Adet görecekmis gibi olan agri hamilelik boyunca hep gelir gidermi?

nonan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
1.308
505
Evet bayanlar bir merak ettigim soruda

_buhara_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2011
614
243
Ilk zamanlar daha sık oluyo canım daha sonrasinda azaliyo mesela benim adet zamanlarimda beni bi yoklar sonra gider ilk hamileliğim de de 9 ay boyunca öyle olmustu:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1364 gün geçti.

Poncikponcik

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
735
349
30
Ilk haftalar coktu canim. Hatta söküldüm sökülcem resmen diyordum:) hamilleik ortalarinda hissetmedim o agriyi ama simdi yine basladi. Dogumun son haftalarindada oluyormuş

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1529 gün geçti.

sarelle4545

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
140
184
28
Arkadaslar ben sizden dua istiyorum gecen hafta doktora gitmistim kan ve idrar testinde hamile oldugum cikti kan degerim o zaman 3000 mis bunu bugun gittigim doktor soyledi bugun doktora gittim doktor bebekte kesede gorunmuyor dedi alttan bakalim mi dedi ben cesaret edemedm cunku vajinismus hastaligiyla ugrastm 2 yil boyunca korkum o yuzden ve erkekti gittigim doktor cok cekindim kan tahlili aldi yarin tekrar yarin tahlilleri almaya gidicem benim icin dua edermisiniz dis gebelik olmasin hersey Allahtan ama insan umuyor iste bide o psikolojiye cok girmistim agir geldi o ihtimal bile kendi adetimin ilk gununden itibaren hesaplamama gore 5 haftalik hamileyim ama gec dolenme olma ihtimali varmidr sizce

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1311 gün geçti.

Melegiimm22

☆7.Takım☆/Bk85.2 Gk67.5/ Hedef 65 Boy 1.72
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5.491
15.404
23
Arkadaslar ben sizden dua istiyorum gecen hafta doktora gitmistim kan ve idrar testinde hamile oldugum cikti kan degerim o zaman 3000 mis bunu bugun gittigim doktor soyledi bugun doktora gittim doktor bebekte kesede gorunmuyor dedi alttan bakalim mi dedi ben cesaret edemedm cunku vajinismus hastaligiyla ugrastm 2 yil boyunca korkum o yuzden ve erkekti gittigim doktor cok cekindim kan tahlili aldi yarin tekrar yarin tahlilleri almaya gidicem benim icin dua edermisiniz dis gebelik olmasin hersey Allahtan ama insan umuyor iste bide o psikolojiye cok girmistim agir geldi o ihtimal bile kendi adetimin ilk gununden itibaren hesaplamama gore 5 haftalik hamileyim ama gec dolenme olma ihtimali varmidr sizce
Canım İnsaAllah değildir dış gebelik içini ferah tut stres yapma benm 7 buçuk hafatlıkken göründü kese bebek kalp atışı, bide genelde adet tarihine göre çoğu insanda tutmuyo gebelik haftası mesela benim 1 hafta geride gösteriyo USG cihazları adet tarihime göre, yani içini ferah tut sağlıklı bir gebelik geçirirsin İnsaAllah :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1380 gün geçti.

Rizeli-53

önce vatan sonra sevdam ...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
Sadece adet dönemlerimde ağrım oluyordu :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1439 gün geçti.

Lockam46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2014
3.379
2.301
Gebeliğin ilk zamanlarında ve son ayında adet sancısı gibi agrılar normal. Ve ben bunları yaşadım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 194 gün geçti.

tulperde

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2011
3.206
4.484
Bende de oluyor regl sancıları özellikle geceleri aslında gündüz de oluyor da gündüz yoğun çalıştığım için farketmiyorun fark etsem de üstünde durmuyorum gece daha rahatsız edici böyle boş boş uzanırken

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-01-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kubra2553

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2016
3.897
2.882
29
Evet bayanlar bir merak ettigim soruda
Benm ilk zamanlar cok olmustu. Simdlerde cok nadir hatta insan korkuyor boyle tuvalete gidince olcakmisim gibi:)) ama cok sukur olmuyo.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 977 gün geçti.

seydosum

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
892
462
İlk zamanlarda sık oluyor sonrasında sadece adet döngülerinde oluyor hatta o zamanlarda göğüste hassasiyet falan gibi şeyler de oluyor bende vücut da şaşkın haklı olarak :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1490 gün geçti.