Adet gecikmesi,negatif test sonuçları

Umarım yolundadır her şey. Nedir son durumunuz? Bu arada ben de filmini çektirdim tüplerin biri tıkalıymış uğraştım ama açamadım,tek tüple deneyeceğiz 6 ay kadar deneriz olmazsa tüp bebek dedi doktorum

Kimyasal düşük yasadım bugun malesf kanama sonrası deneye bılırsınız bebek ıcın dedıler

Herkese merhabalar.Bir çocuğum var, korunmayı bıraktığım ayın ertesine hemen hamile kalabilmiştim. 7 ay önce düşük yaptım,ikinci hamileliğimdi,onda da hemen ikinci ay hamile kalabilmiştim. Yaşım 32 bu arada.Düşük sonrası 3 ay bekleyip tekrar denemelere başladık fakat 2 ay başarısız olunca doktora gittim bir sorun mu var diye,o da hormonlara, ultrasonla rahme,yumurtaliklara falan baktı sorun yok dedi.Klomen deneyelim dedi,ilk ay sadece klomen kullandım,güzel,olgun bir yumurtam vardı,çatlatma iğnesine gerek olmadan çatlar, yeterli büyüklükte dedi.O ay olmadı, diğer ay yani bu ay klomeni ikinci kez fakat daha yüksek dozda kullandım bu kez Duphaston da eklendi.Yumurta takibine gittiğimde bu kez iki yumurtam olgundu,bir tane de küçük yumurtam vardı. Her şey çok yolunda dedi doktorum. Adetime 7 gün kala erken gebelik testi yaptım hemen silik çizgi çıkınca kan verdim fakat negatif çıktı. Adet günümde normal kaset testlerden yaptım yine negatif ama hamilelik belirtileri veriyor resmen vücudum. Yorgunluk,sık idrara çıkmalar,beyaz akıntılar,adet olacak gibi kramplar girmesi ama olamamam.İki gündür adet olamıyorum,normalde adetlerim çok düzenlidir hiç sekmez gününü.Aklım fikrim hamile kalmakta,stresten geciktim belli ama kafamı rahatlatamıyorum,ilaç kullanıyorum neden hamile kalamıyorum diye düşünüp duruyorum. Hiç keyfim yok buraya yazıp rahatlamak istedim.🥺 Belki benzerini yaşayanlarınız vardır,paylaşır mısınız tecrübelerinizi,tedaviniz sırasında nasıl rahat kalabildiniz?
Ben senede iki kez adet oluyorum doktor normal diyor ancak maalesef çocuğumuz olmuyor 4 yıldır.
Doktor normal mi diyor ?? Şok um şu an. Benim 2 ayi gecince beden yoruluyor. 1.5 ayda olsun bittsin diyorum ama olmadi gitti

X