Adet gecikmesi

Sibel19901907

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
89
20
Merhaba kızlar ben bundan üç ay önce kadın doktoruna gittiğimde polikistikoverm olduğunu söyledi ve adet düzensizliği vardı herhangi bir ilaç vermedi adet olunca hormon testi bakacaklar ben de karar aldım ve üç aydır diyetteyim yaklaşık 12 13 kg verdim ve son iki aydır da soğan kürü kullanıyorum çok iyi geldi düzenli adet oldum bu ayda kullandım ama adetim takvime göre neredeyse 5 6 gün kadar gecikti hatta bir hafta bile sayabiliriz evde dün test yaptım ama negatifdi acaba kan testi versem mi ya da bunun polikistikoverla bir ilgisi var mı ama her şeyi yaptım kilo verdim soğan kürü de çok iyi geliyor diye duydum 1 ay sonra tekrar kadın doğuma gideceğim randevu aldım ama daha ne yapmam gerekiyor sizce bir fikri olan ya da yaşamış olan var mı?
Bu arada eşimin de sperm kalitesi sigara kullandığı için düşüktü oda üç aydır vitamin ilaç kullanıyor sigarayı bıraktı evet belki hamile kalmam o şekilde mümkün değil ama belki hamile kalmış olabilirim ama testim negatif ne yapacağım bilmiyorum

Gereksiz yere ümit verip sonrasında üzülmenizi istemem ama ilk bebeğimde adeti 5 gün gece test negatifti geç döllenme olmuş 6.gün kan verdim sonuç 10 du çok düşüktü ama Allah nasip etti şuan 5 yaşında kızım hakkınızda hayırlısı olsun 🥰

Gereksiz yere ümit verip sonrasında üzülmenizi istemem ama ilk bebeğimde adeti 5 gün gece test negatifti geç döllenme olmuş 6.gün kan verdim sonuç 10 du çok düşüktü ama Allah nasip etti şuan 5 yaşında kızım hakkınızda hayırlısı olsun 🥰
Ne güzel Allah bağışlasın bende çok isterim ama düzensiz oluyorudm hep son 2 ay öyle değildi bu ay tekrar etti kilo da verince bende axaba dedim ama bilemiyorum böyle olcak gibi ağrı vuruyor bel tarafıma dün de olur gibi akıntı geldi oldum sandı hatta bilemedim

Ne güzel Allah bağışlasın bende çok isterim ama düzensiz oluyorudm hep son 2 ay öyle değildi bu ay tekrar etti kilo da verince bende axaba dedim ama bilemiyorum böyle olcak gibi ağrı vuruyor bel tarafıma dün de olur gibi akıntı geldi oldum sandı hatta bilemedim
İnanın kan tahlili vermeden belirti kollamk hüsrana sebep oluyor 🙂 hakkınızda hayırlısı olsun 🥰 Allah gönlünüze göre versin 🥰

X