Gebeliğe Hazırlık Adet gecikmesi kist-sogan kürü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hakay3201

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
344
232
33
Merhaba arkadaşlar klomen sonrası kist olusanlardanim ve nerdeyse 3 aydır adetim sorunlu bugün yine gecikti belki bir umut diye kan testi yaptırdım ama sonuç negatif lütfen bilgisi olan yardim etsin adetin uç gün gecikti ve kistin kaybolması için ve biran once adet olmak icin yarından itibaren soğan kürü icmem doğru olur mu rahim duvarını incelttigini söylüyorlar kafam karıştı lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar klomen sonrası kist olusanlardanim ve nerdeyse 3 aydır adetim sorunlu bugün yine gecikti belki bir umut diye kan testi yaptırdım ama sonuç negatif lütfen bilgisi olan yardim etsin adetin uç gün gecikti ve kistin kaybolması için ve biran once adet olmak icin yarından itibaren soğan kürü icmem doğru olur mu rahim duvarını incelttigini söylüyorlar kafam karıştı lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşım ne yaptım, aynı durum bende de var.

Arkadaşım ne yaptım, aynı durum bende de var.
Şubat ayında klomen kullandım. Sağ tarafda 1 adet yumurta gelişti ve mart ayında 15 kadar geçikdi ve adet olmadım. Doktora gittigim de, Kist olduğunu söyledi.Sökütücü yazdı kullandım ama ilaç içtik'den 12 gün sonra,adet oldum. Adet olduktan 2 gün sonra doktora gittim. Kistin hala durduğunu söyledi. tekrar kistin erimesi için ilaç yazdı ve bebek tedavisini bıraktı. Ben adet olmadan önce sogan kürüne başlamıştım. Sabahları aç karnına 1 bardak içtim tek. O ay, 4 adet yumurtam gelişti ve doktor bana ''Ne kullanıyorsan ona devam et.Yumurta rezervinde iyileşme var''Dedi.
Bugün doktora tekrar gittim ve kist kaybolmuş çok şükür.Bana tekrar klomen ve bir igne yazdı.Yarın klomene başlayacagım 2 gün sonra da,igneye başlayacagım.
Sogan kürünü deneyin derim.
Ben bu ay tekrar sogan kürünü denemeyi düşünüyorumHoppa Doktorum da, sogan kürünü destekledi. Bugün bana, ''Sogan kürünün faydası vardır. içinde bir çok vitamini barındırıyor dedi'' O vitaminleri söylemişti ama ben unuttum:KK70:

X