos olduğunu söyledi inostrol adlı bir ilaç verdi 3 ay kullanmam gerektiğini hamile kalmazsam ilaç tedavisine başlanılacağı söylendi. Ben 6.01.2024 tarihinde adet gördüm ve adetin 17. Günü yumurtlama gördüm 3 gün değerlendirdim ve 29.01.2024 tarihinde ovülasyon testinde tekrar yumurtlama gördüm. 28 ve 29 ocak gününü değerlendirdim. 30 ocakta da çatlama oldu. Bugün adetim 3 gün gecikti hergün erken gebelik testi yapıyorum neredeyse hep negatif çıkıyor belirti olarakta sadece bel ağrısı oluyor başka hiçbir belirti yaşamıyorum geç döllenme olmuş olabilir mi eğer geç döllenme olduysa pozitif sonuç ne zaman belli olur?
Doktorunuza muayene oldunuz mu? Kistin durumu ne, tekrarlıyor mu gibi gibi. Yani üzgünüm her bel ağrısı hamilelik olmuyor.

Geçen ay oldum. İnostrol verdi şuan onu kullanıyorum 2 ay sonra gebelik oluşmazsa gideceğim. Kist gebeliğe engel boyuta değil ancak doktorumun söylemesine göre bu kistler yapışık olduğu için gebeliği engelliyor demişti.

Canım bende 6 aydır korunmuyorum son adetim 27 gün gecikti 10.gun gecikmede kan verdim negatifti 20.gecikme de idrar testi yapmistim cikmamisti 27.gun de düşük yaptım çok değişik bi şekilde baya et parçası geldi mide bulqntisi ve cok siddetli agrimvardi belirti olarak kremsi akinti ara sira kasik agrisi vardi ama mutlaka hafta da bir kan testini tekrarla idrarda cikmayabiliyo bazen çok yoğun calıştıgım icin ve stres sonucunda böyle bişey yasadiğimi düşünüyorum

Pazartesini bekliyorum kan vermek için. Dün akşam test yaptım hayalet çizgi gibi ışıkta belli olan çizgi çıktı çöpe atmamıştım sabah tekrardan yaptım yine aynı çizgi çıktı ve dün akşamkini kontrol ettiği
Canım bende 6 aydır korunmuyorum son adetim 27 gün gecikti 10.gun gecikmede kan verdim negatifti 20.gecikme de idrar testi yapmistim cikmamisti 27.gun de düşük yaptım çok değişik bi şekilde baya et parçası geldi mide bulqntisi ve cok siddetli agrimvardi belirti olarak kremsi akinti ara sira kasik agrisi vardi ama mutlaka hafta da bir kan testini tekrarla idrarda cikmayabiliyo bazen çok yoğun calıştıgım icin ve stres sonucunda böyle bişey yasadiğimi düşünüyorum
Pazartesini bekliyorum kan vermek için. Dün akşam test yaptım hayalet çizgi gibi ışıkta belli olan çizgi çıktı çöpe atmamıştım sabah tekrardan yaptım yine aynı çizgi çıktı ve dün akşamkini kontrol ettiğimde belli bir çizgi vardı ama dün akşamdan olduğu için geçersizdir diye düşündüm o yüzden pazartesi günü gidip kan vereceğim

Pazartesini bekliyorum kan vermek için. Dün akşam test yaptım hayalet çizgi gibi ışıkta belli olan çizgi çıktı çöpe atmamıştım sabah tekrardan yaptım yine aynı çizgi çıktı ve dün akşamkini kontrol ettiği

Pazartesini bekliyorum kan vermek için. Dün akşam test yaptım hayalet çizgi gibi ışıkta belli olan çizgi çıktı çöpe atmamıştım sabah tekrardan yaptım yine aynı çizgi çıktı ve dün akşamkini kontrol ettiğimde belli bir çizgi vardı ama dün akşamdan olduğu için geçersizdir diye düşündüm o yüzden pazartesi
Yukarıdaki akşam yaptığım alttaki sabah yaptım

Eklentiler

• 20240208_124044.jpg
    20240208_124044.jpg
    186,4 KB · Görüntüleme: 601
Yukarıdaki akşam yaptığım alttaki sabah yaptım
Evet bende görüyorum kan da negatif çiksa bile hafta da bir tekrarlayin kanı bence adet olmayana kadar umut var herkes bende dahil hep adetten bu kadar sure gecti olmadim testte de cikmadi ztn artik yoktur dusuncesine kapilmayin bence ben o hatayi yaptigim icin dusuk yasadim

Zaten ne kadar negatif görsem de içimde hep bir umut var o yüzden dikkat etmeye çalışıyorum. Sizede çok geçmiş olsun Allah inşallah isteyen herkese nasip eder en yakın zamanda sizde yeniden o güzel haberi alırsınız🙏

Zaten ne kadar negatif görsem de içimde hep bir umut var o yüzden dikkat etmeye çalışıyorum. Sizede çok geçmiş olsun Allah inşallah isteyen herkese nasip eder en yakın zamanda sizde yeniden o güzel haberi alırsınız🙏
Amin inşallah çok teşekkür ederin hepimizin öyle

Bende de yumurtlama dönemimden 1 gün sonra kondom patladı içe boşalma olmadı ama 20 dk içerisinde ella aldım. Reglim 9 gün gecikti. Gecikmeden sonra 4. ve 9. gün predictor test yaptım negatif çıktı. Bu dönemde testte görünmeme ihtimali var mı kızlar?

Bende de yumurtlama dönemimden 1 gün sonra kondom patladı içe boşalma olmadı ama 20 dk içerisinde ella aldım. Reglim 9 gün gecikti. Gecikmeden sonra 4. ve 9. gün predictor test yaptım negatif çıktı. Bu dönemde testte görünmeme ihtimali var mı kızlar?
Yumurtlama dönemin düzenli ise adet bi kaç gün geçtikten sonra testte belli olurdu eğer düzensizse geç döllenmeden dolayı negatif çıkıyor olabilir.

Yumurtlama dönemin düzenli ise adet bi kaç gün geçtikten sonra testte belli olurdu eğer düzensizse geç döllenmeden dolayı negatif çıkıyor olabilir.
Teşekkür ederim, kesin sonuç için kaçıncı gün tekrarlamalıyım? Olmadıkça stres olmaya başladım…

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım lütfen bana yardımcı olurmusunuz
En son adetim 28 aralıkta oldu 4 gün önce kaset test yaptım ama negatif çıktı biri de bozuk çıktı normalde adetim gecikiyor her ay aynı problemi yaşıyorum ama hiç bu kadar ümitlenmemiştim hastanede çalışıyorum fakat cesaret edemiyorum kan vermeye 3 yıllık evliyiz eşimde varikosel ameliyatı oldu aralıkta bilmiyorum aranızda geç döllenme yaşayan var mı ya da süreç nasıl oluyor

X