Adet görecekmis gibi olan agri hamilelik boyunca hep gelir gidermi?

Takitoki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
2.252
998
36
Evet bayanlar bir merak ettigim soruda

Ilk zamanlar daha sık oluyo canım daha sonrasinda azaliyo mesela benim adet zamanlarimda beni bi yoklar sonra gider ilk hamileliğim de de 9 ay boyunca öyle olmustu:)

Ilk haftalar coktu canim. Hatta söküldüm sökülcem resmen diyordum:) hamilleik ortalarinda hissetmedim o agriyi ama simdi yine basladi. Dogumun son haftalarindada oluyormuş

Arkadaslar ben sizden dua istiyorum gecen hafta doktora gitmistim kan ve idrar testinde hamile oldugum cikti kan degerim o zaman 3000 mis bunu bugun gittigim doktor soyledi bugun doktora gittim doktor bebekte kesede gorunmuyor dedi alttan bakalim mi dedi ben cesaret edemedm cunku vajinismus hastaligiyla ugrastm 2 yil boyunca korkum o yuzden ve erkekti gittigim doktor cok cekindim kan tahlili aldi yarin tekrar yarin tahlilleri almaya gidicem benim icin dua edermisiniz dis gebelik olmasin hersey Allahtan ama insan umuyor iste bide o psikolojiye cok girmistim agir geldi o ihtimal bile kendi adetimin ilk gununden itibaren hesaplamama gore 5 haftalik hamileyim ama gec dolenme olma ihtimali varmidr sizce

Arkadaslar ben sizden dua istiyorum gecen hafta doktora gitmistim kan ve idrar testinde hamile oldugum cikti kan degerim o zaman 3000 mis bunu bugun gittigim doktor soyledi bugun doktora gittim doktor bebekte kesede gorunmuyor dedi alttan bakalim mi dedi ben cesaret edemedm cunku vajinismus hastaligiyla ugrastm 2 yil boyunca korkum o yuzden ve erkekti gittigim doktor cok cekindim kan tahlili aldi yarin tekrar yarin tahlilleri almaya gidicem benim icin dua edermisiniz dis gebelik olmasin hersey Allahtan ama insan umuyor iste bide o psikolojiye cok girmistim agir geldi o ihtimal bile kendi adetimin ilk gununden itibaren hesaplamama gore 5 haftalik hamileyim ama gec dolenme olma ihtimali varmidr sizce
Canım İnsaAllah değildir dış gebelik içini ferah tut stres yapma benm 7 buçuk hafatlıkken göründü kese bebek kalp atışı, bide genelde adet tarihine göre çoğu insanda tutmuyo gebelik haftası mesela benim 1 hafta geride gösteriyo USG cihazları adet tarihime göre, yani içini ferah tut sağlıklı bir gebelik geçirirsin İnsaAllah :)

Gebeliğin ilk zamanlarında ve son ayında adet sancısı gibi agrılar normal. Ve ben bunları yaşadım.

Bende de oluyor regl sancıları özellikle geceleri aslında gündüz de oluyor da gündüz yoğun çalıştığım için farketmiyorun fark etsem de üstünde durmuyorum gece daha rahatsız edici böyle boş boş uzanırken

Evet bayanlar bir merak ettigim soruda
Benm ilk zamanlar cok olmustu. Simdlerde cok nadir hatta insan korkuyor boyle tuvalete gidince olcakmisim gibi:)) ama cok sukur olmuyo.

İlk zamanlarda sık oluyor sonrasında sadece adet döngülerinde oluyor hatta o zamanlarda göğüste hassasiyet falan gibi şeyler de oluyor bende vücut da şaşkın haklı olarak :KK70:

X