adet gecikmesi ve kahverengi akıntı neye ışaret eder arkadaşlar?

ilimonn

'Kızım herşeyim
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2010
1.256
28
arkadaşlar adetım 5,6 gun fılan gecıktı ama sankı adet olcakmışım gıbı sancılar cekıyorum ara ara. vede kahverengı akıntım gelıyo ara ara. ama kırmızıya dınmuyo. hamıle olabılırmıyım,???

Şüpheli ilişkin oldumu canım eğer açık ve net korunmadan ilişkin olduysa üstüne görmek dediğimiz şekilde yerleşme kanaması da olabilir yani hamile olabilirsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şüpheli ilişkin oldumu canım eğer açık ve net korunmadan ilişkin olduysa üstüne görmek dediğimiz şekilde yerleşme kanaması da olabilir yani hamile olabilirsin

cnm korunmuyoruz 2 senedır fılan. o testlerden yaptım bugun çift cızgı cıktı.. teste gore hamıleyım.. ama lavaboya cıktıgımda kahverengı akıntım gelmeye devam edıyo ..

Vakit kaybetmeden dr a git tatlım Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallahh

Vakit kaybetmeden dr a git tatlım Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallahh

saol cnm amin. gıttım bugun dr a kan testı yapıldı 4 haftalık hamıleymışım D: çok mutluyum 2 hafta sonra tekrar gıdıcem kalp atışını duymak ıcın

Aynı belirtiler bende de var. Ama test sonucu tek çizgi çıktı.
Bu belirsizlik çok kötüymüş, insan yaşamadan bilmiyor 😔
Adetim ha geldi, ha gelecek diye test yaptırmıyorum ben de..

Aynı belirtiler bende de var. Ama test sonucu tek çizgi çıktı.
Bu belirsizlik çok kötüymüş, insan yaşamadan bilmiyor 😔
Adetim ha geldi, ha gelecek diye test yaptırmıyorum ben de..

bıraz bekle madem cnm olmadı gıdersın dr bı kan testı yaptırrısnn

bıraz bekle madem cnm olmadı gıdersın dr bı kan testı yaptırrısnn

Bu sabah feci bir sancıyla uyandım,regl olmuşum.
Bütün şüphelerim son buldu böylece.
Allah hayırlı zamanda, sağlıklı bir bebek nasip etsin.
Allah büyük : )

Ayni olayi bende yasiyorum 3 gundur ara ara akinti dun test yaptim negatif nedir bu anlamdim :'(

cnm korunmuyoruz 2 senedır fılan. o testlerden yaptım bugun çift cızgı cıktı.. teste gore hamıleyım.. ama lavaboya cıktıgımda kahverengı akıntım gelmeye devam edıyo ..
eğer bir ilaç kullanmıyorsanız kesin hamilesiniz test te çift çizgi çıkması yanlış sonuç vermez ve kahverengi lekeler yerleşme kanamasıdır :) tebrik ederim allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

2 yıllık evliyim.korunuyoruz ve ilk defa adeti su sekilde yasıyorum.28 günde bir oluyorum tam adet tarihimde kahverengi akıntı geldi 2 gün boyle devam etti sonra kesildi ve yapışkan bir beyaz akıntı ile devam ediyor hala adet olmadım 2 gün sonraya randevu alabildim doktordan karın agrısı vs bir agrı yok

28 günde bir adet oluyorum normalde ilk defa Adetim 4 gün gecikti 2 gündür ara ara gelen kahverengi akıntım oluyor ama test de negatif :KK43: acaba hamilemiyim meraktan çatlıcam :KK43:((

Merhaba bizde esimle cocuk istiyoruz benimde adetim normalde 6gün sürerdi bu ay sadece 2gün sürdü bitti hemen ardından kahverengi akıntım oldu bu neden olur acaba bilgisi olan var mı

X