adet günü gelmeden hamile olduğunu anlayan varmı?lütfen yazın

slm kızlar.tebrik ederim rabbim kucsğına almayı nasip etsin maviruya bende 7 haftalık hamişim

benimde son adet tarihim 23 temmuzdu. 2 aydır bebek için uğraşıyoruz. bu ay bel ağrım ve mide bulantım var nedense.
mide bulantısı için erken olduğunu düşünüyorum, belkide psikolojik olarak bunları hissediyorum
2 senedir çocuk fikrine uzak olan ben şimdi deli gibi çocuk istiyorum.
ne zormuş beklemek :sinifsinif:

bugün test yaptım ve negatif çok canım sıkıldı mafoldumben
ama adette olmadım bilmiyorum kafam çok karışık :uhm:
eşimde biraz bekle kan testi yaptırırız diyo :çok üzgünüm:

yarın tekrar baktırıcaz kan testine..dış gebelik,boş gebelik,kimyasal gebelik,ay ne biliyim bir sürü tuhaf gebelik var..ultrasonda görene kadar stresteyiz..allah kimseyi evlat hasretiyle sınamasın,çok zor bişey...

bugün test yaptım ve negatif çok canım sıkıldı mafoldumben
ama adette olmadım bilmiyorum kafam çok karışık :uhm:
Eşimde biraz bekle kan testi yaptırırız diyo :çok üzgünüm:

canım pazartesi tekrar yaptır benim adet tarihim 2gün geçmişti kanda baktırdım 2.14 çıkmıştı biliyorsun 5 altında çıkan deyerler negatif sayılıyor 2gün sonra adet olmadıgım için tekrar yaptırdım ozaman kan deyerim yani b hcg 80 çıkmıştı hemen ümitsizlige kapılma heşeyin hayırlısı

canım pazartesi tekrar yaptır benim adet tarihim 2gün geçmişti kanda baktırdım 2.14 çıkmıştı biliyorsun 5 altında çıkan deyerler negatif sayılıyor 2gün sonra adet olmadıgım için tekrar yaptırdım ozaman kan deyerim yani b hcg 80 çıkmıştı hemen ümitsizlige kapılma heşeyin hayırlısı

malesef bu sabah adet oldum:çok üzgünüm:

uzulme arkadasim melegin sana bir gun gelicek bende bekliyorum hepimize insallah:Saruboceq:

inşaallah canım ya silerde üzülmeyin...herşeyde vardır bi hayır elden bişey gelmez

kızlarr benimde adetime 1 gün kaldıhiç belirtim yok.sadece talı isteği çok açıkma.birde cinsel istekte hamilelik belirtisi olabilir demişsiniz kızlarr doğru mu??birde karnim ve göğüslerim çok şişmişti ama bugün indi,insan gnede acaba diyoo

slmm kızlarr.... ıyı deılm hemen hemen herkesın yorumlarını okudm ve hamıle olan butun herkesı tb edıorm.. ben 1 yıılık evlıyım ve unıverstde okuorm esım delı gbı cocuk ıstıo.. ve hıc korunmamamıza ragmen olmadı.. bu ay hasta olmama daha 2 gun var genelde erken gelırdı ama yok:) umarım mutlu haberleır paylasırım sızlerle....

insallah canim gonlune gor eolsun bizde ugrasiyoz hala olmadi bakalim tam 19 gun gecikti benim adetim 3 gun gecmisken yaptim negatif cuma gunu belli olcak bebekmi hastalikmi dua edelim birbirmize

slm herkese bende hamile arkdaşlardan yardım istiyorum.belim çok ağrıyor birde kasıklarımda iğne batması gibi bi batma var.tahmini yumurtlamadan hemen sonrai gün hissetim acayip batıyordu akşama kadar hemde ama normalde öyle olmazdı.acaba bebk olmasını istediğim içinmi böyle oluyo yoksa gerçektende bebekmi var (ayyyyyyyyyyy inşallah bebek vardır).ayrıca bunu dayanamayıp eşimede söyledim eğer bu ayda foz çıkarsa o çok üzülücek.tabi bende üzülücem ama onun üzülmesi beni daha çok kahreder.o kadar dua ettimki rabbime inş. bebektir diye.ama ben kendimi her iki durumada hazırlamışım sadece tek düşüncem eşim.keşke ona söylemeseydim daha adetime ço vardı.buna benzer şeyler yaşayan hamişler varsa yazsın lütfen acil.a bu arada adetime 10 gün var.ayy .çıldırıcam ne zor bi duygu yaa Rabbim kimseye yaşatmasın.bu hasretlik bitiridi bizimafoldumben

