Adet gecikmesi geç döllenme

İnşallah hamilesinizdir. Eğer değilseniz soğan kürü deneyin. Bir de duş bitiminde kaya tuzuyla durulanın. Ben öyle hamile kaldım. 🥰 Sevgiler…

Kızlar 3 4 gün önceki yaptığım kaset testi buldum çok silik çıkmış

Eklentiler

• IMG_3193.jpeg
    IMG_3193.jpeg
    65,2 KB · Görüntüleme: 173
  • IMG_3190.jpeg
    IMG_3190.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 170
Bende de yumurtlama dönemimden 1 gün sonra kondom patladı içe boşalma olmadı ama 20 dk içerisinde ella aldım. Reglim 9 gün gecikti. Gecikmeden sonra 4. ve 9. gün predictor test yaptım negatif çıktı. Bu dönemde testte görünmeme ihtimali var mı kızlar?
Ella kesinlikle işe yaramıyor. 3 kere aldım su ana kadar . 3 unde de hamilelik yaşadım. Dis gebelik kimyasal gebelik . Dış gebelikten dolayı Kürtaj olmamın sebebidir ella. İnanın bi işe yaramıyor verdiğim parayı da hi hak etmiyor. Eger yumurtan çatlamak üzereyken yada catlamasina bi kaç gun kala aldıysan işe yaramıyor.

Ella kesinlikle işe yaramıyor. 3 kere aldım su ana kadar . 3 unde de hamilelik yaşadım. Dis gebelik kimyasal gebelik . Dış gebelikten dolayı Kürtaj olmamın sebebidir ella. İnanın bi işe yaramıyor verdiğim parayı da hi hak etmiyor. Eger yumurtan çatlamak üzereyken yada catlamasina bi kaç gun kala aldıysan işe yaramıyor.
Şunu da eklemek istiyorum. İlişkiden en fazla yarım saat içinde ella aldim.29 ocak eşimle korunmasız iliski yasadik . 6 şubat kan testi verdim negatif . 8 verdim negatif. 12 verdim negatif .. Ve adetim 7 gun geçti. En son 16 sinda verdim beta yine 0 . 12 sinde doktor tarlusal adet söktürücü verdi . İçtim 16 sinda kan verdiğim günün akşamı aşırı karin ağrım kanmam oldu . Ve et parçası düştü bildiğin düşük dü. Zar vs herseyiyle . Ella berbat bişeyyyyyyy.

Canım bende 6 aydır korunmuyorum son adetim 27 gün gecikti 10.gun gecikmede kan verdim negatifti 20.gecikme de idrar testi yapmistim cikmamisti 27.gun de düşük yaptım çok değişik bi şekilde baya et parçası geldi mide bulqntisi ve cok siddetli agrimvardi belirti olarak kremsi akinti ara sira kasik agrisi vardi ama mutlaka hafta da bir kan testini tekrarla idrarda cikmayabiliyo bazen çok yoğun calıştıgım icin ve stres sonucunda böyle bişey yasadiğimi düşünüyorum
Çok geçmiş olsun. Benimde adetimden 2gün geçti bu gün 3.gün ama daha adet olmadım. Ara ara sol kasığımda ağrı oluyor, iştahsızlık da var ama her ay adet olmadan önce ağrılarım başlardı diyordum kendi kendime yine adet olucam. Ama şimdi hiç bir ağrım olmadı, göğüslerimde de ağrsı ve ya hassaslık yok. Test yaptım negatif çıktı bilemiyorum ya ne yapmalıyım? 1.5 yıldır bebiş bekliyorum, hasretini çekiyorum ve ilk defa böyle bir şey oluyor bende inşallah hamileyim yoksa yıkılırım..

Çok geçmiş olsun. Benimde adetimden 2gün geçti bu gün 3.gün ama daha adet olmadım. Ara ara sol kasığımda ağrı oluyor, iştahsızlık da var ama her ay adet olmadan önce ağrılarım başlardı diyordum kendi kendime yine adet olucam. Ama şimdi hiç bir ağrım olmadı, göğüslerimde de ağrsı ve ya hassaslık yok. Test yaptım negatif çıktı bilemiyorum ya ne yapmalıyım? 1.5 yıldır bebiş bekliyorum, hasretini çekiyorum ve ilk defa böyle bir şey oluyor bende inşallah hamileyim yoksa yıkılırım..
insallah tez zamanda allah bebişine kavuşturur isteyen herkesi canım bi hafta gecmesini bekle öyle yap bence 10.güne kadar da olmazsan o zaman kan ver bence canım

insallah tez zamanda allah bebişine kavuşturur isteyen herkesi canım bi hafta gecmesini bekle öyle yap bence 10.güne kadar da olmazsan o zaman kan ver bence canım
Merhabalar benimde adetim ilk defa 19 gün gecikti 16 ve 17. Günde idrar testi yaptım negatif çıktı, adet olacakmış gibi hissediyorum ama olamıyorum normalde düzensizdir her ay 2-3 gecikir bazen de tam denk gelir yüzeysel bi ilişkim oldu boşalma olmadı ama zevk suyundan olabilir mi acaba psikolojik olarak mı etkiliyorum bilemiyorım

