adet günü gelmeden hamile olduğunu anlayan varmı?lütfen yazın

arkadaşlar normalde ben 26 günde bir adet olurum sat tarihim 17 temmuz ama dayanamayıp 11ağustosta kan tahlili yaptırdım 33 çıktı doktor bekliyelim dedi ayın 14dünde 86 çıktı 2 defada idararda pozitif doktor hala bekliyelim diyor anlamıyorum sizce hamile değilmiyim

cnm 5 in üstü hamilelik diye biliyorum.senide tebrik etmek lazım bencekaydirigubbakcemile5

arkadaşlar normalde ben 26 günde bir adet olurum sat tarihim 17 temmuz ama dayanamayıp 11ağustosta kan tahlili yaptırdım 33 çıktı doktor bekliyelim dedi ayın 14dünde 86 çıktı 2 defada idararda pozitif doktor hala bekliyelim diyor anlamıyorum sizce hamile değilmiyim

canım diğer alanlara da yazdım. doktorlar adetin üzerinden 10 gün geçtikten sonra gelin kan tahlili yapın diyorlar. çünkü değerler düşük çıkıyor. kimyasal gebelik mi? düşük mü? -tabii allah korusun senin durumun için- hamilelik mi söyleyemiyorlar. kendileri sorumlu oluyorlar. tabi bu kadar erken olunca da bir kaç kez test yapmak zorunda kalıyorsun. şu anda senin sakin olman lazım bebişinin de canını sıkma kendine ve ona zarar verirsin. meleğin seninle hayatım :ecrin_bebek: . baksana değerlerin de yükseliyor maşallah :nazar: ama doktordan duymak için bekleyeceksin.

Parolamız en büyük belirti: adet gecikmesidir.

kızlar ya bu idrar testini sabah aç karnına ilk wc ye girişte yapmak gerekmiyor mu? ben mi yanlış biliyorum acaba...

bu arada hamilelik haberlerinizi en kısa sürede alırsınız inşallah bacılar :ecrin_bebek:

adet günü gelmediyse sabah ilk idrarda,geçtiyse de istediğin saatte yapsanız çıkarmış..ilk idrarda daha yoğun oluyormuş hormon seviyesi..

kızlar ben adet oldum.belirtiler fos çıktı.iki hamilelik geçirdim ikisindede göğüslerimin sızlamasından anlamıştım.bu seferde çok acıdılar ama hamile değilmişim.belirtiye bi daha inanmıcam.en güzel belirti adet gecikmesi gerçekten.testlerdede hep negatifi gördüğüm için çok şaşırmadım.sizden güzel haberler bekliyorum.:nazar:

dün olmam gerekiyordu olmadım:bbo: hadi dedim bugüm olurum belki hala olmadımzemuszemus...bakalım kızlar haftasonuna kadar sabredeceğim...olmazsam test alacağım:Saruboceq:

canım bugünle benim adetimin üzerinden 5gün geçti doktor yarın çağırdı inşallah değerler düşmez yükseliyordu ama

ben korkuyorum cnm..erken yapmaya çekiniyorum..bakalım adetim bi geçsin hemen yapıcam test..bu arada tebrikler arzuertürk arkadaşım..

Teşekkür ederim tatlım. çekinecek bişey yokki.erken öğrenmekte fayda var bence. ona göre önlemlerini alırsın. bizim ilk denememizdi. tam yumurtlama tarihinde. sonuç bizim için çok sürpriz olmadı açıkçası. Çok şükür ALLAH'ım aratmadı. güzel haberlerini bekliyorum.:1hug:

kızlar ramazanda geldi ,oruç tutucaz ya hamileysek bu bebeğe zarar verirmi sizce ?CADIARZU

kızlaarrrrrrrrrrr........ b hcg 285...........bebiş geliyooooooo............sersemlemiş gibiyim.. hiçbir belirti olmadı...adetime 1 gün var daha..az önce öğrendim tahlil sonucunu...çoook dua ediyorum sizler için de..allah herkese nasip etsin..

kızlaarrrrrrrrrrr........ b hcg 285...........bebiş geliyooooooo............sersemlemiş gibiyim.. hiçbir belirti olmadı...adetime 1 gün var daha..az önce öğrendim tahlil sonucunu...çoook dua ediyorum sizler için de..allah herkese nasip etsin..

amin tebrikler

mavi rüya tebrik ederim cnm.valla çok sevindim.allahım tamamına erdirsin.ilk bebişinmialkisalkisalkis

tebrikler canım Allah tamamını erdirsin sağsalim:teytey:

arkadaşlar yardımcı olurmusunuz
adetıme daha beş gün var idrar testı yaptım pozitif çıktı
(bı oncekı düşüğümde de beş gün önce öğrenmiştim idrar testınde)
ama kan testı negatıf
NASIL OLUYO kafamçokkarıştı

mavirüya canım tebrikler...Allah tamamına erdirsin..sağlılla kucağına almayı nasip etsin..

ufkumm tebrikler..bence bozuk felan değildri doğru yaptısan...

ama kandada çıkması gerekmez mı
nıhayetınde kan testının gecerlılıgı idrardan daha fazla değilmi
allahım ne olur dua edın

mavirüya çok sevindim bacım. darısı bizlerin başına kaydirigubbakcemile3

ben adetten 6 gün önce kan testiyle öğrenmiştim.
ıdrarda yaptım sırf meraktan ve çok silik çıkmıştı idrarda.

Bir daha yap sabahli idrarınla bakalım.Yine pozitif çıkarsa kan testi yaptırdığın yer güvenilir değil demekki.

Yoksa kanda daha önce belli oluyor gebelik.

X