Adet gecikmesi

gzmyce

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2022
227
28
26
Merhaba benim adetim 3 gün gecikti bugün test yaptım çok silik gibi duruyor çizgi varla yok arasın da bakabilir misiniz 🙏

Eklentiler

• IMG_6239.jpeg
    IMG_6239.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 64
Merhaba, günaydın ☀️

2. çizgi var gibi. Eğer dayanabilirim diyorsaniz birkaç gün sonra tekrar test yapın, ya da hemen gidip kan verebilirsiniz 😊 hakkınızda hayırlısı olsun ❤️

Merhaba, günaydın ☀️

2. çizgi var gibi. Eğer dayanabilirim diyorsaniz birkaç gün sonra tekrar test yapın, ya da hemen gidip kan verebilirsiniz 😊 hakkınızda hayırlısı olsun ❤️
Yaaa var mı gerçekten bende sonra baktığım da gördüm ilk yaptıktan sonra çok beklemedim testin başında varla yok arası gibi bir çizgi 1 haftadır bel ve karın ağrım var sanki her an adet olacakmışım gibi karnım da şişlik vardı ama o da geçti

Evet silik bir çizgi var :)
3 gün geçikti adetim daha net olması gerekmez miydi çizgi 1 haftadır bel ve karın ağrım var sanki her an adet olacakmışım gibi karnım da şişkinlik vardı ama o da geçti kam tahlili yaptırsam çıkar mı daha net

Yaaa var mı gerçekten bende sonra baktığım da gördüm ilk yaptıktan sonra çok beklemedim testin başında varla yok arası gibi bir çizgi 1 haftadır bel ve karın ağrım var sanki her an adet olacakmışım gibi karnım da şişlik vardı ama o da geçti
Ağrilar geçmiş olabilir, benimde sonrasinda geçmişti. Çizgi hemen çiktiysa bence şüphelenin derim :)

3 gün geçikti adetim daha net olması gerekmez miydi çizgi 1 haftadır bel ve karın ağrım var sanki her an adet olacakmışım gibi karnım da şişkinlik vardı ama o da geçti kam tahlili yaptırsam çıkar mı daha net
Sabredebiliyosanız yarın tekrar test yapın ya da beklemek istemiyorsanız kan verin

Ağrilar geçmiş olabilir, benimde sonrasinda geçmişti. Çizgi hemen çiktiysa bence şüphelenin derim :
Bir kaç gün önceki gibi değil ağrılarım karnımda şişkinlik vardı benim adetten önce olurdu şuan geçti o karnıma dokunduğum zaman ağrı ve sertlik var sanki her an adet gelicekmiş gibi hisseder ya insan onun gibiyim

Ağrilar geçmiş olabilir, benimde sonrasinda geçmişti. Çizgi hemen çiktiysa bence şüphelenin derim :)
Merhaba dün testimi atmıştım adetim 4 gün gecikti bugün de sarı renk de akıntım geliyor sabah kan tahlili yaptırdım sonucu bekliyorum neden olabilir sizce

X