Adet mi yerleşme kanaması mı?

Polyannaa

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2021
511
1.135
28
Merhaba. Bu benim ilk konum. En son 30 mayısta adet oldum ve 6 Haziranda yıkandım. 7 haziranda evlendim. 1 hafta geri çekilme yöntemiyle korunduk. Sonrasında takvime göre hamile kalma şansı yüksek günlerde korunmayı bıraktık. 13 gündür korunmuyorduk. Bugün kan geldi ve adet olduğumu düşündüm. Ancak sonrasında baktığımda pedimde siyaha yakın bir kanama gördüm. Normalde böyle olmazdı o yüzden acaba yerleşme kanaması olabilir mi diye şüphelendim. Çok az değil ama her zamanki gibi çok da değil. 3 gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı. Birkaç gün baş dönmem ve hafif mide bulantım oldu. Göğüslerim ağrıyor. Kasıklarıma hafif sızı var. Bu durumu yaşayan var mı? İlk defa başıma geldi ne yapmalıyım? Kısa sürer ve kanama biterse tekrar test yapmalı mıyım? Lütfen fikir verin🌸

kan gelip kesildiyse yerleşme kanaması deniliyor ama
kan testi yaptırın testlerde çıkmayabiliyor bazıların
nekadar sürede kanama oldu nasıl kan geldi

bayada yeni evlisiniz Allahh mutluluğunuza daim etsin. :KK68:

Son düzenleme:
kan gelip kesildiyse yerleşme kanaması deniliyor ama
kan testi yaptırın testlerde çıkmayabiliyor bazıların
nekadar sürede kanama oldu nasıl kan geldi

bayada yeni evlisiniz Allahh mutluluğunuza daim etsin. :KK68:
Bugün öğleden sonra başladı şuan az az devam ediyor. Yarın anlarım devam edip etmediğini. Eğer devam etmezse dediğiniz gibi kan testi yaptırabilirim içim rahat etsin diye.

Evet teşekkür ederim🥰 yaş 26 olunca hemen anne olmak istedim yengeç burcu anaçlığı var bende😄😄

• Muhteşem
Reactions: Jou
Bugün öğleden sonra başladı şuan az az devam ediyor. Yarın anlarım devam edip etmediğini. Eğer devam etmezse dediğiniz gibi kan testi yaptırabilirim içim rahat etsin diye.

Evet teşekkür ederim🥰 yaş 26 olunca hemen anne olmak istedim yengeç burcu anaçlığı var bende😄😄
bende 27 yaşındayım aslındaa si istiyorsunuz çocuk anladığım kadarıylaa :KK68:
eee öyle devam ediyorsa adetsiniz zaten aslında
yerleşme kanaması bi leke gelir gider daha gelmez
adet seniz bile üzmeyin kendinizii ama daha yolun başındasınızz :KK71:

İstiyorum valla😄
Adetsem de üzülmem daha çok yeni zaten ama hiç böyle olmazdı o yüzden şüphe düştü içime🤦🏻‍♀️

İstiyorum valla😄
Adetsem de üzülmem daha çok yeni zaten ama hiç böyle olmazdı o yüzden şüphe düştü içime🤦🏻‍♀️
o evlenince hep böyle hormon değişiklikler oluyor adetleri bile tedirginlik yaratıyorr
benim bile evlenmeden önce hiç gecikmezdii evlendim evlenelii arada hormon değişiklikler oluyorr
oyüzdenn kafanı rahatt tutt

o evlenince hep böyle hormon değişiklikler oluyor adetleri bile tedirginlik yaratıyorr
benim bile evlenmeden önce hiç gecikmezdii evlendim evlenelii arada hormon değişiklikler oluyorr
oyüzdenn kafanı rahatt tutt
Sağol canım cevap verdiğin için bende inşallah hayırlısı olsun diyorum zaten🌸

