adet gününde hafif leke yardım

S

serdi

Ziyaretçi
kızlar öncelikle herkeze günaydın yeni yılınız kutlu olsun güzel biryıl geçirmemiz dileğiyle... benim sıkıntım şu normal şartlarda dün yada bugün adet olmama gerekiyordu saat 11 civarı açık kahverengi hafif kanla karışık az bir akıntım olmuş. ben adet oluyorum sandım ama ondan sonra hiçbişey yok peçeteye siliyorum beyaz yani kanama yok hiç böyle olmazdım ilk defa başıma geliyo başlayınca başlardı . belkide bu ay böyle olucaktır ama korkuyorum bu bir hamilelik işareti olabilirmi hani yerleşme kanaması diyorlarya, ben ilk bebeğimi düşürdüm şimdide korkuyorum gene aynısı lursa bugün eczanelerde kapalı test de alamam.. sizce bu nedir korkmam gerekirmi şimdiden teşekkürler...:uhm:

kızlar bilgisi olan nolur yardım etsin...

benimde bugun 9 gün geçti reglimde.bendede dedğin gibi hafif peçeteye sildiğimde kan gibi oldu.hala regli olmadım bende meraklandım şimdi acaba........sanki adet olacakmışım gibiyim ama....bilmiyorum........

benimde bugun 9 gün geçti reglimde.bendede dedğin gibi hafif peçeteye sildiğimde kan gibi oldu.hala regli olmadım bende meraklandım şimdi acaba........sanki adet olacakmışım gibiyim ama....bilmiyorum........

canım 9 gün geçmiş test yapmadınmı teste çıkar bence hemen bi test yap hadi hayırlısı ben çok merak ediyorum aca hamişmiyim diye
:uhm:

10 geçsin diye düşündüm yarın yapıcam.ama belirtiler regli olacakmışım gibi bacaklarım ağrıyo,gazım var,bilmiyorum ya .......yarına kaldı artık

hayırlısı neyse o olsun canım kısmet artık Rabbim gönlüne göre versin

kızlar nerdesiniz duyun sesimi nolur..

inşallah yerleşme kanamasıdır canım ama test yapmadan bilemezsin en iyisi sakince yarını bekle dua et sadece

aynı durumu iki gündür bende yaşıyorum bakalım benimki ne çıkacak umarım kist falan değildir

Inşallah canım olumsuz bişey yoktur ben hamişmişim ..... 7+5 günlük hamişim

inşallah canımm lekelenmem kesildi beyaza döndü benim test yaptım negatif çıktı bugün 3. günüm gecikmede doktorum kan testi yaptırmamı istedi bi yaptırayım bakalım ne çıkacak çok endişeliyim

serdicim tebrik ederimm canım aallah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım bu arada

tebrikler serdi allah bu defa kucağına almayı büyütmeyi nasip etsin darısı başımıza

teşekkür ederim kızlar rabbim isteyen herkeze en kısa zamanda nasib etsin amin. ceylan hadi bakalım bence kan testini hemen yaptır ben hemen yaptırmıştı ve doktorum hemen düşük tehlikesi için ilaç başladı geciktirme bence ben yaptırdığımda 1 gün geçmişti yani aslında ben günüm geçtiği için değil kan gelip sonradan durduğu için benim hiç öyle olmazdı. kendimden şüphelendim akşam saatiydi özele gidip yaptırdım sonra doktorumu aradım hemen progestan başla dedi yarın geldedi.... bu arada folik asit içmen gerekiyo umarım içiyorsundur.... hamileliği planlayan herkezin içmesi lazım......

kan verdim geldim serdicim canım sabah test yaptım evde negatif çıktı o yüzden pek de ümitli değilim açıkcası olsa silikte olsa çıkardı herhalde 3. gün bugünn

hiç belli olmaz canım daha 3. gününmüş ayyyyyyyy inşallah hamişsindir hayırlısı eğer değerin 10 dan yukarıysa hamişsin ayyyy hadi bakalım hayırlısı ama eğer negatif çıkarsa üzülme nolur... inan hamile kalıp bebeği kaybetmektense belli bi müddet beklemek daha iyi ben ilk bebeğimi 6 haftalıkken kaybetmiştim çok üzücü birşey rabbim kimseye yaşatmasın amin. o yüzden her zaman hayırlısını iste şimdi gene hamişim ama yine düşük tehlikesi var dikkat edip dua etmekten başka çare yok.... sen kaç aydır uğraşıyosun ben düşüktenssonra 3 ay korundum sonra korunmayı bırakınca 6. ayda oldu..... sonuç kaçta çıkıcak hemen yaz ....

canım ben kendimi negatif sonuca hazırladım artık ne çıkarsa bahtima ama inan içimde hiç ümit yok bebek olduğuna dairr bütün umudum kırıldı bu benim 6. ayımdı canım klomen kullandım bu ay ona bağlıyorum belkide ondan böyle olmuştur canım seninde bebeğini allah sana bağışlasın tatlım sonucum akşam çıkıcak olumlu veya olumsuz mutlaka yazarım canımm

ceylan benimde 6. ayımdı bende klomen kullandım ama 5. ay kullanmıştım sonra adet oldum bazı işlerim vardı o yüzden doktora gidip klomene tekrar baklayamadım sonra kendiliğimden kalmışım Allahıma bin şükürler olsun.... seninde 6. ayın bak bence buay var bişeyler ama yoksada en kısa zamanda olacağına yürekten inanıyorum içini ferah tut.... ben bu ay kanamam gelince adet oluyorum sandım üzüldüm ama meğersem hamileymişim hayat bu ne getireceği belli değil ... ben 5 te iş çıkışı . evdede bilgisayar yok... buraya yazarsan sabah bakarım.... üzme kendini sonuç ne olursa olsun....

ya arkadaşlar benimde normalde adetim yarın yani çarşamba ama cumartesi akşamı benden de kahverengimsi lekeler geldi ve dün akşam kesildi sanki adet olcakmışım gibi heryerim şiş ama göğüslerim bi farklı ağrıo yüzümde sivilce doldu bu sabah test yaptım ama negatif çıktı arkadaşım çok güvenme o testlere diyo arkadaşım 4.aylık hamileyken sırf içinde kalmasın diye yapmış hamile olduğu halde negatif demiş test
bende bekliyorum hafta sonuna kadar hasta olurmuyum diye

ya arkadaşlar benimde normalde adetim yarın yani çarşamba ama cumartesi akşamı benden de kahverengimsi lekeler geldi ve dün akşam kesildi sanki adet olcakmışım gibi heryerim şiş ama göğüslerim bi farklı ağrıo yüzümde sivilce doldu bu sabah test yaptım ama negatif çıktı arkadaşım çok güvenme o testlere diyo arkadaşım 4.aylık hamileyken sırf içinde kalmasın diye yapmış hamile olduğu halde negatif demiş test
bende bekliyorum hafta sonuna kadar hasta olurmuyum diye

canım benim evde yapılan testlere çok fazla güvenme bencede belli bir değere ulaşmadan çıkmıyor. kahverengi lekenmeye gelince bazen o yerleşme lekesi olabiliyormuş ve diğer adet belirtilerin gebeliktede devam ediyormuş dilerim Rabbimden hamilesindir bildiklerimi paylaşmak istedim sevgiler

X