Adet görülünce gebelik ihtimali kalkıyor mu?

Dilarassssuuuu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
35
8
23
Merhaba. 2 ay önce İçeri girilmeden vajina ve çevresine boşalma olmadan ilişki oldu. 2 defa adet oldum ikiside 5 gün sürdü. İlişkiden sonra 6.haftada doktora gittim karından ultrasonla baktı sıkıntı yok dedi. İlk adetimi olmadan öncede 4 defa idrar testi yaptım negatif çıktı hepsi. Gebelik ihtimali olabilir mii? Sanki midem bulanıyor gibi hissediyorum da 😞😟 umarım yardımcı olursunuz

İlişki şeklinize göre hamilelik zor bir ihtimal.
Mide bulantınız psikolojik muhtemelen.
Ama üstüne görme diye bir durum var.Yani hamileyken regl olunabiliyor.

İlişki şeklinize göre hamilelik zor bir ihtimal.
Mide bulantınız psikolojik muhtemelen.
Ama üstüne görme diye bir durum var.Yani hamileyken regl olunabiliyor.
Üstüne görme değildi yani 2 adetimde de bayağı yoğundu 5 gün sürdü günde 2-3 ped değiştiriyordum. İhtimal var mıdır?

Merhaba. 2 ay önce İçeri girilmeden vajina ve çevresine boşalma olmadan ilişki oldu. 2 defa adet oldum ikiside 5 gün sürdü. İlişkiden sonra 6.haftada doktora gittim karından ultrasonla baktı sıkıntı yok dedi. İlk adetimi olmadan öncede 4 defa idrar testi yaptım negatif çıktı hepsi. Gebelik ihtimali olabilir mii? Sanki midem bulanıyor gibi hissediyorum da 😞😟 umarım yardımcı olursunuz
Canim gebelik yoktur bulantilarinda stredtendir

Kasma kendini bidaha saatin gecmeden ertesi gun hapi kullan ama yoktur gebelik stresten olur iliskiden 14 gun test yap ama kasma kendini kendini rahatlatmak istiyorsan test yap ama yoktur ☺
20 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı 4 tane yaptım adette oldum ilişki 2 ay önce oldu

Hamile değilsin.
Bence takıntılı düşüncelerinle hayatı kendine zindan etme. Fake değilsen eğer tabii. Devamlı aynı konuyu açıp, hamile olmadığına dair o kadar ispat varken, inatla buna inanman fake olduğunu düşündürdü.🤞

Gebelik olsaydi testlerde cikardi. Okadar yogun adet olmazdin. Doktor ultrasonda anlardi. Bebek görünmeyecek kadar kucuk olsa bile rahim duvarının kalınlığından yolk sac kesesinin varligindan gebelik olabilir derdi. Boşuna stres yapmayin okadar kolay değil keske kolay olsa

Hamile değilsin.
Bence takıntılı düşüncelerinle hayatı kendine zindan etme. Fake değilsen eğer tabii. Devamlı aynı konuyu açıp, hamile olmadığına dair o kadar ispat varken, inatla buna inanman fake olduğunu düşündürdü.🤞
Ne alaka ya kdjshhsjs teşekkür ederim

Gebelik olsaydi testlerde cikardi. Okadar yogun adet olmazdin. Doktor ultrasonda anlardi. Bebek görünmeyecek kadar kucuk olsa bile rahim duvarının kalınlığından yolk sac kesesinin varligindan gebelik olabilir derdi. Boşuna stres yapmayin okadar kolay değil keske kolay olsa
:/ umarım dediğiniz gibidir

Bir bilginiz varsa cevaplarsını yoksa yorum yapmazsınız değil mi? 🤔
Beş kere on kere aynı konuyu acip bir sürüde yanıt alıp sonra rahat edemiyor bir tane daha açıyormuşsunuz gibi zaten belli verdiğiniz cevaptan da. Hamile değilsiniz ama bir dahaki sefere korunun böylelikle bu kadar sıkıntı çekmezsiniz.

X