Gebeliğe Hazırlık ADET OLMADIM TESTLER NEGATİF??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Son durum nedir merak ettim
Hormon testlerimi verdim, fsh 22 çıktı ki bu çok yüksek bir rakam hamilelik için. Doktor bunun üstüne amh testi istedi yumurtalık rezervlerimi az olduğunu düşünerek. 10 gün sonra amh testinin sonucu çıktı 3,87. Ki bu da çok iyi bi sonuçtu yani rezervlerim gayet iyiymiş. Fsh niye öyle çıktı bilmiyorum. Duphaston kullanarak regl olduğum aydan bir sonraki ay incir yemeye, yumurtalık masajı yapmaya başladım, eşimle gün aşırı değerlendirdik regl bitiminden itibaren ancak bat’a 10 gün kala regl oldum. Hiçbir anlam veremedim. Doktora gittm erken kanama, normal dedi. Eşimden spermogram benden de rahim filmi istedi. Bunların sonucuna göre tedavi başlayacakmışız. Bu hafta bunları halletmeye çalışacağız. Hayırlısı Allah’tan..

Hormon testlerimi verdim, fsh 22 çıktı ki bu çok yüksek bir rakam hamilelik için. Doktor bunun üstüne amh testi istedi yumurtalık rezervlerimi az olduğunu düşünerek. 10 gün sonra amh testinin sonucu çıktı 3,87. Ki bu da çok iyi bi sonuçtu yani rezervlerim gayet iyiymiş. Fsh niye öyle çıktı bilmiyorum. Duphaston kullanarak regl olduğum aydan bir sonraki ay incir yemeye, yumurtalık masajı yapmaya başladım, eşimle gün aşırı değerlendirdik regl bitiminden itibaren ancak bat’a 10 gün kala regl oldum. Hiçbir anlam veremedim. Doktora gittm erken kanama, normal dedi. Eşimden spermogram benden de rahim filmi istedi. Bunların sonucuna göre tedavi başlayacakmışız. Bu hafta bunları halletmeye çalışacağız. Hayırlısı Allah’tan..
Hmm anladım. Hayırlısı olur umarım. Bende 7. Gundeyim hala regl olmadim bekliyorum evde test yaptım yine negatif

Bence hamile değilsiniz. Amh tahlili yaptırmanızı öneririm. Benim aşırı düşükmüş ve ben 7-8 ay regl olmuyordum. Çünkü yumurta üretemiyordum

Selam kızlar henüz yeniyim ancak kafayı yemek üzereyim lütfen tecrübesi olanlar, bilenler yardımcı olsun :/
Son adet tarihim 16 haziran, 27 günlük periyodum var. Şüpheli birliktelik ya 1 temmuz yada 3 temmuz. Beklenen adet tarihim 12 temmuz ki adet olmadım, 14 temmuzda idrar testi yaptım negatif çıktı, 16 temmuzda bir kaç damla kanamam oldu hemen kesildi, 19 temmuzda kan testi yaptırdım 0.1 çıktı. Bugün gecikmenin 15. günü, sabahı bekleyemedim az önce tekrar idrar testi yaptım sonuç negatif :/ yarın doktora gideceğim artık bi şey duymak istiyorum belirsizlik çok kötü. 4 yıllık evliyim 1 yıldır bebek istiyoruz. Geç döllenme olabilir mi?? Bu ay ilk kez böyle oldu
Adetime bir gün kala bugün böyle çıktı ama açık pembe akıntım ve kuru kahve lekem oldu devamı olmadı.yerleşme kanaması mı sizce ? Dün betam 9.16 çıktı kasık batması idrar sıkışması göğüs dolgum da var

Eklentiler

• A5D3EC80-7FC1-4E15-82BC-BB3D312CA7FB.jpeg
    A5D3EC80-7FC1-4E15-82BC-BB3D312CA7FB.jpeg
    86,3 KB · Görüntüleme: 48
Adetime bir gün kala bugün böyle çıktı ama açık pembe akıntım ve kuru kahve lekem oldu devamı olmadı.yerleşme kanaması mı sizce ? Dün betam 9.16 çıktı kasık batması idrar sıkışması göğüs dolgum da var
Bence gayet belirgin bir çizgi, 9 beta da artabilecek bi sayı. Bence iki gün sonra tekrar beta baktırın

merhaba, bugün gecikmenin 17. günü 3 gün önce beta 1.20 çıktı. 1 hafta önce muayene oldum rahimde kalınlaşma var gebelikte olabilir adette. ara ara ağrılarım oluyor kayboluyor. benim durumumda olanlar var mı?

X