ani sancilar kramplar oluyo neden acaba

eski9

Fe inne meal usri yusra..
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
750
23
Arkadaslar adetim onbes gun gecti onuncu gunde test yaptim bir şey cikmadi iki uc gundur kasiklarima ani ve şiddetli kramplar sancilar giriyo goguslerim cok agrimaya basladi ama onbes gundur hala adet olamadim neden olabilir sokulemedikce agri olusuyo olabilirmi ama hic yasamadim bunu cok sanci oluyo ani kisa sureli hah olcam diyorum yine bisey yok söktürücü bitki caylarimi icsem nbsam ben

Arkadaslar adetim onbes gun gecti onuncu gunde test yaptim bir şey cikmadi iki uc gundur kasiklarima ani ve şiddetli kramplar sancilar giriyo goguslerim cok agrimaya basladi ama onbes gundur hala adet olamadim neden olabilir sokulemedikce agri olusuyo olabilirmi ama hic yasamadim bunu cok sanci oluyo ani kisa sureli hah olcam diyorum yine bisey yok söktürücü bitki caylarimi icsem nbsam ben

kanda hamilelige baktirabilirsiniz. o da negatif cikarsa, direkt dr gidin. kist vs olabilir.

Hamile olmadiginizdan emin degilseniz, sokturucu herhangi birsey kullanmayin bence, Ne olur ne olmaz, riske atmayin.
Fakat kan tahlili de yaptirabilirsiniz, zaten bu sekilde kafadaki soru isaretlerinizden kurtulmus olursunuz.
Kanda negative cikipta, hala agrilariniz devam ederse de bir doktora basvurun derim...
Saglik herseyden onemli neticede... :KK34:

Hamile olmadiginizdan emin degilseniz, sokturucu herhangi birsey kullanmayin bence, Ne olur ne olmaz, riske atmayin.
Fakat kan tahlili de yaptirabilirsiniz, zaten bu sekilde kafadaki soru isaretlerinizden kurtulmus olursunuz.
Kanda negative cikipta, hala agrilariniz devam ederse de bir doktora basvurun derim...
Saglik herseyden onemli neticede... :KK34:

Kan tahlili de yaptiramiyorum saglik ocagina gdiyorum idrar testi istiyolar once falan biraz daha beklim bakalim

Kan tahlili de yaptiramiyorum saglik ocagina gdiyorum idrar testi istiyolar once falan biraz daha beklim bakalim

Anladim, o zaman beklemenizde fayda var.
Bir arkadasim da sizin gibi gecikince sokturucu alacakti, fakat eczanede bulamamis.
Sonrada almayi unutmus, aradan 1-2 gun gectikten sonra hamile oldugunu ogrenmisti.
Iyi ki sokturucu almamisim, ya bir de almis olsaydim diye anlatmisti...
Temkinli olmakta fayda var...

Hakkinizda hayirlisi olsun insallah...

Anladim, o zaman beklemenizde fayda var.
Bir arkadasim da sizin gibi gecikince sokturucu alacakti, fakat eczanede bulamamis.
Sonrada almayi unutmus, aradan 1-2 gun gectikten sonra hamile oldugunu ogrenmisti.
Iyi ki sokturucu almamisim, ya bir de almis olsaydim diye anlatmisti...
Temkinli olmakta fayda var...

Hakkinizda hayirlisi olsun insallah...

Teşekkürler sagolun peki hamileliikte boyle ani sanci batma oluyomu kasiklarda

Teşekkürler sagolun peki hamileliikte boyle ani sanci batma oluyomu kasiklarda

O kisinin bunyesine gore degisiyor... Benim baslarda hic bir SIKINTIM yoktu mesela.
Hamile oldugumu bile anlamiyordum, ama daha sonralarda tabii olabiliyor.
Rahim kasilmalarindan dolayi, kasiklarda rahatsizlik hissedilebiliyor donem donem.
Ama dedigim gibi, herkesin yasadigi farkli oluyor... :KK34:

çay falan içme canım sakın..
belki geç döllenme oldu adete yakın ilişki olduysa...
hamilelik şüphen varsa zaten sakın adet söktürücü falan da kullanma...
bir kaç gün daha bekleyip kan testi yaptır mutlaka...

çay falan içme canım sakın..
belki geç döllenme oldu adete yakın ilişki olduysa...
hamilelik şüphen varsa zaten sakın adet söktürücü falan da kullanma...
bir kaç gün daha bekleyip kan testi yaptır mutlaka...

Peki adet gunumde yumurtlayip hamile kaldiysam idrarda ne zmn cikar

X