Bende de yumurtlama dönemimden 1 gün sonra kondom patladı içe boşalma olmadı ama 20 dk içerisinde ella aldım. Reglim 9 gün gecikti. Gecikmeden sonra 4. ve 9. gün predictor test yaptım negatif çıktı. Bu dönemde testte görünmeme ihtimali var mı kızlar?
İlk 48 saat içinde alınan Ella etki ediyor ve yan etkilerinden biri de adet gecikmesi. Bir kere ben de kullanmıştım ve 20 gün gecikme yaşamıştım.

Merhabalar benimde adetim ilk defa 19 gün gecikti 16 ve 17. Günde idrar testi yaptım negatif çıktı, adet olacakmış gibi hissediyorum ama olamıyorum normalde düzensizdir her ay 2-3 gecikir bazen de tam denk gelir yüzeysel bi ilişkim oldu boşalma olmadı ama zevk suyundan olabilir mi acaba psikolojik olarak mı etkiliyorum bilemiyorım
Kan ver bence bazen testte cikmayabiliyo gec dollenme olunca

Ama stresten de olabilir cunku icine bosalmadiysa ihtimali cok az aylardir ugrasanlar oluyo yine de olmuyo oyle kolay olmuyo ama herkeste degisiyo tabi bu durum

Kan ver bence bazen testte cikmayabiliyo gec dollenme olunca
Adet bitiminden 2 gün sonra yaşanmıştı bu olay yani ilişkinin üstünden tam 40 gün geçti adetim bu ayın 5 inde olması gerekiyordu olmayınca gecikmenin 16-17. Günü sabah ilk idrarla test yaptım ve negatifti bu ay 6-7 kez arveles içtim ondan kaynaklı da olabilir mi

Adet bitiminden 2 gün sonra yaşanmıştı bu olay yani ilişkinin üstünden tam 40 gün geçti adetim bu ayın 5 inde olması gerekiyordu olmayınca gecikmenin 16-17. Günü sabah ilk idrarla test yaptım ve negatifti bu ay 6-7 kez arveles içtim ondan kaynaklı da olabilir mi
Bilgim yok bu konuda canım sadece ilaçlar geciktiriyo diye biliyorum

Geçen ay oldum. İnostrol verdi şuan onu kullanıyorum 2 ay sonra gebelik oluşmazsa gideceğim. Kist gebeliğe engel boyuta değil ancak doktorumun söylemesine göre bu kistler yapışık olduğu için gebeliği engelliyor demişti.
merhabalar İnositol ilaç değil vitamin takviye yumurtaları kaliteleştiriyor pko da veriyo doktorlar bana da reçete etmiştilerdi gebe kalana kadar içebilirsin demişti doktorum zararı yok yumurtlamayı ve adeti de düzenler ilaçsız

Lütfen bana biri yardımcı olsun. Ben 12 Aralık'ta normal düşük yaptım ondan sonra doktora gittim rahim tertemiz olmuş dedi Bir sonraki adetten sonra gebelik düşünebilirsin dedi 10 ocak'ta düzenli adet oldum bir sonraki adet tarihim 7 Şubat gebelik düşünüyoruz ve 22 gün oldu gecikmesi bu neyden kaynaklı olabilir kaç gün önce kaset test yaptım negatif çıktı yani ben test bozuk olabilir mi diyorum çünkü c ve tnin ortasınds çizgi adet gecikmesinden 5 gün sonra kan verdim 2.95 çıktı lütfen akıl verin

Eklentiler

• IMG_20240227_135542.jpg
    IMG_20240227_135542.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 102
selam. Bi kaç size danışacagim şey var. Detaylarıyla anlatacağım. 32 33 günde bir adet olurum normalde. Bu dönem son adet günümün üzerinden 31 gün gecti. Bugün (7mart) 6. Gün gecikmedeyim. 3. Gün gecikmede test yaptım tek çizgi çıktı. Bu sabah yaptım belli belirsiz silik çizgi çıktı. Herhangi bir gebelik belirtim olmadığı gibi adet belirtimde yok. Sadece alt karnım çok şişti, onun dışında göğüste hassasiyet vs. Yaşamıyorum. Benim gibi şeyler yaşayanlar var mıdır yorumlanabilir misiniz

X