slm herkese bende hamile arkdaşlardan yardım istiyorum.belim çok ağrıyor birde kasıklarımda iğne batması gibi bi batma var.tahmini yumurtlamadan hemen sonrai gün hissetim acayip batıyordu akşama kadar hemde ama normalde öyle olmazdı.acaba bebk olmasını istediğim içinmi böyle oluyo yoksa gerçektende bebekmi var (ayyyyyyyyyyy inşallah bebek vardır).ayrıca bunu dayanamayıp eşimede söyledim eğer bu ayda foz çıkarsa o çok üzülücek.tabi bende üzülücem ama onun üzülmesi beni daha çok kahreder.o kadar dua ettimki rabbime inş. bebektir diye.ama ben kendimi her iki durumada hazırlamışım sadece tek düşüncem eşim.keşke ona söylemeseydim daha adetime ço vardı.buna benzer şeyler yaşayan hamişler varsa yazsın lütfen acil.a bu arada adetime 10 gün var.ayy .çıldırıcam ne zor bi duygu yaa Rabbim kimseye yaşatmasın.bu hasretlik bitiridi bizimafoldumben

Bana da aynı şeyler oluyordu.Hamileliğin verdiği gerginliklede iyice strese girmiştim.Herşeyi psikolojik yaptığıma inanmıştım.Çünkü o kadar erken belirtiler olmazmış.Kendimi deli gibi hissetmiştim.Zaten çok hassastım.Ben 12 gün varken falan test yapmıştım negatif çıktı.Sonra 3 gün varken yaptım silik çıktı :KK70: sonra adet günümde yaptım iki çizgide çıktı. olmam gereken gün 22 mayıstı .Allah hayırlısını versin hakkımızda inşallah:CüvCüv:

selam arkadaşlar, benimde adetime 5 gün kaldı. 3 düşük 1 yıldır zorunlu korunma nihayet perhiz bitti. korunmadan sonraki ilk ayım. histereskopi yaptırdım. genelde histereskopiden sonra kanllar açık olduğu için hemen hamile kalabiliyormuşsun. heyecan aldı başına gidiyor ama yıllarca her ay umutlanmakkan bıktım artık 1 yılsonra tekrar başladu bu umutlar. bakalım ne olacak. heyecandan inanın ne hissettiğimi belirtileri var mı onu bile kestiremiyorum. Allah isteyen herkese nasip eder inşalllah. görüşmek üzere.

kızlar ben dayanamayıp kan testi yaptırdım negatif çıktı.çok erken yaptırdım galiba.şimdi kara kara düşünmeye devam ediyorum

bende senin gibi yaptım. 5 gün önce aşılama yaptırdım dünde meraktan dayanamayıp kan testi yaptırdım ama negatif çıktı şimdi daha kötü beklemesi... :)

hanımlar bişey soracağım...ya benim ayın 5inde hastalanmam lazım ama normalde kasıklarım falan ağrırdı ama şimdi adet olacakmışım gibi hiç bi belirtim yok. sadece iştahım çok açıldı,belimde ağrım var ve sürekli canım bişeyler çekiyor.cildim ayrı bi güzelleşti.sizce şimdi test yapsam sonuç çıkabilrmi?

ahhhhhhhhhh ahh bende ne zaman göreceğim o günleri bilmiyorum.malesef reg oldum ve herşey psikolojikmiŞ. Bı DEĞıŞıKLıK HıSSETSEM HEMEN HAMıLEYıM SANIYORUM AMA ıNANIN O DUYGUYU YAŞAMAK BıLE ÇOK GÜZEL Kı HENÜZ HAmile kalamadım ama inş o günleride görürüz.acaba gerçekten hamile olsam nasıl hissederim ve hamile olduğumu anlarmıyım çok merak ediyorum.

of ya bende öyleyim çok merak ediyorum sürekli uyuyorum

Merhaba kızlar..Benimde adetime 9 gün var ama hiç bir belirti yok.Diğer aylarda ufakta olsa bazı belirtiler yaşardım ama hep fos çoktı.Bir yıldır korunmuyoruz bir kere kimyasal gebelik yaşadım.Bu ay tedaviye başladık.serephone kullandım ve çatlama iğnemi vuruldum.Bakalım artık.İnanın şu belirtileri okumaktan midem bulandı.Okumıycam diyorum ama işte takıyoruz istemeden.Kimyasal gebelik yaşadığımdada hiç bir şey anlamamıştım.ama şuna inanıyorum en büyük belirti adet gecikmesi ve ondan sonra başlıyor diğer belirtiler.benim kimyasal gebelikte öyle olmuştu.arkadaşlarım ikincilerine hamile olmaya başladılar...Benim kucağım hala bomboşmafoldumben
Artık çok yoruldum.9 gün daha bekliycem.Belirtim yok, belki hamilelikte yine yok boş yere bekliyorum belkidemafoldumben

X