adet olmak istiyorum çatlıcam adet yapıcı bişeyler

cnm ben de aynı durumdayım benimki ertesi gün hapıyla bozuldu senin neyin var neden böylesin nezamandıor olamadın

civanperçemi ve aslanpençesi. Aktar söylemişti bana da. Hiçbir yan etkisi yok. Fakat tadı biraz acı. Bir dikişte iç :KK61:

Farlutal kullanıyorum ben 2 aydır içtikten 1 hafta sonra oluyosun hemen en azından bende öyle :KK70: 1 hafta onu kullanıyosun sabah akşam bende antidepresan kullanıyorum yan etkisi yok farlutalin

1 tane aspirin iç.ertesi gün başlar kanaman ,birde yeşil çay iç üstüne kan sulandırır işlem tamamdır.:KK9:

Kızlar 17 gün gecikme yaşadım bende sizin gibi patlayacaktım sıkıntıdan.sonra 3 gün nurs lokman hekim civanperçemi çayı içtim.sonuç mucize adet oldum.içimi rahat fiyatı 5tl taktir sizin.:KK64:

Kızlar 17 gün gecikme yaşadım bende sizin gibi patlayacaktım sıkıntıdan.sonra 3 gün nurs lokman hekim civanperçemi çayı içtim.sonuç mucize adet oldum.içimi rahat fiyatı 5tl taktir sizin.:KK64:

evet bend kullandim adet icin iyi.ama 5 tl iyimis ya :) ben 24 tl ye aldim :S
adet olmadan 15 gün önce icilmeye baslayinca tam zamaninda adet oluyor

Disi aslan pencesi cayini ve hayit cayi(hapi-suyu) Ni öneririm.
Ben gecen ay hayit hapi agnus castus kullandim geciken adetim 3 Hafta sonra geldi
2 ay daha kullanmak istiyorum,normalinde 3 ay hayita devam etmek gerekiyormus
Birde hergün yada Gun asiri aslan pencesi cayi iciyorum

Tavsiye ederim bende bu bilgileri burdan ögrendim.

Son düzenleme:
zeynep arkadaşım ben bayrampaşa da bir aktardan aldım.22li poşet çay 5 tl idi.Adam şubesiyiz dedi ve eğer ürünlerini görmek istiyorsan nurs lokman hekim yaz sitesine gir dedi.

zeynep arkadaşım ben bayrampaşa da bir aktardan aldım.22li poşet çay 5 tl idi.Adam şubesiyiz dedi ve eğer ürünlerini görmek istiyorsan nurs lokman hekim yaz sitesine gir dedi.

anladım canım çok sağol bende şimdi sitesinden baktım ve buldum adresini aldım bana yakın bir yerde sayılır gidip alıcam kısmet olursa tekrar tşk ederim

yine dr gittim rahim kalınlaşması var dedi adet olucağımı söyledi ama 3 gündür yine yok kahverengi akıntım olduğunu söyledi

yine dr gittim rahim kalınlaşması var dedi adet olucağımı söyledi ama 3 gündür yine yok kahverengi akıntım olduğunu söyledi

yine dr gittim rahim kalınlaşması var dedi adet olucağımı söyledi ama 3 gündür yine yok kahverengi akıntım olduğunu söyledi :KK43:

bende adet olmak istiyorum spral var bende5 yıldır bu aya kadar gayet düzenli görüyordum adetimi ama bu ay 5 gün gecikti olacak gibi kasıklarım falanda agrıyor ama gelen giden yok bide gebelik testi yapmıştım 3 günü negatif çıktı ama acaba erken yaptımda o yüzden mi negatif çıktı diye düşünüyorum hamilemiyim degilsem neden adet görmedim böyle giderse doktora gidecem ama inş biran evvel olurum

Kızlar ben 5 ay adet olmadığımı bilirim. Çok ilaç kullandm. İlaç zoruyala adet oluyordum :KK66:

Toz halinde karışım çaylar car civanperçemi çayı tadı berbat ama etkisini gördüm ben. Ve aslan pençesi diye bi ot var oda ii

X