• Muhteşem
heehhh tabiiki öylee üzülsektee ağlasakta birşey fayda etcekmi sonuçta :)
herşeyin hayırlısı olsun allah tez zamanda nasip etsin inşallah canım benimm uğraştırmadan :KK200:
Öyle tabiki herşey oluruna varır :))

Sağol canım amin tüm isteyenlere inşallah❤

• Beğen
Bu çok yanlış bir bilgi ben oğlumda iki ay normal adet gibi yerleşme kanaması yaşadım ve doktorum bunun gayet doğal olduğunu söyledi iki aydan sonra hamile olduğumu öğrendim internette yazanlara lütfen ama lütfen itimat etmeyiniz bu yanlış bilgi yüzünden çoğu kadın emin olduğu halde test yapmıyor

Bu çok yanlış bir bilgi ben oğlumda iki ay normal adet gibi yerleşme kanaması yaşadım ve doktorum bunun gayet doğal olduğunu söyledi iki aydan sonra hamile olduğumu öğrendim internette yazanlara lütfen ama lütfen itimat etmeyiniz bu yanlış bilgi yüzünden çoğu kadın emin olduğu halde test yapmıyor
Hayır herkesin yaşantısına göre farklı
Sen oyle yaşadın diye o öyle yaşıycak anlamına gelmez yanlış bilgi vermedim çoğu arkadaşlarımdan gördüğum gibi konusuyorum
Internetten bakıp yazdığımı nereden çıkardınız?
🤗

Hayır herkesin yaşantısına göre farklı
Sen oyle yaşadın diye o öyle yaşıycak anlamına gelmez yanlış bilgi vermedim çoğu arkadaşlarımdan gördüğum gibi konusuyorum
Internetten bakıp yazdığımı nereden çıkardınız?
🤗
İnternetten bakıp yazdıniz demek istemedim internette gördüklerinize demek istedim çoğu sitede yerleşme kanaması bir iki damla olur vs vs diye yazıyor iki üç gün sürmez yazıyor fakat bu yanlış evet kanama rengi farklı olabilir ama bu tarz durumlarda yasanabiliyor demek istedim özellikle bu kulüpte ki yazıları okudum ve herkes olmaz öyle deyince bir kaç arkadaşın yorumuna cevap vermek istedim ki araştıranlarda okuyabilsin diye yani size özel bir telkin yok lütfen yanlış anlamayın ✌️🤗

• Beğen
İnternetten bakıp yazdıniz demek istemedim internette gördüklerinize demek istedim çoğu sitede yerleşme kanaması bir iki damla olur vs vs diye yazıyor iki üç gün sürmez yazıyor fakat bu yanlış evet kanama rengi farklı olabilir ama bu tarz durumlarda yasanabiliyor demek istedim özellikle bu kulüpte ki yazıları okudum ve herkes olmaz öyle deyince bir kaç arkadaşın yorumuna cevap vermek istedim ki araştıranlarda okuyabilsin diye yani size özel bir telkin yok lütfen yanlış anlamayın ✌️🤗
Anladımm doğru dediğiniz gibi tabi internette bazi seyleri inanamamak gerekir maalesef herkes aynı yaşamıyorr benim arkadaşımm hic yerleşme kanaması bile olmadı ama hamile heoimiz değişik değişik şeyler yasayabiliyoruzz hepsi internet gibi olmuyo 🤗

Mrb bende bu ay 7 gündür gecikmem var ama az az böyle lekenme geliyor kahverengi bazende çok açık bir kırmızı pembeye yakın yani aklım karıştı napıcağımı bilemiyorum sizde öylemi oluyordu?

Mrb bende bu ay 7 gündür gecikmem var ama az az böyle lekenme geliyor kahverengi bazende çok açık bir kırmızı pembeye yakın yani aklım karıştı napıcağımı bilemiyorum sizde öylemi oluyordu?
Benimki öyle olmuştu canım bir test yaptır bence net olarak öğrenmiş olursun

X