adet olmadim kasiklarima ani batmalar sancilar girip kesiliyor nedeni ne olabilir

eski9

Fe inne meal usri yusra..
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
750
23
Arkadaslar adetim onbes gun gecti onuncu gunde test yaptim negatifti ve iki gundur kasiklarima ani sancilar batmalar giriyo goguslerim asiri aciyo sistiler sokulemiyorum diye mi olur sizce . Ne yapmaliyim kekik cayi maydonoz suyu flan sokturuyomus iceyimmi sizce

Arkadaslar adetim onbes gun gecti onuncu gunde test yaptim negatifti ve iki gundur kasiklarima ani sancilar batmalar giriyo goguslerim asiri aciyo sistiler sokulemiyorum diye mi olur sizce . Ne yapmaliyim kekik cayi maydonoz suyu flan sokturuyomus iceyimmi sizce

bitkisel kürler uygulamadan önce kesin hamile olmadığına emin olmalısın. kan testi yaptır biran önce , geç döllenme olabilir ( regl gününde yumurtlamış olabilirsin) ayrıca kist oluşmuş olabilir bazı kistlerde hormonları etkiler ve göğüslerde şişkinlik oluşturabilir.
hasta isen geçmiş olsun. hamile isen tebrikler :KK70:
hayırlısı neyse o olur umarım.

bitkisel kürler uygulamadan önce kesin hamile olmadığına emin olmalısın. kan testi yaptır biran önce , geç döllenme olabilir ( regl gününde yumurtlamış olabilirsin) ayrıca kist oluşmuş olabilir bazı kistlerde hormonları etkiler ve göğüslerde şişkinlik oluşturabilir.
hasta isen geçmiş olsun. hamile isen tebrikler :KK70:
hayırlısı neyse o olur umarım.

Aslinda ben yeni evlendim evlenmeden once hep duzenli oluyodum evlendum duzenim degisti ne zaman yumurtladigimi da anlayamiyorum ama benden adet gunumden bi gun once yumurtlama akintisi gibi akinti geldi uzayan seffaf renk belki hamile kalmisimdir ozmn diye bekliyorum aslinda ama hamilelikte boyle keskin sancilar olur mu

X