Adet mi gebelik mi ? Yardımcı olursanız sevinirim 😊

Naz1412

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2023
116
25
20
Merhaba arkadaşlar benim adete şuan 4 günüm var ama adetime 2 hafta kala fln adet olucakmis gibi ağrım oldu 2 gün bugün yine bı bel ağrım başladı. Bu ay günleri değerlendirdik. Gece bulantılarım var ve her kokudan midem bulanıyor. Normal test yaptım dün negatif çıktı. Benzer durum yaşayıp hamile olan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏😊

Merhaba arkadaşlar benim adete şuan 4 günüm var ama adetime 2 hafta kala fln adet olucakmis gibi ağrım oldu 2 gün bugün yine bı bel ağrım başladı. Bu ay günleri değerlendirdik. Gece bulantılarım var ve her kokudan midem bulanıyor. Normal test yaptım dün negatif çıktı. Benzer durum yaşayıp hamile olan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏😊
Canm bildigime göre mide bulantısı çok Erken çünkü adet geciktikten sonra başlar o zaman bebek 5 6 haftalık olur o zaman başlar bana göre Erken ama herkesin vücudu bir degil

Şuan bende de var belirtiler ama bugün erken gebelik testi yaptım negatif geldi o yüzden batı bekliyorum 18 ile 21 arası olacağım bakalım

Şuan bende de var belirtiler ama bugün erken gebelik testi yaptım negatif geldi o yüzden batı bekliyorum 18 ile 21 arası olacağım bakalım
14 Aralık doğum günüm adetime 2 gün var ve güzel bı haber gelir inşallah 🙏 Sabaha erken gebelik testi yapicam sonucu yazarım

Canm bildigime göre mide bulantısı çok Erken çünkü adet geciktikten sonra başlar o zaman bebek 5 6 haftalık olur o zaman başlar bana göre Erken ama herkesin vücudu bir degil
Bilmiyorum devam ediyor sürekli olmasa bende şüphe duymazdım bu arada uyku ve sık sık gelen lavabo ihtiyacı da başladı insllah bu belirtiler psikolojik değildir . 🙏

Adete iki hafta varken yaşadığınız ağrı yumurtlama ağrısı. Yumurtlama esnasında ağrı veya lekelenme olabiliyor. Bulantı ve koku hassasiyeti 7.hafta civarlarında başlıyo genelde ama herkesin bünyesi farklı tabi belki beta hcg hormonuna hassasiyetiniz vardır kim bilir 🤷🏻 gönlünüze göre olsun.

Bilmiyorum devam ediyor sürekli olmasa bende şüphe duymazdım bu arada uyku ve sık sık gelen lavabo ihtiyacı da başladı insllah bu belirtiler psikolojik değildir . 🙏
Canm inşallah Allah gönlümüze göre versin inşallah bende BATI bekliyorum 18 ile 21 arası olacağım geçen ay 2 gün önce oldum adeti bu ayda erken olurum diye 18 i hesapladım ama belki geçte olurum bakalım bekliyorum bende batmalar var kasık ağrısı sık tuvalet ihtiyacı gaz sancısı deyim affınıza sığınarak 🤣bakalım hayırlısı inşallah

IMG20231214113249.jpg

Hayırlı olsun canım çok sevindim 🙏 kan testine gidecek misin? Okudum ve aynı belirtileri bende yaşıyorum 9 günüm kaldı sol kasık ağrısı dün akşam fenaydı arada bir gelip yokluyor. Umarım bende de vardır bebiş💐

belirtileriniz nelerdi
Adetime 5 gün kala bulantılarım başladı özellikle gece uyumaya hazırlanırken oluyordu 4 kala bel ağrılarım ve kasikta batma oldu. 3 gün kala daha sık tuvalete çıkmaya başladım 1 saatte bir sıvı alsam da almasamda . 2 gün kala yani bugün yine bel ağrısı devam ediyor midem bulanıyor sürekli ama kusmuyorum . Ama ben leke gelince şüphe ettim 7 gün önce fln leke geldi tek seferlik çok azdı . Sonra ertesi gün gelmedi ama yine de bu umut oldu öyle .

Hayırlı olsun canım çok sevindim 🙏 kan testine gidecek misin? Okudum ve aynı belirtileri bende yaşıyorum 9 günüm kaldı sol kasık ağrısı dün akşam fenaydı arada bir gelip yokluyor. Umarım bende de vardır bebiş💐
İnşallah canım Rabbim kalbine göre versin hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏😊

X