adet gününde hafif leke yardım

S

serdi

Ziyaretçi
kızlar öncelikle herkeze günaydın yeni yılınız kutlu olsun güzel biryıl geçirmemiz dileğiyle... benim sıkıntım şu normal şartlarda dün yada bugün adet olmama gerekiyordu saat 11 civarı açık kahverengi hafif kanla karışık az bir akıntım olmuş. ben adet oluyorum sandım ama ondan sonra hiçbişey yok peçeteye siliyorum beyaz yani kanama yok hiç böyle olmazdım ilk defa başıma geliyo başlayınca başlardı . belkide bu ay böyle olucaktır ama korkuyorum bu bir hamilelik işareti olabilirmi hani yerleşme kanaması diyorlarya, ben ilk bebeğimi düşürdüm şimdide korkuyorum gene aynısı lursa bugün eczanelerde kapalı test de alamam.. sizce bu nedir korkmam gerekirmi şimdiden teşekkürler...:uhm:

S

serdi

Ziyaretçi
kızlar bilgisi olan nolur yardım etsin...

asunagi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
196
0
42
benimde bugun 9 gün geçti reglimde.bendede dedğin gibi hafif peçeteye sildiğimde kan gibi oldu.hala regli olmadım bende meraklandım şimdi acaba........sanki adet olacakmışım gibiyim ama....bilmiyorum........

S

serdi

Ziyaretçi
benimde bugun 9 gün geçti reglimde.bendede dedğin gibi hafif peçeteye sildiğimde kan gibi oldu.hala regli olmadım bende meraklandım şimdi acaba........sanki adet olacakmışım gibiyim ama....bilmiyorum........

canım 9 gün geçmiş test yapmadınmı teste çıkar bence hemen bi test yap hadi hayırlısı ben çok merak ediyorum aca hamişmiyim diye
:uhm:

asunagi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
196
0
42
10 geçsin diye düşündüm yarın yapıcam.ama belirtiler regli olacakmışım gibi bacaklarım ağrıyo,gazım var,bilmiyorum ya .......yarına kaldı artık

S

serdi

Ziyaretçi
hayırlısı neyse o olsun canım kısmet artık Rabbim gönlüne göre versin

S

serdi

Ziyaretçi
kızlar nerdesiniz duyun sesimi nolur..

papatyaaaa

şükürler olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
298
3
inşallah yerleşme kanamasıdır canım ama test yapmadan bilemezsin en iyisi sakince yarını bekle dua et sadece

ceylan83

boncuk gözlümmmmmm:))
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
5.338
11
aynı durumu iki gündür bende yaşıyorum bakalım benimki ne çıkacak umarım kist falan değildir

S

serdi

Ziyaretçi
Inşallah canım olumsuz bişey yoktur ben hamişmişim ..... 7+5 günlük hamişim

ceylan83

Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
5.338
11
inşallah canımm lekelenmem kesildi beyaza döndü benim test yaptım negatif çıktı bugün 3. günüm gecikmede doktorum kan testi yaptırmamı istedi bi yaptırayım bakalım ne çıkacak çok endişeliyim

ceylan83

Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
5.338
11
serdicim tebrik ederimm canım aallah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım bu arada

alabama

hamdolsunseniverenallaha
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
3.070
5
tebrikler serdi allah bu defa kucağına almayı büyütmeyi nasip etsin darısı başımıza

S

serdi

Ziyaretçi
teşekkür ederim kızlar rabbim isteyen herkeze en kısa zamanda nasib etsin amin. ceylan hadi bakalım bence kan testini hemen yaptır ben hemen yaptırmıştı ve doktorum hemen düşük tehlikesi için ilaç başladı geciktirme bence ben yaptırdığımda 1 gün geçmişti yani aslında ben günüm geçtiği için değil kan gelip sonradan durduğu için benim hiç öyle olmazdı. kendimden şüphelendim akşam saatiydi özele gidip yaptırdım sonra doktorumu aradım hemen progestan başla dedi yarın geldedi.... bu arada folik asit içmen gerekiyo umarım içiyorsundur.... hamileliği planlayan herkezin içmesi lazım......

ceylan83

Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
5.338
11
kan verdim geldim serdicim canım sabah test yaptım evde negatif çıktı o yüzden pek de ümitli değilim açıkcası olsa silikte olsa çıkardı herhalde 3. gün bugünn