Adet oldum ama testim pozitif??

Ben dayanamadım bugün de kan verdim beta 13 den 21 e yükselmiş ama hala kanamam var yarın dokturun dediği gibi tekrar kan vereceğim bakalım hayirlisi

Ben dayanamadım bugün de kan verdim beta 13 den 21 e yükselmiş ama hala kanamam var yarın dokturun dediği gibi tekrar kan vereceğim bakalım hayirlisi
İnşallah hayırlısı olurrr bende iftardan sonra gideceğim inşallah. Bakalım benim ki düşmüş mü yoksa yükselmiş mi

İnşallah hayırlısı olurrr bende iftardan sonra gideceğim inşallah. Bakalım benim ki düşmüş mü yoksa yükselmiş mi
İnşallah ikimizin içinde hayırlısı olsun. 10 yıldır o kadar tedavi denedim sadece 1 asilamayla çocuğum oldu . Tüp bebek aşılama vs hiç biri tutmadı. Rabbimin bana bir mucizesi bu kendiliğinden kanda bile hamile olduğumu bilmek hamdolsun. İnşallah herşey yolunda gider de sağlıcakla kucağımıza alabiliriz

İnşallah ikimizin içinde hayırlısı olsun. 10 yıldır o kadar tedavi denedim sadece 1 asilamayla çocuğum oldu . Tüp bebek aşılama vs hiç biri tutmadı. Rabbimin bana bir mucizesi bu kendiliğinden kanda bile hamile olduğumu bilmek hamdolsun. İnşallah herşey yolunda gider de sağlıcakla kucağımıza alabiliriz
Test sonucu çıktı simdi de 56.51 olmuş. Ama düşük sanki dimi değer

Bence çok iyi. 2 gün sonra yaptın degilmi testi 2 katına çıkmış senin adına çok sevindim darısı başıma sağlıcakla ilerlesin inşallah.

Bende sabah gidicem doktora test için bakalım ne diyecek. Hem gebelik hem kanama olması kaygilandiriyor insanı ama hayırlısı artik

Senin adet gecikmesi oldumu peki. Çünkü ben 9-10 gün adet oldum 11 . Günden beri kahverengi kanama olarak devam ediyor 16. Günüm bitti

Ben 3 gün geç adet oldum sadece 16 gün oldu hala devam ediyor adet olurken gebelik nasıl oluyor onu anlamadım bir türlü

Ben 3 gün geç adet oldum sadece 16 gün oldu hala devam ediyor adet olurken gebelik nasıl oluyor onu anlamadım bir türlü
Evet bende anlayamadım. İşte bir arkadasim 2 ay boyunca adet olmuş oyuzden hamile olduğunu anlamamış bilmiyorum nasıl olabilir ama inşallah bizimkine de bişey olmaz

Benim dış gebelik gibi görünüyor Dr öyle dedi malesef bekleyecekmisim duruma göre kürtaj olmam gerekecek

İnşallah öyle olmazz 🥹 Allah herşeyin hayırlısını versin 🙏 Bende korkuyorum gitmeye de bilmiyorum haftaya kadar beklesem mı emin olamadim
Hayirli olsun 🌸belkide ustune adet goruyorsunuz dur? Benim arkadasim oyle oldu az az kanama test yapti oyle anladi hamile oldugunu. Testleriniz nasil cikiyordu? Goruntu atabilirmisiniz?

İnşallah öyle olmazz 🥹 Allah herşeyin hayırlısını versin 🙏 Bende korkuyorum gitmeye de bilmiyorum haftaya kadar beklesem mı emin olamadim
Senin değerin güzel çıkmış gönlünü ferah tut bence strese sokma kendini.... Beklemek bazen daha yıpratıcı oluyor malesef biz kadınlar duygularimizdan dolayı sabırlı olamıyoruz. Aslında en güzeli sabırlı olmak herşeyi akışına bırakmak. Kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yap canım. Kendi kendini yemekten iyidir bu iki gün bile beni çok yordu

Hayirli olsun 🌸belkide ustune adet goruyorsunuz dur? Benim arkadasim oyle oldu az az kanama test yapti oyle anladi hamile oldugunu. Testleriniz nasil cikiyordu? Goruntu atabilirmisiniz?
Böyleydi ilk yaptığımda sonra zaten beta hcg testi yaptırdım. Evet bir kaç kişiden daha duydum adet olan. Ama bilemiyorum ki kendimi çok umutlandirmak istemiyorum. Herkesin fizyolojisi farklı çünkü. Hayırlısı olsun diyorum

Eklentiler

• IMG_20240318_215113.jpg
    IMG_20240318_215113.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20240318_222830.jpg
    IMG_20240318_222830.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 46
Senin değerin güzel çıkmış gönlünü ferah tut bence strese sokma kendini.... Beklemek bazen daha yıpratıcı oluyor malesef biz kadınlar duygularimizdan dolayı sabırlı olamıyoruz. Aslında en güzeli sabırlı olmak herşeyi akışına bırakmak. Kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yap canım. Kendi kendini yemekten iyidir bu iki gün bile beni çok yordu
Evet çok erken öğrendiğim içinde öyle hissediyor olabilirim. O kadar haklısın ki Eğer hiç idrar testi yapmasaydim bilmeden geçecekti ama şuan zamanda geçmiyor ki.

X